Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


15 dienų turas. Honkongas ir Cebu sala1 diena (16.11) Ryga - Honkongas
Skrydis su persėdimu Stambule.


2 diena (17.11) Honkongas
16:40 atvykimas į Honkongą. Pervežimas į viešbutį. Laivas laikas. Vakarienė. 
Honkongas - pulsuojantis megapolis kryžkelėje tarp Rytų ir Vakarų. 1997 m. išsilaisvinęs nuo Didžiosios Britanijos kolonijinės politikos, greitai tapo finansų ir prekybos centru, tačiau išsaugojo savo kiniškas šaknis. Tarp monolitinių dangoraižių čia slepiasi  gatvės prekiautojų namukai, šalia krikščionių bažnyčios būtinai rasite daosistų ar budistų šventyklą.
Britai paliko gilų įspaudą miesto istorijoje: eismas vyksta kairiąja kelio puse, visi užrašai nurodomi dvejomis kalbomis - kantoniečių ir anglų. Vietiniai gyventojai daug geriau žino anglų kalbą nei Kinijoje.

Miestas labai spalvingas. Ypač naktį. Vos tik nusileidus saulei atgyja pagrindinės miesto gatvės: šviesų iliuminacijos nušviečia Nathan Road ir Ashley Road. Temple Street tampa milžinišku naktiniu turgumi: prekybininkai vieną po kito išdėsto visokiausius mažmožius: suvenyrus, arbatą, elektronikos prekes, laikrodžius, nefrito dirbinius, antikvarą. Iš visų kampų pasklinda rytietiškų prieskonių kvapai, ant prekystalių atsiranda nežinomų valgių gausa. Ir taip metai iš metų, diena iš dienos...

 

3 diena (18.11) Honkongas
Pusryčiai. 10:00 Jūsų laukia pusės dienos ekskursija "Island Tour" su rusakalbiu gidu.
Pakilsite į 554 m aukštyje esančia Viktorijos kalno viršūnę, nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Apsilankysite Aberdyno žvejų kaimelyje, kurio pakrantėje viena šalia kitos stovi išsirikiavusios senovinės džonkos. Čia iš arti pamatysite vietos gyventojų buities elementus. Keliausite palei pakrantę užsukdami į Ripples on the Bay ir Deep Water Bay, iš kur ativeria gražūs panoraminiai vaizdai. Jums pageidaujant galėsite paplaukioti tradiciniais kinų laivais "Sampan" ar susipažinti su vietos juvelyrų dirbiniais. Po pietų laisvas laikas. Vakare rekomenduojame užsukti į Cheung Chau gatvę, kur galėsite paragauti šviežių ir nepaprastai skanių jūros gėrybių arba apsilankyti "Jumbo Kingdom" restorane, kuris laikimas vienu didžiausių plaukiojančių restoranų ne tik Honkonge, bet ir visa pasaulyje.

 

4 diena (19.11) Honkongas
Pusryčiai. 10:00 tęsite pažinti su Honkongu. Leisitės į pusės dienos ekskursiją pėsčiomis. Pakilsite į 43 aukštą vieno garsiausių Honkongo dangoraižių Bank of China Tower. Užsuksite į Centrinį turgų, iš kur 800 m. ilgio gatvės eskalaturiumi persikelsite į kitą miesto dalį. Pasivaikščiosite Hollywood Road, kur galėsi įsigyti unikalių antikvarinių dirbinių. Aplankysite seniausią miesto šventyklą Man Mo. Užsuksite į Cat Street - sendaikčių gatvę. Tramvajumi vyksite į Lan Kwai Fong - tikrą pramogų kvartalą, kur įsikūrė egzotiniai barai, restoranai, super modernūs klubai. Vakre siūlome leistis į kruizą po Viktorijos uostą, kurio metu iš arti galėsite stebėti svaiginantį šviesų ir lazerių šou.

 

5 diena (20.11) Honkongas - Cebu
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis maršrutu Honkongas - Cebu. Atvykus Jus pasitks vietos kompanijos atstovas ir nuveš į viešbutį.
Cebu - pirmoji kolonijinė Filipinų sostinė, vadinama "Pietų karaliene", į kurią 1521 m. atplaukė Fernandas Magelanas. Atvykėliams pasipriešino vietiniai gyventojai, ko pasekoje vadas Lapu Lapu nužudė F. Magelaną.
Už papildomą mokestį siūlome apsilankyti havajietiškų gitarų fabrike, kurios laikomos vienomis geriausių pasaulyje, nuvykti prie Kavasano krioklių, kurie užburia savo pasakišku grožiu.

 

6 diena - 13 diena (21.11 - 28.11) Honkongas - Cebu
Pusryčiai. Poilsis pakrantėje įsikūrsusiame viešbutyje.
Siūlome išvyką į Boholio salą, kurios metu aplankysite unikalias gamtos sukurtas "Šokoladines kalvas", saugomas UNESCO. Jų čia priskaičiuojama daugiau nei 1500. Boholio saloje Jūs galėsite pamatyti pačias mažiausias pasaulyje beždžiones. Vakare grįžimas į viešbutį.

 

14 diena (29.11) Cebu - Honkongas 
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis maršrutu Cebu - Honkongas. 
Naktinis skrydis Honkongas - Stambulas 23:15 - 05:10.

15 diena (30.11) Honkongas - Ryga
Skrydis Stambulas - Ryga 11:40 — 14:35.

Kaina - 2050 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Ryga - Honkongas - Ryga; 
  • 3 nakvynės Honhonge Novotel Nathan Road 3* viešbutyje, pusryčiai įskaičiuoti;
  • 9 nakvynės Cebu Costabella Tropical Beach Hotel 3* viešbutyje,  Premiere Deluxe Poolside Room, pusryčiai įskaičiuoti;
  • vakarienė Honkonge pirmąjį vakarą; 
  • ekskursijos pagal programą Honkonge su rusiškai kalbančiu gidu;
  • pervežimai pagal programą. 

Papildomai:

  • Filipinų viza;
  • aviabilietai Honkongas - Cebu - Honkongas (nuo 400 USD/asm.);
  • ekskursija Cebu;
  • asmeninės išlaidos.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 15 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:2050 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS