Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


5 dienų nuotykiai prie Juodosios jūros, Odesoje

5 d. kelionė prie Juodosios Jūros su grupeKelionėje:

  • šiltos jūros paplūdimiai
  • Odesos senamiesčio žavesys
  • šurmuliuojanti miesto prie jūros atmosfera

1 DIENA.  ODESA

Savarankiškai atvyksite į Odesą. Rekomenduojame tiesioginį skrydį iš Vilniaus ar Kauno (22:00–23:40). Oro uoste būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. ODESA (P)

Po pusryčių – 3-jų valandų ekskursija po miestą. Ekskursijos metu matysite Odesos katedrą, Potiomkino laiptus, viešosios bibliotekos pastatą, archeologinių kasinėjimų vietas. Eidami pėsčiomis užsuksite į pagrindinę prekybos alėją Odesos centre – miesto sodą. Nepraleiskite galimybės nusipirkti vietinių suvenyrų ir amatininkų dirbinių. Pajūrio bulvare matysite Odesos garsiausius pastatus ir paminklus, vienas jų – grafo Voroncovo rūmai. Pasigrožėsite 1887 m. baigtu statyti baroko stiliaus Operos ir baleto teatru, kuris jums gali priminti Vienos valstybinį operos teatrą ir Zemperio operos rūmus Dresdene. Matysite kadaise įspūdingus Potiomkino laiptus, poetui A. Puškinui, praleidusiam čia tremtyje kelis ilgus mėnesius, paminklą, bei pabūklą, menantį Krymo karo laikus.

 3 – 4 DIENOS. ODESA (P)

Laisvas laikas . Galėsite pasivaikščioti odesiečių mėgstamiausia Deribasovskaja gatve, kur gausu architektūros šedevrų ir paminklų kino filmo „Dvylika kėdžių“ personažams, itališko baroko stiliaus operos ir baleto teatras. Pajūrio bulvaru keliausite iki Potiomkino laiptų – 192 laipteliai kyla į 24 m aukštį, o pakilus jais pasitiks nuostabi panorama, atsiverianti į Odesą ir uostą. Jei turėsite noro, užsukite į Odesos operos ir baleto teatrą: čia jus tiek iš išorės, tiek iš vidaus apgaubs elegantiška prabanga, nustebins unikali akustika ir visiškai nebrangūs bilietai į dėmesio vertus šio sezono spektaklius. Jei ilgitės tikrai gero oro ir malonios jūros, leiskite sau pasimėgauti paplūdimiais, jų yra nemažai – Lanžeron, Arkadia, Otrada, Delfin ir kt. Atraskite labiausiai sau patinkantį. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA.  ODESA – VILNIUS (P)

Po pusryčių apie 12 val. išsiregistruosite iš viešbučio. Jei norite, užsisakę papildomą naktį viešbutyje galėsite būti iki vakaro. Sutartu laiku būsite nuvežti į oro uostą.Rekomenduojame tiesioginį skrydį (naktį iš pirmadienio į antradienį) Odesa – Vilnius (03:15 – 05:05).

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:215 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS