Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Australija – 18 dienų kelionė

SIDNĖJUS – VISOS DIENOS EKSKURSIJA PO SIDNĖJŲ

Sidnėjus

Po pusryčių viešbutyje, Jus pasitiks vietinis gidas ir privačiu autobusu pradėsite visą dieną trunkančią ekskursiją po Sidnėjų. Manoma, kad Sidnėjus yra vienas gražiausių miestų pasaulyje. Švelnus Sidnėjaus klimatas ir nuostabūs paplūdimiai bei aplink Sidnėjų esantys didžiuliai parkai traukia tiek jauną, tiek seną patyrinėti šį nepaprastą miestą. Šį rytą aplankomas Rocks rajonas – seniausias Sidnėjaus kolonijinis rajonas, jo vingiuotos gatvelės, smiltainių pastatai bei pateikiama išsami Sidnėjaus XIX a. istorinė apžvalga. Galėsite pasivaikščioti po tradicines alaus užeigas, galerijas, suvenyrų parduotuves, lauko kavines.

Vėliau autobusu nuvyksite į Circular Quay, iš kur prasidės Jūsų kruizas. Galėsite mėgautis žaviais Sidnėjaus pakrantės vaizdais. Kruizo metu išvysite prabangųjį rytinį miesto rajoną, daugybę Sidnėjaus prieplaukų bei svarbiausius miesto lankytinus objektus. Laive patiekiami gausūs pietūs iš vietinių bei tarptautinių patiekalų – įvairių rūšių salotos, sultingi kepsniai, jūros gėrybių patiekalai, įskaitant ir garsiąsias Rocks austres, švieži tropiniai vaisiai, australiški sūriai, kava ir arbata.

Po pietų – 1 val. ekskursija su gidu į Sidnėjaus operos rūmus. Šios ekskursijos metu Jūs išvysite operos rūmų kasdienybę. Pateksite į teatrus, išgirsite pasakojimus apie operos rūmų istoriją bei architektūrą bei būsite susipažindinti su Australijos scenos meno rūšimis. (Pastaba: ekskursijos metu reikia įveikti apie 200 laiptų)

Vėliau pravažiuojate modernųjį Sidnėjaus rajoną: Oxford‘o gatvę, elegantiškąjį Paddington‘ą ir jame esančius namus su terasomis, kol pasiekiate Ramiojo vandenyno pakrantę. Pasivaikščiojimas nuostabia uolėta pakrante. Nuvykstate į garsųjį Bondi Beach paplūdimį. Apsilankote paplūdimio alėjoje, kurioje  galite išgerti puodelį kavos arba pasivaišinti gaiviuoju gėrimu (gėrimai neįskaičiuoti). Išvysite įdegusius saulėje Australijos gelbėtojus bei galėsite gėrėtis gražiausiais Sidnėjaus panoraminiais vaizdais. Sugrįžimas į Sidnėjų per Double Bay, Kings Cross ir miesto centrą į Jūsų viešbutį.
Mercure hotel, Sydney

SIDNĖJUS – VISOS DIENOS EKSKURSIJA Į MĖLYNUOSIUS KALNUS

Šį rytą, po pusryčių Jus pasitiks vietinis gidas ir privačiu autobusu leisitės į visą dieną trunkančią ekskursiją – į Mėlynuosius kalnus. Kelionę pradėsite pravažiuodami garsųjį Sidnėjaus įlankos tiltą.

Važiuojate Didžiuoju vakarų greitkeliu į Katoomba – turistinę Mėlynųjų kalnų sostinę. Iš Echo Point vietovės išvysite įspūdingą „Trijų seserų“ uolą, atsivers Jamison‘o slėnio, Solitary kalno, sugriuvusios pilies bei Katoomba krioklių panorama. Išgirsite kerinčias aborigenų legendas apie Banksia žmogų, Bunyip‘ą bei kt.
Prieš išvykstant iš Mėlynųjų kalnų - pietūs York Fairmont Resort viešbutyje. Po pietų tęsiame kelionę į Featherdale laukinės gamtos parką.

Featherdale parke išvysite unikalius Australijos gyvūnus – kengūras, valabius (mažąsias kengūras), Tasmanijos velnius, emu, spalvotas papūgas, vombatus, kukaburas ir kt. Turėsite galimybę nusifotografuoti su koala ir apsilankyti koalos aptvare.
Grįžtame į viešbutį Sidnėjuje.
Mercure hotel, Sydney

SIDNĖJUS - MELBURNAS

Po pusryčių – pervežimas privačiu autobusu kartu su anglakalbiu gidu į Sidnėjaus vietinį oro uostą skrydžiui QF427 (EDT: 1100) į Melburną.

Atskridus į Melburno oro uostą, jus pasitinka vietinis gidas. Pervežimas į viešbutį registracijai.
Likusią dienos dalį praleidžiate savo nuožiūra.

Vakare pervežimas į vieną iš miesto restoranų „The Meat and Wine Co.“ pavakarieniauti. Po vakarienės pervežimas atgal į viešbutį.
Hotel Ibis Melbourne, Melbourne

MELBURNAS – PUSĖS DIENOS EKSKURSIJA PO MIESTĄ

Melburnas            

Po pusryčių viešbutyje, privačiu autobusu pradedate puse dienos trunkančią ekskursiją po Melburną. Ekskursijos metu išgirsite Melburno istoriją, išvysite gražius sodus, „Senojo pasaulio“ žavesį bei moderniąją šio miesto pusę. Aplankysite Old Customs House, galėsite pasivaikščioti po Queen Victoria Market prekybos centrą. Toliau aplankysite Karltono ir Melburno universitetus, išvysite aukštus biuro pastatus, Bourke gatvę, rotušę bei Federacijos aikštę.

Pravažiavę Parlamento rūmus ir Šv.Patriko katedrą, apžiūrite Kuko trobelę, esančią gražiuose Fitzroy soduose. Toliau pravažiuojate MCG, nacionalinį teniso centrą ir 1956 m. olimpinių žaidinių vietas, esančias prie Yarra upės. Važiuodami toliau matote Melburno meno ir kultūros centrą. Sustojimas prie šventovės 1-ojo Pasaulinio karo aukoms atminti bei apsilankymas Karališkuose Botanikos soduose. Toliau važiuojate per pietinį Melburną, kuriame dauguma namų su terasomis gražiai atrestauruoti. Port Melburne išvysite seniausią Melburno paplūdimį. Toliau pravažiuojate Westgate tiltą, kad galėtumėte grožėtis panoraminiais Port Philip įlankos bei Williamstown vaizdais. Vaizdai, atsiveriantys nuo tilto, bus paskutinis Melburno įvertinimo akcentas. Pervežimas į viešbutį. Likusią dienos dalį – laisvas laikas. Vakarienė bus patiekta viešbučio restorane.
Hotel Ibis Melbourne, Melbourne

MELBURNAS – PUSĖS DIENOS EKSKURSIJA Į PHILIP‘o SALĄ

Melburnas
          
Pusryčiai viešbučio restorane. Likusią ryto dalį – laisvas laikas.

Per pietus privačiu autobusu kartu su vietiniu anglakalbiu gidu vykstate į ekskursiją į Philip‘o salą, kurioje išvysite „pingvinų paradą“. Važiuodami galėsite gėrėtis nuostabiais Melburno via St. Kilda, Braitono ir Beaumario paplūdymio vaizdais.

Tęsiame kelionę į Philip‘o salą artėjant saulėlydžiui. Vakarienė patiekiama Taylors restorane Cowes‘e – Philip‘o salos „sostinėje“. Po vakarienės galėsite pasimėgauti tos vietovės ramybe bei apsilankyti pingvinų rezervate.

Summerland paplūdymį pasieksite prieš sutemstant. Pingvinų paradas – tai vienas populiariausių  natūralios gamtos reginių Australijoje. Pamatysite kasdienę pingvinų kelionę iš jūros ant žemės. Prisižvejoję per dieną jie grįžta į savo lizdus, kad pamaitintų savo laukiančias šeimas. Lentomis nukloti paplūdymio krantai ir platformos apsaugo pingvinus ir užtikrina gerą vaizdą turistams.

Ekologijos ir aplinkos apsauga šioje vietovėje yra kontroliuojami Eco Tourism‘o. Prieš sugrįžtant į Melburną per Cranbourne, pasižvalgykite ir pasiskaitykite įdomios informacijos vietos lankytojų centre.
Hotel Ibis Melbourne, Melbourne

MELBURNAS – MT.GAMBIER,  VAŽIUOJANT DIDŽIUOJU VANDENYNO KELIU

Po pusryčių šį rytą jūsų laukia ekskursija autobusu kartu su anglakalbiu gidu į Adelaidą didžiuoju vandenyno keliu.
Važiuojant šiuo keliu, Jus lydės kvapą gniaužiantys vaizdai: vandenyno bei oro sąlygų suformuota pakrantė, jos uolėti skardžiai bei didingos uolos, įspūdingiausios iš jų - „12 apaštalų“ uolos. Londone Bridge, Loch Ard Gorge ir daugybė kitų vaizdingų įlankų paliks neišdildomus įspūdžius. Sustojimas Port Cambell‘e papietauti (pietūs neįskaičiuoti). Toliau tęsiame kelionę „Shipwreck Coast“ pakrante per Warrnambool į Mt. Gambier. Mt. Gambier – tai miestas, turintis unikalų kraštovaizdį: vulkaniniai krateriai, ežerai, kalkakmeniai ir paslaptingi požeminiai vandenys.

Šis miestas, įsikūręs tarp Adelaido ir Melburno, yra ideali vieta sustoti tiems, kurie keliauja Didžiuoju vandenyno keliu arba Grampiano kalnais. Tai pat puiki vieta apsistoti bei pasimėgauti šios vietovės  gamtos grožiu bei kultūra. Apylinkėse yra ką patyrinėti: įdomios olos, karstinės daubos, nuostabi vandenyno pakrantė, upės, ežerai bei vyninės.

Atvykus į Mt. Gambier, registracija viešbutyje. Vakarienė viešbučio restorane.
Quality Inn International, Mount Gambier
MT. GAMBIER – ADELAIDAS

Ryte, po pusryčių privačiu autobusu kartu su anglakalbiu gidu pradedate kelionę į Adelaidą.

Atvykus į Adelaidą, registracija viešbutyje.

Likusią dienos dalį – laisvas laikas. Vakare patiekiama vakarienė viešbučio restorane.
Mercure Grosvenor Hotel, Adelaide

ADELAIDAS – VISOS DIENOS EKSKURSIJA Į BAROSSA SLĖNĮ

Šį rytą, po pusryčių privačiu autobusu kartu su vietiniu gidu vyksite į visą dieną trunkančią ekskursiją į Barossa slėnį. Ši kelionė vingiuotu keliu, vaizdinga Torrens Gorge vietove iki Barossa slėnio patiks kiekvienam. Barossa slėnis – tai svarbiausias vyno gamybos regionas Australijoje. Šiame regione stipriai  jaučiamas Europos kultūros palikimas persipynęs su Australijos gyvybiškumu - geriausi vynai, puikūs restoranai, nuostabios senosios bažnyčios, žavūs maži miesteliai – ir visa tai ramioje užmiesčio aplinkoje, kur kiekvieno sezono metu jaučiamas ypatingas vynuogynų bei kalvotų vietovių grožis.

Geriausias būdas pažinti vynus – tai ragauti juos pačiose vyninėse. Čia jūs išgirsite daugeliui gerai pažįstamus vardus: Wolf Blass, Seppelts at Seppeltsfield, Penfolds, Kaiser-Stuhl, Saltram, Hardy‘s, Leo Buring, Yalumba, St. Hallett, Bethany, Krondorf, Orlando ir Chateau Yaldarra.

Vykstate į Jacobs Creek Visitor Centre, kuriame jūsų laukia ekskursija po vyninę, vyno degustacija kartu su vyno ekspertais bei pietūs. Dar kartą pasimėgaukite geriausių Barossa at Chateau Tanunda vynų skoniu. Po pietų grįžimas atgal į viešbutį.
Mercure Grosvenor Hotel, Adelaide

ADELAIDAS – KANGAROO ISLAND SEALINK

Anksti ryte, po pusryčių, privačiu Sealink autobusu pradedate ekskursiją vaizdingu maršrutu į Cape Jervis. Įlipate į prabangų Sealink keltą Sealion ir 45 min. plaukiate vandenynu iki Kangaroo salos.

Atvykus į salą, Jus pasitiks gidas ir pradėsite visą dieną trunkančią ekskursiją po Kangaroo salą. Patogiai įsitaisę komfortabiliame Sealink autobuse, galėsite mėgautis nuostabiais gamtovaizdžiais, kol pasieksite Seal Bay įlanką. Čia Jūsų laukia ekskursija pajūryje Australijos jūros liūtų kolonijos perėjimo vietose. Tai galite pamatyti ne kiekvieną dieną. Pasiimkite kamerą!

Pietūs Vivonne Bay Eco Adventures Bistro. Po pietų Jūsų laukia edukacinė ir interaktyvi prezentacija Birds of „Free-Flight“. Galėsite stebėti paukščius-plėšrūnus, tokius kaip ereliai, vanagai bei sakalai, paliesti pelėdas bei leisti kukaburai nutūpti Jums ant rankos (su pirštine)!

Toliau vykstame į Flinders Chase nacionalinį parką. Šis parkas visame pasaulyje pagarsėjęs rezervatas, kuriame prieglobstį randa unikalūs Australijos gyvūnai – kengūros, valabiai, koalos, echidnos, goanos ir kt. Pasivaikščiokite išraižyta pietine vandenyno pakrante (specialiai įrengtais takais tam, kad apsaugotų tiek Jus, tiek aplinką) iki Remarkable Rocks uolų ir Admiral‘s Arch. Remarkable Arch suteikia puikų foną kūrybingam fotografui. Nuo Admiral‘s Arch lentomis nuklotais takais nusileidžiate žemyn, kur išvysite įspūdingą uolos skliautą, puikų prieglobstį Naujosios Zelandijos jūriniams kotikams. Galėsite stebėti, kaip šie gyvūnai nardo, žaidžia ar tiesiog gulinėja ant saulės įkaitintų uolų.

Ekskursija baigiasi prie kelto terminalo. Grįžimas atgal į Adelaidą.
Mercure Grosvenor Hotel, Adelaide

ADELAIDAS – ALICE SPRINGS

Ryte, po pusryčių – pervežimas privačiu autobusu kartu su vietiniu anglakalbiu gidu į oro uostą skrydžiui QF723 (ETD: 0945) į Alice Springs.

Atskridus Jus pasitiks gidas ir prasidės visą dieną trunkantį ekskursija po Alice Springs. Šios ekskursijos metu aplankysite nemažai įdomių dalykų. Aplankysite Royal Flying Doctors Service, kur sužinosite, kaip ši ypatinga organizacija teikia įvairią pagalbą tolimiems, retai apgyvendintiems rajonams.

Apsilankysite istorinėje senojoje telegrafo stotyje. Ši stotis visuomet buvo pusiaukelė tarp Darvino ir Adelaido ir turėjo didelę reikšmę Australijos vystymuisi.
Vėliau apsilankysite „School of the Air“ mokykloje, kurioje kartais galima pasiklausyti, kaip vaikai mokosi nuotoliniu būdu. Tai mokykla skirta gyvenantiems nuošaliose, retai apgyvendintose Australijos vietose.

Taip pat iš ANZAC kalno apžvalgos aikštelės galėsite pasigrožėti Alice Springs panorama: vienoje pusėje – modernus Alice Springs miestelis, kitoje – McDonnell Ranges kalnų grandinė, žyminti pietinę miesto sieną. Pasibaigus ekskursijai, sugrįžimas į viešbutį.

Vakare pervežimas autobusu iš viešbučio į Bojangles restoraną. Vakarienė restorane. Pervežimas atgal į viešbutį.
Aurora Alice Springs, Alice Springs

ALICE SPRINGS – KARALIŠKASIS KANJONAS

Ryte, po pusryčių vykstate į ekskursiją į Karališkąjį kanjoną. Šis kanjonas – tai viena įspūdingiausių centrinės Australijos vietų, esančių George Gill Ranges kalnuose, Karališkojo kanjono nacionaliniame parke, nutolęs 370 km į pietvakarius nuo Alice Springs.

Po pietų – sustojimas kanjone. Pervežimas į viešbutį vakarienei.
Voyages Kings Canyon Resort, Kings Canyon

KARALŠKASIS KANJONAS – AJERSO KALNAS

Australija
 
Po pusryčių – pervežimas iš viešbučio į kanjoną. Geriausi vaizdai atsiveria nuo kanjono viršaus. Kad pasiektumėte kanjono platformą, reikės kopti pažymėtu taku iki jo viršūnės. Pasivaikščioję po kanjoną, tęsiame kelionę link Ajerso kalno. Atvykus – registracija viešbutyje ir pasiruošimas popietinei ekskursijai.

Vykstate į ekskursiją prie Olgos ir Ajerso kalno. Pirmiausia apsilankote prie Olgos kalno, pasivaikščiojate tarpekliais tarp masyvių ir neįprastai susiformavusių uolienų.
Vakarėjant atvykstate prie Ajerso kalno, stūksančio viduryje dykumos, pasigrožėti, kaip įspūdingai keičiasi spalvos saulėlydžio metu.

Po saulėlydžio – sugrįžimas į viešbutį. Vakarienė viešbučio restorane.
Voyages Outback Pioneer Resort, Ayers Rock

AJERSO KALNAS – BRISBANAS

Anksti ryte vykstate į Uluru (Ayers Rock). Kelionės metu papusryčiaujate. Prie Ajerso kalno atvykstate prieš pat saulėtekį, kad galėtumėte stebėti įspūdingą spalvų kaitą. Toliau galėsite pasirinkti, arba kopimą į kalno viršūnę, arba ekskursiją su gidu kalno papėdėje, kurios metu galėsite užeiti į olas, ant kurių išvysite kadaise čia gyvenusių aborigenų paliktus ženklus. Išvysite piešinius urvuose bei išgirsite keletą aborigenų legendų apie Kuniya Tjukurpa (miegantį pitoną).

Besiklausydami gido pasakojimų apie šias unikalias vietas, apsilankysite Maruku meno ir amatų centre. Ekskursijai pasibaigus – pervežimas atgal į viešbutį.

Pervežimas kartu su anglakalbiu gidu į Ayers Rock oro uostą skrydžiui QF1850 (ETD: 1420) į Brisbaną.

Atvykus į Brisbano Domestic oro uostą, Jus pasitiks vietinis gidas. Pervežimas į viešbutį Surfers Paradise registracijai.  Likusią vakaro dalį – laisvas laikas.
Vakarienė patiekiama viešbučio restorane.
Australis Sovereign Hotel, Surfers Paradise

GOLD COAST – laisva diena

Šią dieną galite skirti poilsiui arba vykti į ekskursiją į pramogų parką DREAM WORLD.
Ekskursija: DREAM WORLD (pramogų parkas)
Gold Coast pramogų parkas yra už 20 min. kelio nuo Jūsų viešbučio. Jame yra Sea World, Water World, Warner Bros Movie World ir Dreamworld teminiai pramogų parkai.
Dreamworld – tai parkas, kuriame yra daugiau negu 20 pasivažinėjimų kalneliais atrakcionų, pritaikytų įvairaus amžiaus grupėms. Taip pat šiame parke Jūsų laukia tokios atrakcijos, kaip Tigers Island, Australian Wildlife Experience ir Australian Big Brother House.
Australis Sovereign Hotel, Surfers Paradise

GOLD COAST – laisva diena

Šią dieną galite skirti poilsiui arba vykti į ekskursiją.

Ekskursija: SEAWORLD (pramogų parkas)

SeaWorld
 
SeaWorld pramogų parke turėsite galimybę susipažinti su jūros pasaulio stebuklais, išvysite daugybę įvairių šou! SeaWorld skirtas ne tik pramogoms. Čia jūs išgirsite daug įdomios informacijos apie vandenyno gyvūniją, augmeniją, jų apsaugą.
 Australis Sovereign Hotel, Surfers Paradise

GOLD COAST – laisva diena

Šią dieną galite skirti poilsiui arba vykti į ekskursiją.
Ekskursija: WARNER BROS MOVIE WORLD (pramogų parkas)
Čia jūs išvysite visą Holivudo aplinkos žavesį ir spindesį. Sutiksite savo mėgstamas kino žvaigždes, pamatysite daugybę įvairių pasirodymų, galėsite pasivažinėti kalneliais: nuo kvapą gniaužiančių kalnelių, tokių kaip Lethal Weapon iki spalvingų ir švelnių pasivažinėjimų LOONEY TONES miestelyje... Warner Bros Movie World turi ką pasiūlyti kiekvienam.
Australis Sovereign Hotel, Surfers Paradise

GOLD COAST
Po pusryčių viešbutyje pervežimas privačiu autobusu kartu su gidu į Brisbano tarptautinį oro uostą.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 610) 40 177
el.p.: laura@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS