Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Antikinė Graikija iš Salonikų

8 dienos/7 naktys

1 diena

Atvykimas į Makedonijos oro uostą Salonikuose - Kastorija

Skrydis į Salonikus (gr.: Fesaloniki) - Šiaurės Graikijos arba Makedonijos sostinę. Susitikimas su turistinės kompanijos atstovais.

Ekskursija po šiaurės Graikijos sostinę - Salonikus. Tai 2-oji Bizantijos imperijos sostinė, kurioje gyveno ir reiškėsi vienas garsiausių provoslavų šventikų - Dmitrijus Solunskis. Ekskursijos metu aplankysite Šv.Dmitrijaus šventovę, išvysite Romos imperatoriaus Galerijaus arką, senovines gynybines miesto sienas, archeologines senovinės agoros iškasenas, miesto simbolį - „Baltąjį bokštą" ir Aleksandro Makedoniečio paminklą.

Pervežimas į vaizdingąją Kastoriją. Apsigyvenimas viešbutyje.

2 diena

Kastorija - Kalambaka

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po spalvingą ir nepanašų į jokį kitą Graikijos miestą -  Kastoriją. Šis miestas, pastatytas ant aukštų Orestiado ežero krantų, žavi keliautojus savo siauromis gatvelėmis, vietinės XVIII-XIX a. diduomenės rezidencijomis ir bizantiškosiomis šventyklomis. Kastorija dažnai yra vadinama „kailinių karalyste" arba „kailių gimtine". Šio regiono kailiadirbystės amato senos tradicijos pavertė Kastoriją pasauliniu kailinių gamybos centru.

Pervežimas į Fesaliją - mitinių kentaurų tėvynę.

Atvykimas į Kalambaką ir apsigyvenimas viešbutyje su vaizdu į didžiules meteoras („kybančias uolas").

3 diena                

Meteoros - Delfai    

Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į dangiškuosius „Meteoros vienuolynus". Tai unikalūs gamtos ir žmogaus rankų kūriniai. Šalia Tesalijos slėnio stūkso milžiniškos uolos, kurių viršūnėse nepasiekiamai „pakibę" senoviniai vienuolynai, stebinantys unikaliomis freskomis, ikonomis. Išvykimas į Delfus. Pravažiavus Tesalijos slėnį ir Parnaso kalnus prieš Jus atsivers legendiniai Delfai, kuriuose, anot Graikų mitologijos, gyveno pats Apolonas. Apsigyvenimas jaukiame viešbutyje.

4 diena                

Delfai - Atėnai

Po pusryčių - ekskursija į Delfus. Antikos laikais šis miestas buvo svarbiausias Graikijos religijos centras. Puošniuose pastatuose su nuostabiais vaizdais į Jonijos jūrą vykdavo diskusijos ir susitikimai. Ekskursija prasideda aplankant Kastalijos raktą - kalnų šaltinį, kurio vanduo, anot padavimų, turi jauninančių savybių. Vėliau aplankysite Šventąjį kalną, ant kurio senovės graikai statydavo savo iždus, taip parodydami visos Graikijos turtus ir kiekvieno atskiro poliaus didingumą. Taip pat aplankysite Apolono šventyklą, stadioną, Dionizo teatrą ir kitus antikinius paminklus.

Išvykimas į legendinius Atėnus. Apsigyvenimas viešbutyje.

5 diena                

Atėnai - Argolida (Korinto kanalas, Mikėnai, Naflionas, Epidauras) - Atėnai

Kelionė prasideda sustojant prie Korinto kanalo, skiriančio žemyninę Graikijos dalį nuo „Pelopo salos" - Peloponeso. Aplankysite Mikėnus, iš kurių kilo Mikėnų civilizacijos pavadinimas; Naflioną - 1-ąją nepriklausomos Graikijos sostinę, kurios vaizdinga pakrante mėgo vaikštinėti žymus miliardierius Onasis. Netoliese nuo Nafliono išsidėstęs senovinis Epidauras, turintis antikinį amfiteatrą, kuris garsėja unikalia akustika. Šio teatro scenoje ir šiandien statomos senovės graikų dramaturgų pjesės. Sugrįžimas į Atėnus.

6 diena                

Atėnai - Termopilai - Salonikai

Apžvalginė ekskursija po legendinius Atėnus: Konstitucijos aikštė, Parlamentas, Prezidento rūmai, Dzeuso Olimpiečio šventykla, Panafinėjaus stadionas ir žinoma, Akropolis - vienas iš 20-ies pasaulio lankomiausių objektų. Į ekskursijos programą įeina apsilankymas Naujajame Akropolio muziejuje, atidarytame 2009 m. birželį. Po ekskursijos paliekame Graikijos pietus ir grįžtame į Salonikus. Pakeliui sustojimas Termopilų perėjoje prie paminklo karaliui Leonidui ir 300 spartiečių. Atvykimas į Salonikus ir apsigyvenimas viešbutyje.

7 diena                

Vergina - Olimpas - Dionas

Pusryčiai. Pažintinė ekskursija su antikine Elada: ekskursija į 1-ąją Makedonijos karalystės sostinę - Verginą (Egesą), aplankant unikalų muziejų, kuriame matysite karališkosios Makedonijos dinastijos eskponatus. Toliau programoje - sustojimas Legendinio Olimpo kalno papėdėje ir vaizdingame Litochoro kaimelyje prie archeloginių senovinio Dzeuso miesto - Diono iškasenų. Sugrįžimas į viešbutį.

8 diena                

Skrydis namo

Po pusryčių - išvykimas į Makedonijos oro uostą. Skrydis namo.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika