Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


17 dienų kelionė į Australiją

Informacija apie šalį

Sidnėjaus Operos teatras
Uosto tiltas
Mėlynieji kalnai
„Trijų seserų“ uola
Melburnas 
Fitzrojaus sodai
Pingvinų paradas
Adelaidė
Barossa slėnis
Uluru
Kelionė keltuvu
Kurandos geležinkelis

1 diena
Sidnėjus
Atvykimas į Sidnėjų. Jus pasitiks rusakalbis gidas. Pervežimas į pasirinktą viešbutį. Laisvas laikas.

2 diena
Sidnėjus. Kruizas laivu (B, L)

Anksti ryte išvykstate į “Sydney City Tour & Harbour” kruizą - pusės dienos apžvalginį miesto turą, kurio metu turėsite galimybę iš arti pasigrožėti įstabiausiais Sidnėjaus objektais. Pajuskite  senojo kolonijinio miesto, kadaise apgyvendinto nuteistų kalinių, ir šiuolaikinio modernaus miesto atmosferą. Patogiai įsitaisykite prabangaus katamarano salone ir mėgaukitės žaviais Sidnėjaus pakrantės vaizdais. Kruizo metu išvysite prabangųjį rytinį miesto rajoną, žymųjį Sidnėjaus Operos teatrą, uosto tiltą, daugybę Sidnėjaus prieplaukų bei galėsite pasigardžiuoti skaniais pietumis. Pasibaigus kruizui, likusią dienos dalį Jūs galite aplankyti Rocks, seniausią Sidnėjaus kolonijinį rajoną, paklaidžioti jo vingiuotomis gatvelėmis bei užsukti į tradicines alaus užeigas, galerijas, suvenyrų parduotuves, lauko kavines. Kaip alternatyvą, galite pasirinkti apžvalginį miesto turą, kurio metu rusakalbis gidas supažindins Jus su miesto ypatumais .

3 diena
Mėlynieji kalnai ir laukinės gamtos parkai (B, L)

Po pusryčių Jus pasitiks gidas, su kuriuo leisitės į visos dienos ekskursiją po Mėlynuosius kalnus. Kelionės pradžioje trumpam sustosite atodangos pakraštyje pasigrožėti panoraminiu Sidnėjaus vaizdu, iš kur trauksite aukštyn į kalnus kalinių nutiestais keliais. Pakeliui aplenksite į viršų besistiebiančių eukaliptų miškus, kalnų upes, slėnius. Pakilę į kalnų viršūnę, išvysite įspūdingus Jamison slėnio vaizdus, o iš ten užsuksite į vietos pub’ą papietauti. Po pietų tęsite kelionę į Blackheath,  Katumba ir aplankysite įspūdingą „Trijų seserų“ uolą, išgirsite kerinčias aborigenų legendas. Nepraleiskite galimybės išmėginti Scenic Railway ar Skyway. Atsisveikinus su Mėlynaisiais kalnais, Didžiuoju Vakarų greitkeliu vyksite į Featherdale laukinės gamtos parką, kuriame išvysite unikalius Australijos gyvūnus – kengūras, valabius (mažąsias kengūras), Tasmanijos velnius, emu, spalvotas papūgas, vombatus, kukaburas ir kt. Turėsite galimybę nusifotografuoti su koala, pamaitinti kengūras ir valabius, apsilankyti koalos aptvare.
Grįžimas į viešbutį Sidnėjuje.

4 diena
Laisvas laikas Sidnėjuje
(B)

Visą dieną galėsite praleisti vaikštinėdami Sidnėjaus gatvėmis, lankydami vietos užeigas arba pasirinkti apžvalginį miesto turą.

5 diena
Atsisveikinimas su Sidnėjumi. Melburnas
  (B)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Melburną (Jūsų pasirinktas skydis). Atvykimas į Melburną. Pervežimas į pasirinktą viešbutį. Laisvas laikas

6 diena
Melburnas ir Pingvinų paradas
(B)

Ryte autobusu leisitės į visos dienos ekskursiją po Melburną, vėliau vyksite į pasakišką Pingvinų paradą.
Ekskursijos metu išvysite Melburno Kriketo Fitzrojaus sodus, kuriuose stovi Kuko trobelė, Westgate tiltą (nuo kurio atsiveria panoraminiai Port Philip įlankos bei Williamstown vaizdai), kinų kvartalą, Atminimo šventovę, miesto aikštę, pravažiuosite MCG – Australijos sporto stadioną.

Po trumpo apžvalginio turo vyksite į ekskursiją po Philip‘o salą, kurioje išvysite „pingvinų paradą“. Važiuodami Bass greitkeliu galėsite gėrėtis nuostabiais Westernport įlankos vaizdais, pravažiuosite Narrows tiltą, vaizdingą San Remo kaimelį. Persikėlę į  Philip‘o salą galėsite pasimėgauti įstabiais pakrančių vaizdais (išvysite Ruonių uolą ir Nobbies). Stabtelėsite pavakarieniauti (vakarienė į kaina neįskaičiuota) Cowes‘e – Philip‘o salos „sostinėje“. Po vakarienės apsilankysite pingvinų rezervate.

7 diena.
Laisvas laikas Melburne (B)

Visa dieną galite praleisti vaikštinėdami po Melburną arba pasirinkti apžvalginį miesto turą.

8 diena
Atsisveikinimas su Melburnu. Adelaidė
(B)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Adelaidę (Jūsų pasirinktas skydis). Atvykimas į Adelaidę. Pervežimas į pasirinktą viešbutį. Laisvas laikas

9 diena
Pažintis su vyno regionu
(B, L)

Ryte po pusryčių vyksite į visos dienos ekskursiją po Barossa slėnį. Judėdami vynuogynų link, pasimėgaukite vaizdingu Torrens tarpekliu.
Atvykstate į Barosa. Šiame trisdešimties kilometrų ilgio slėnyje XIX a. viduryje Silezijos vokiečiai pasodino pirmuosius vynuogynus. Nedideliame slėnyje spiečiasi per šimtą gamintojų. Barosa laikoma geriausia tradicinio australietiško širazo – svaraus, sodraus, kvepiančio šokoladu – gamybos vieta. Greta ‚Shiraz‘ daugelis vyndarių augina ‚Mourvedre‘ ir ‚Grenache‘ vynuoges. Jų mišinys – tradicinis Prancūzijos Ronos slėnio vynas, Australijoje vadinamas „GSM“. Barosoje puikiai dera ir ‚Cabernet Sauvignon‘. Ten, kur vynuogynai ima kopti kalvų šlaitais aukštyn, pagaminama gero baltojo vyno.
Vykstate į Jacobs Creek lankytojų centrą, kuriame jūsų laukia ekskursija po vyninę, vyno degustacija kartu su vyno ekspertais bei pietūs. Dar kartą pasimėgaukite geriausių Barossa at Chateau Tanunda vynų skoniu. Po pietų grįžimas atgal į viešbutį.


10 diena
Pažintis su laukine gamta
(L)

Anksti ryte, po pusryčių, autobusu pradedate ekskursiją vaizdingu maršrutu į Cape Jervis, iš kur prasidės nepakartojamo grožio kelionė laivu į salą, kengūrų, goanų, echidnų bei koalų prieglaudą, jūros gyvūnų ir paukščių rojus.
Aplankykite Seal Bay, kur gyvena reta Australijos jūros liūtų rūšis. Stabtelėkite trumpam paraguti ką tik šviežiai paruošto grilio. Pasistiprinę, tęsite kelionę į Flinders Chase nacionalinį parką, visame pasaulyje pagarsėjusį rezervatą, kuriame prieglobstį rado unikalūs Australijos gyvūnai – kengūros, valabiai, koalos, echidnos, goanos – išvysite yacca ir mallee augaliją.
Pasivaikščiokite išraižyta pietine vandenyno pakrante (specialiai įrengtais takais) iki Remarkable Rocks uolų ir Admiral‘s Arch. Nuo Admiral‘s Arch nusileidus žemyn, išvysite įspūdingą uolos skliautą, puikų prieglobstį Naujosios Zelandijos jūriniams kotikams. Galėsite stebėti, kaip šie gyvūnai nardo, žaidžia ar tiesiog gulinėja ant saulės įkaitintų uolų.
Kelionės pabaigoje pasimėgaukite įspūdingu 30 min skrydžiu atgal į Adelaidę.

11 diena
Atsisveikinimas su Adelaide. Alice Springs
(B)
Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Alice Springs. (Jūsų pasirinktas skydis). Atvykimas į Alice Springs. Pervežimas į pasirinktą viešbutį. Laisvas laikas.
 
12 diena
Olga Vėjų slėnis
(B, D)

Anksti ryte autobusu išvyksite į Ayers Rock, pakeliui stabteldami Kupranugarių fermoje. Į Ayers Rock turėtumėte atvykti apie 13:00. Trumpam atsikvėpsite viešbutyje ir popiet vyksite Olgos slėnio link pasitikti saulėlydžio ir pasimėgauti barbekiu vakaru. Ekskursijos metu gidas palydės Jus į Olgas Vėjų slėnį, kur galėsite pasivaikščioti tarpekliais tarp masyvių ir neįprastai susiformavusių uolienų. Vakarėjant stabtelsite ties Kata Tjuta kalno, stūksančio viduryje dykumos, pasigrožėti, kaip įspūdingai keičiasi spalvos saulėlydžio metu ir mėgaujatės putojančiu vietos vynu. Saulei nusileidus vykstate į barbekiu vakarėlį – galėsite gėrėtis žvaigždėtu dangumi ir paskanauti tradicinių vietos virtuvės patiekalų.

13 diena
Uluru spalvos. Atvykimas į Cairns.

Anksti ryte vykstate į Uluru (Ayers Rock). Ayers Rock – tai rausvo smiltainio monolitas, iškilęs 348 metrų virš žemės. Vietos gyventojų dar vadinamas Uluru. Aborigenams ši uola – dievų buveinė ir Sapnalaikio – pasaulio pradžios, kai formavosi žemė – reliktas. Uola išvarpyta olų, kurių sienos išmargintos aborigenų piešiniais. Prie Uluru rasta archeologinių radinių, liudijančių, kad aborigenai čia gyveno prieš 40 tūkst. metų. Uola tarsi spinduliuoja nematoma jėga ir užvaldo Jūsų kūną ir protą.
Prieš  patekant saulei sustojate ties Uluru, kur su karštos kavos ar arbatos puodeliu rankoje galėsie stebėti įspūdingą spalvų žaismą – kaskart saulės spinduliai vis kita spalva nudažo Urulu kalno uolas. Po saulėtekio turėsite galimybę iš arčiau apžiūrėti Uluru uolą – galėsite kopti į kalno viršūnę, iš kur Jums atsivers pasakiški gamtos vaizdai, arba kartu su gidu apeiti šį milžinišką monolitą. Ekskursijos metu galėsite pamatyti kadaise čia gyvenusių aborigenų paliktus paslaptingus simbolius, išgirsti aborigenų legendas apie Kuniya Tjukurpa (miegantį pitoną). Beje, kad apeitumete šį gigantšką monolitą, Jusm teks eiti 3-4 val. Ir įveikti 9,4 km kelią. Jis tęsiasi 3,1 km iš rytų į vakarus ir 1,9 km iš šiaurės į pietus. Uolos dydis ima dar labiau stulbinti, kai paaiškėja, jog net du trečdaliai monolito glūdi po žemės paviršiumi.
Atsisveikinste su Ayers Rock ir vykstate atgal į viešbutį, iš kur Jūsų laukia pervežimas kartu su gidu į Ayers Rock oro uostą skrydžiui į Cairns. Atvykimas į Cairns. Laisvas laikas.

14 diena
Didysis Barjerinis Rifas
(B, L)

Ryte Jūsų laukia kruizas Didžiuoju barjeriniu rifu.
Didysis barjerinis rifas yra didžiausias pasaulyje koralinis rifas, įtaruktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jo ilgis siekia daugiau kaip 2000 km.
Didžiajame barjeriniame rife gyvena daugiau kaip 3000 gyvūnų rūšių. Ypač gausu aktinijų, krevečių, jūros žvaigždžių, krabų, bežiaunių moliuskų, holoturijų, jūrų sraigių. Niekur kitur Jūs nerasite tiek daug jūrų vėžlių, kiek čia.
Kartu su Quicksilver įgula Jūs išplauksite į kelionę, kurios metu galėsite susipažinti su stulbinančiu spalvų kaleidoskopu. Prie Agincourt rifo Jus tiesiog užburs povandeninio pasaulio magija. Galėsite pasinerti į jūros gilumą arba tiesiog mėgautis paviršiniu nardymu. Kita alternatyva – pasinerti pusiau povandeniniu laivu, iš kurio stiklinės kabinos metro gylyje galima grožėtis koralų pasauliu.  Už papildomą mokestį sraigtasparniu galite praskrieti virš rifų.

15 diena
Atraskite tropinių miškų paslaptis
(B, L)

Ryte vyksite į geležinkelio stotį, iš kur Jūsų laukia išvyka į atogrąžų džiungles. Išvyką į džiungles pradėsite garsiuoju Kurandos geležinkeliu, nutiestu dar XIX a., pakeliui pralenkdami  daugybę tunelių, tiltų bei įspūdingų gamtos kampelių. Kelionės metu aplankysite pasakiško grožio Barono krioklius, kurie lietinguoju laikotarpiu ypač pribloškia savo galybe, ir pačią Kurandą – jaukų, nedidelį, atogražų miško apsuptą miestelį. Pasivaikščioję po gyvenvietę, įsėsite į neįprastos formos šarvuotį, kuriuo patrauksite į tropinių miškų tankmę. Kelionės metu gidas Jus supažindins su unikalia atogrąžų augalija ir Jums nežinomu gyvūnijos pasauliu.  Apsilankysite aborigenų kultūros centre, kur išgirsite pasakojimus apie aborigenų papročius. Popiet Jūsų laukia barbekiu. Vėliau vyksite į laukinės gamtos draustinį, kur galėsite pakutenti pandą, nusišypsoti ropojančiam krokodilui arba pamaitinti kengūras. Išvykos pabaigoje grįšite į Kuranda, iš kur Jūsų laukia pati ilgiausia (7,5 km ilgio) pasaulyje kelionė keltuvu. Iš paukščio skrydžio galėsite pasigėrėti nepaliestos gamtos vaizdais ir vandenyno pakrantės panorama. Kelionės pabaigoje vyksite prie Caravonica ežerų. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė.


16 diena
Laisvas laikas
(B)
Visa diena paliekama Jūsų nuožiurai: galite tiesiog pasimėgauti poilsiu prie jūros, pasivaikščioti po Cairns arba išvykti į vieną iš siūlomų dienos ekskursijų.

17 diena
Atsisveikinimas su Cairns
(B)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 17 d.


Kaina nuo:3600 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS