Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Viešbutis AL MAHA DESERT RESORT & SPA

AL MAHA DESERT RESORT & SPA 5*


8 nakvynių poilsio kaina nuo 12240Lt/asm.

 

Išsidėstymas: Viešbutis įsikūręs gamtos "lopšyje", kurį supa daugiau nei 3, 5 tūkst. akrų amžinų smėlynų, oazė Al Maha, keturiasdešimt penkios minutės kelio į pietryčius nuo kosmopolitiško Dubajus. 98 proc. teritorijos užima draustinis.

Viešbutis: Svečius į Al Mahos viešbutį atveža džipais, nes viešbutis yra dykumoje, tarp kopų ir barchanų, ir kelio čia nėra. 30 liukso kambariai. Visi kambariai – tai atskiri vasarnamiai.

Kambariuose: yra atskiras baseinas, veranda, arbatinukas, mini baras, rūbinė, vonia ir atskira dušo kabina.
Owner's liukso kambarys: kambario plotas 75 kv. m. 2 miegamieji, valgomasis, svetainė, kambarys aptarnaujančiam personalui.

"Palapinių" architektūroje panaudoti beduinų namų motyvai, visos medžiagos natūralios, viena iš palapinės sienų turi prancūziškus langus, kurie sukuria pilno susiliejimo su gamta iliuzija. Turinčios "dykumos" atspalvių ochros dažai, apartamentuose yra rankų darbo baldai, su marmuro ir aukso apdaila, dekoruoti prašmatniais audiniais. Interjerų dizainas cituoja arabiško būsto tradiciją, kartu sukuriama nuosaikios prabangos ir nepriekaištingo komforto atmosfera. Iš ūksmingos terasos galima pamatyti einančių atsigerti antilopių ir gazelių.

Viešbučio infrastruktūra: Al Maha siūlo geriausią iš nacionalinių pasaulio virtuvių. Ar tai būtų senoviški pietūs specialiai įrengtoje svetainėje, intymus vakarus dviem už staliuko liukso kambaryje ar elegantiškas piknikas tarp judančių kopų. Viešbutyje taip pat yra patogus rytietiško stiliaus baras, medžlis (kambarys, kur renkasi tik vyrai), dekoruotas puikių ginklų kolekcija.

Pramogos ir sportas: medžiokle su sakalais, šaudymas iš lanko, maudynės arteziniame baseine, kelionės kupranugariais ir žirgais padės galutinai suprasti senovinį beduinų gyvenimo būdą. Beje, labai įdomus safaris visureigiais ir bagi grąžins Jus, iš arabų istorijos gilumos, atgal į trečiąjį tūkstantmetį.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • apgyvendinimas (8 nakvynės) dviviečiame kambaryje su nurodytu maitinimu;
  • sutikimas oro uoste;
  • Pervežimas (Dubajaus oro uostas - viešbutis - Dubajaus oro uostas);
  • JAE viza
  • visi mokesčiai.

* Lėktuvo bilietas į kainą neįeina (nuo 1100Lt/asm.)

Dėmesio: maitinimas 3 kartus per dieną.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt
PAKLAUSIMAS

UŽSISAKYTI NAUJIENAS