Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: ŠVITĖS kelionės


Taitis - vestuvinės ir povestuvinės kelionės

Norintiems atšvęsti vestuves nepakartojamai

Dauguma keliaujančiųjų į Taitį ir salas – jaunavedžiai, sužadėtiniai ar tiesiog norintys pažymėti savo vestuvių metines. Pati vestuvių ceremonija nėra oficiali, nors visi dalyviai, gėlės, pareo, tapa – tikrų tikriausi. Polinezietiškos vestuvės – tai galimybė sudalyvauti egzotiškame spektaklyje, kurio pagrindinis veikėjas – Jūs.

Vestuvių ceremonija vyksta pliaže, paprastai saulėlydžio metu. Pagal polinezietiškus papročius paplūdimys puošiamas palmėmis, gėlėmis, apšviečiamas didžiuliais fakelais. Prieš pat saulėlydį jaunuosius nuveda į skirtingus bungalo ir aprengia vestuviniais rūbais – polinezietišku pareo.

Skambant gitarai "ukulele" šokėjos atveda nuotaką (Vahine) į pliažą. Tamada, apsuptas šokėjų sutinka jaunąjį (Tane), atplaukusį piroga ir lydimą vietinių vyrų tradiciniais kostiumais. Jie palydi jaunikį pas jaunąją, dainuodami tradicinę dainą “Haere mai na tau here”.

Pagal tradicijas, ceremonijos vedantysis perskaito kalbą polinezietiškai ir įteikia jauniesiems vėrinius iš tiare gėlių, kuriais keičiamasi sakant priesaiką. Vėliau jaunavedžiams įteikiamas liudijimas, parašytas ant tikro Tara pergamento.

 


Liudininkai apdengia jaunavedžius tradiciniu vestuviniu audeklu – Tifaifai. Šokėjai ir dainininkai dainomis linki laimės naujai šeimai.

Jaunavedžiai apgyvendinami išpuoštuose bungalo arba viešbučio kambariuose, kviečiami prie šventinio stalo pliaže arba išplukdomi į negyvenamą salelę motu, kur jų laukia gėlės, šampanas, vaisiai. Norintiems atšvęsti vestuves atskirai galima užsakyti romantišką vakarienę žvakių šviesoje. Gėlėmis išpuoštas stalas gali būti padengtas restorane, terasoje ar motu salelėje.

Galima užsakyti taip pat ir individualų pikniką negyvenamoje saloje. Į ją Jus nugabens piroga tiesiai iš viešbučio, o patarnaus “Penktadienis” (vietinis Taičio vaikinas).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS