Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Viešbučiai


Viešbutis Oberoi - Lombok

The Oberoi, Lombok 5*

   7 naktys nuo 6,120 LTL/asm.

 

 

 

Įsikūręs Lomboko saloje, Oberoi viešbutis yra už tik 10 minučių kelio

automobiliu per įlanką iki golfo lauko Kosaide. Lomboko tarptautinis oro uostas yra už 1 valandos ir 45 minučių kelio nuo viešbučio.

 

 

Visi kambariai  Oberoi viešbutyje įrengti pagal svečių poreikius. Kiekviename kambaryje įrengta palydovinė televizija, yra DVD  grotuvas bei minis baras. 24val. kambarių aptarnavimas.

 

 

Oberoi savo svečiams siūlo nemokamą stovėjimo aikštelę, nemokamą bevielį internetą viešuose vietose ir fitneso centrą su baseinu po atviru dangumi su vaizdu į jūrą. Norintys pasikrauti energijos svečiai galės pasportuoti žaisdami tenisą arba pasimėgauti masažais spa centre. Mėgstantys aktyvesnį sportą galės išbandyti save tokiose srityse kaip nardymas, burlentės, kurios prieinamos Oberoi paplūdimio klube. Tai pat rengiami švediško stalo vakarai, kuriuose svečiai gali paragauti Indonezijos virtuvės patiekalų ir pasigrožėti tradicinių šokių pasirodymais Amfiteatre.

 

 

Oberoi savo svečiams siūlo nemokamą stovėjimo aikštelę, nemokamą bevielį internetą viešuose vietose ir fitneso centrą su baseinu po atviru dangumi su vaizdu į jūrą. Lumbungo ir Sunbird kavinėse siūloma paragauti Azijos kulinarijos patiekalų.

 

 

 

 

 

 

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS