Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Australija - Naujoji Zelandija. Naujųjų Metų sutikimas Sidnėjuje!

Išvykimas garantuotas1 diena (2016 12 30) Sidnėjus (B)

15:00 apžvalginis miesto turas po Sidnėjų su rusakalbiu gidu

Jūsų laukia pusės dienos apžvalginis miesto turas, kurio metu turėsite galimybę iš arti pasigrožėti įstabiausiais Sidnėjaus objektais. Pajuskite  senojo kolonijinio miesto, kadaise apgyvendinto nuteistų kalinių, ir šiuolaikinio modernaus miesto atmosferą. Ekskursijos metu išvysite prabangųjį rytinį miesto rajoną, žymųjį Sidnėjaus Operos teatrą, uosto tiltą, daugybę Sidnėjaus prieplaukų bei garsųjų Bonddai paplūdimį. Aplankysite Rocks, seniausią Sidnėjaus kolonijinį rajoną. Apie 19:00 val. grįžimas į viešbutį.

 
2 diena (2016 12 31) Mėlynieji kalnai ir laukinės gamtos parkai (B, L)

Po pusryčių Jus pasitiks gidas, su kuriuo leisitės į visos dienos ekskursiją po Mėlynuosius kalnus. Ekskursijos pradžioje vyksite į Featherdale laukinės gamtos parką, kuriame išvysite unikalius Australijos gyvūnus – kengūras, valabius (mažąsias kengūras), Tasmanijos velnius, emu, spalvotas papūgas, vombatus, kukaburas ir kt. Turėsite galimybę nusifotografuoti su koala, pamaitinti kengūras ir valabius, apsilankyti koalos aptvare.
Tęsite kelionę Mėlynųjų kalnų link. Pakeliui aplenksite į viršų besistiebiančių eukaliptų miškus, kalnų upes, slėnius. Pakilę į kalnų viršūnę, išvysite įspūdingus Jamison slėnio vaizdus, o iš ten užsuksite papietauti. Po pietų tęsite kelionę į Blackheath,  Katumba ir aplankysite įspūdingą „Trijų seserų“uolą, išgirsite kerinčias aborigenų legendas. Išmėginsite Scenic Railway ar Skyway. Didžiuoju Vakarų greitkeliu Grįžimas į viešbutį Sidnėjuje.

3 diena (2017 01 01) Sidnėjus (B)

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Sidnėjuje. Dieną galėsite praleisti vaikštinėdami Sidnėjaus gatvėmis, lankydami vietos užeigas arba pasirinkti apžvalginį miesto turą.

4 diena (2017 01 02) tsisveikinimas su Sidnėjumi. Kernsas

Pusryčiai viešbutyje. Atsisveikinste su Sidnėjumi ir vyksite į oro uostą skrydžiui į Cairns. Atvykimas į Cairns, kur Jus pasitiks rusakalbis gidas. Pervežimas į Grand Chancellor Palm Cove viešbutį. Laisvas laikas.

5 diena (2017 01 03) Didysis Barjerinis Rifas (B, L)

Pusryčiai viešbutyje. Ryte Jūsų laukia kruizas Didžiuoju barjeriniu rifu.
Didysis barjerinis rifas yra didžiausias pasaulyje koralinis rifas, įtaruktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jo ilgis siekia daugiau kaip 2000 km. Didžiajame barjeriniame rife gyvena daugiau kaip 3000 gyvūnų rūšių. Ypač gausu aktinijų, krevečių, jūros žvaigždžių, krabų, bežiaunių moliuskų, holoturijų, jūrų sraigių. Niekur kitur Jūs nerasite tiek daug jūrų vėžlių, kiek čia.
Kartu su rusakalbiu gidu išplauksite į kelionę, kurios metu galėsite susipažinti su stulbinančiu spalvų kaleidoskopu. Jus tiesiog užburs povandeninio pasaulio magija. Galėsite pasinerti į jūros gilumą (už papildomą mokestį) arba tiesiog mėgautis paviršiniu nardymu. Kita alternatyva – pasinerti pusiau povandeniniu laivu, iš kurio stiklinės kabinos metro gylyje galima grožėtis koralų pasauliu.  Apie 17:30 grįžimas į viešbutį.

6 diena (2017 01 04) Tropinių miškų paslaptys (B, L)


Pusryčiai viešbutyje. Ryte kartu su rusakalbiu gidu vyksite į geležinkelio stotį, iš kur Jūsų laukia išvyka į atogrąžų džiungles. Išvyką į džiungles pradėsite garsiuoju Kurandos geležinkeliu, nutiestu dar XIX a., pakeliui pralenkdami  daugybę tunelių, tiltų bei įspūdingų gamtos kampelių. Šiandien Jūsų laukia pati ilgiausia (7,5 km ilgio) pasaulyje kelionė keltuvu. Iš paukščio skrydžio galėsite pasigėrėti nepaliestos gamtos vaizdais ir vandenyno pakrantės panorama. Kelionės metu gidas Jus supažindins su unikalia atogrąžų augalija ir Jums nežinomu gyvūnijos pasauliu. Vėliau Jūsų laukia pietūs, po kurių apsilankysite aborigenų kultūros centre, kur išgirsite pasakojimus apie aborigenų papročius bei susipažinsite su aborigenų muikiniais instrumentais. Apie 17 val. grįžimas į viešbutį.

7 diena (2017 01 05) Kernsas – Auksinė Pakrantė (B)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Gold Coast. Atvykimas į Brisbeną, kur Jus pasitiks rusakalbis gidas. Pervežimas į Mantra Legends Hotel viešbutį. Pakeliui gidas Jums papaskos apie vietos regiono ypatumus. Laisvas laikas.

Brisbane, Kvinslando provincijos sostinė, garsėja savo puikiu oru, nenutrūkstančiu šurmuliu ir spalvingu kultūriniu gyvenimu. Mieste vyrauja subtili, tačiau šilta ir draugiška atmosfera. Brisbane siūlo geriausią maisto ir vyno pasirinkimą, begalę pramoginių ir sporto renginių. Čia Jūs galėsite mėgautis pasakiškais paplūdimiais, atogrąžų miškais, upių vingiais ir kalnais. Vos viena valanda kelio automobiliu ir iš svaiginančio miesto sūkurio Jūs pateksite į tankių miškų gilumas, išvysite kalnus arba galėsite panerti į krikštolo skaidrumo vandenyno platybes.


8 – 11 diena (2017 01 06 – 2017 01 09) (B) Auksinė Pakrantė

Laisvas laikas Auksinėje Pakrantėje. 

12 diena (2017 01 10) Brisbenas – Oklandas (B)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas su rusakalbiu gidu į oro uostą skrydžiui į Oklandą. Atvykimas į Oklando oro uostą, kur Jus pasitiks rusakalbis gidas. Pervežimas į Rydges Auckland viešbutį. Laisvas laikas.

13 diena (2017 01 11) Oklandas (B)

Pusryčiai viešbutyje. 10:00 ekskursija po Oklandą, didžiausią N. Zelandijos miestą, apsuptą 65 užgesusių ugniakalnių. Išvysite “Auksinės mylios” rajoną – komercinį miesto centrą, senovinius miesto pastatus, pakilsite į apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria įspūdinga miesto panorama. Po pietų grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Oklande.

14 diena (2017 01 12) Rotorua (B)

Pusryčiai. Ryte leisitės į visos dienos išvyką - vyksite į Waiotapu terminę sritį, garsėjančią krateriais, spalvingomis mineralų terasomis, Šampano ir Opalų ežerais. Išvysite Waimangu – vulkaninį geoterminį slėnį. Išvysite Pohutu – didžiausias regiono geizerį. Gidas Jums paaiškins kaip Rotorua maorių kultūra yra susijusi su terminio aktyvumu. Apsilankysite unikaliame maorių kaimelyje, kur maoriai gyvena nuo 1863 m. Gyvenimas kaimelyje teka įprasta vaga tarp išsiveržiančių geizerių, karšto terminio vandens, mineralinių ežerų bei burbuliuojančio purvo baseinų. Pamatysite vietos gyventojų tradicinių šokių pasirodymą. Vėliau pakilsite funikulieriumi į kalną, kur Jūsų laukia pietūs restorane, iš kurio atsiveria vienas gražiausių panoraminių vaizdų į slėnį ir miestą.

Po pietų vyksite į garsų teminį žemės ūkio parką, kuriame pamatysite populiariausias avių veisles bei kitus N. Zelandijos fermų gyvūnus, turėsite galimybę stebėti avių kirpimo procesą. Apie 19:00 grįžimas į viešbutį.

15 diena (2017 01 13) Rotorua (B)

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio 11:00. Pervežimas į oro uostą. Grįžimas namo.

Kelionės kaina - 6234 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose pagal programą;
 • Maitinimas: pusryčiai ir 5 pietūs (už gėrimus reikės mokėti atskirai);
 • Ekskursijos pagal programą su rusakalbiu gidu;
 • Pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • Rrusakalbio gido paslaugos visų pervežimų metu išskyrus paskutinį pervežimą į Oklando oro uostą;
 • Vietiniai skrydžiai ekonomine klase maršrutu Sidnėjus – Kernsas – Auksinė Pakrantė – Oklendas (registruojamas bagažas – 1 vt. Iki 20 kg)

Papildomai:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 1200 Eur/asm.);
 • Draudimas;
 • Naujųjų Metų sutikimas;
 • Papildomos eksursijos, neįskaičiuotos į programą;
 • Arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 15 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:6234 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS