Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Viešbučiai


Puri Mas Boutique Resort & Spa 4*


Puri Mas Boutique Resort & Spa  4*

7 naktys - nuo 1 450 LTL/ asm.


Puri Mas Boutique Resort & Spa įsikūręs žvejų miestelyje, Mangsito įlankoje,  Lomboko sąloje.  Apsuptas nuostabių tropikos sodų ir vandenyno panoramos  viešbutis siūlo pasimėgauti spa ir nuostabiu baseinu, kuris sukurs malonią iliuziją, kad maudotės viduryje vandenyno.


Keli žingsniai nuo smėlėto paplūdimio, Puri Mas Boutique Resort & Spa yra tik 5 min. kelio nuo Senggigi centro. Iki Selaporang Lombok oro uosto vos 30 min. kelio.


Plaukimo instruktoriai suteiks jums įvadinę plaukimo pamoką bei informuos apie saugumo taisykles baseine ir kitus jo ypatumus. Tai pat viešbutis siūlo ir nardymo pamokas. Svečiams pageidaujant galimos privačios šokių pamokos pokylių salėje.  Puri Mas Boutique Resort  turi ir jogos sodą, kuriame svečiai galės atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybe, bei pasinerti į savęs pažinimą. Tai pat viešbutyje yra meno galerija bei ekskursijų informacijos punktas, kuriame svečiai ras visą reikalingą informaciją apie įdomiausius salos  objektus.


Papuošti rankų darbo mediniais baldais kambariai ir vilos turi arba vidaus arba lauko vonios kambarius, priklausomai nuo svečių pageidavimų. Kambariuose tai pat yra papildomi patogumai tokie kaip minibaras, kavos/arbatos virimo indai ir asmeninis seifas. Vilos yra  privačios virtuvės ir plaukimo baseinai.


Viešbučio restorano virtuvė  siūlo svečiams pasimėgauti jūros gėrybių patiekalais, bei unikaliu Indonezijos virtuvės meniu po atviru dangumi esančiame valgomajame. Tai pat siūloma išbandyti įvairius egzotiškus kokteilius.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS