Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


ŽAIDIMŲ GALAKTIKA: NUOTYKIŲ DŽIUNGLĖS prie jūros


07.02-07.09 (8d., 7-13 m.) 195€

(grupės lietuvių ir rusų k.)

Nuotykių stovykla, kurios tikslai: linksmai, aktyviai praleisti laiką, susipažinti, išmokti, draugiškai pasirungti bei smagiai pašėlioti. Neišsenkanti programa, azartiškos maudynės, uždegantys sportiniai žaidimai, šaunūs ir pamilti vadovai, fantastiškos diskotekos, laužas, tvarkinga nuostabaus grožio teritorija, rūpestinga virtuvė, daugybė draugų ir bendraminčių - visa tai, apie ką svajoja bet kuris stovyklautojas!

1d. Atvykimas, įsikūrimas „Džiunglių kaimelyje", susipažinimo žaidimai, susipažinimas su aplinka ir taisyklėmis, pasidalijimas į komandas. Komandos susikuria identitetą, susigalvoja šūkius, kuria komandos šokį. Linksmoji atidarymo vakaronė!

2d. Komandos gauna laiškus-pakvietimus į Džiunglių žaidynes. Pasiruošimas Džiunglių Olimpiadai. Estafečių ir lauko žaidimų rungtys. Žygis iki jūros, maudynės. Sporto TV. Žaidimai. Diskoteka.

3d. Įvairios rungtys, vandens estafetės, maudynės, žaidimai ir smagūs užsiėmimai paplūdimyje. Futbolo varžybos. Žaidimas-vandens karas. Viktorinų rungtis. Naktinis žaidimas.

4d. Paplūdimio tinklinio rungtynės. Vėliau Komandos gauna laiškus, kuriuose išdėstytos instrukcijos Džiunglių lobio paieškai. Užduočių aptarimas ir plano parengimas. Džiunglių lobio paieška. Šaškių ir šachmatų turnyras. Grill vakarėlis. Karaoke vakaras. Naktinis žygis!

5d. Kvadrato varžybos. Maudynės, žaidimai, smagūs užsiėmimai ir poilsis paplūdimyje. Vakare - Džiunglių madų šou. Sportiškiausių, talentingiausių, draugiškiausių, originaliausių stovyklos dalyvių rinkimai. Diskoteka.

6d. Smagus mini-maratonas! Vandens estafečių rungtys ir paplūdimio žaidimai.  Vakare apdovanojimai (Džiunglių talismano autorių apdovanojimai, Džiunglių šokio autorių apdovanojimai,  Džiunglių himno autorių apdovanojimai) nugalėtojų pagerbimas, fotosesija.

7d. Stovyklautojai patys parengia dalį dienos programos, žaidimų ir užduočių – pagal šį planą ir vyksta diena! O vakare apibendriname rezultatus ir dalyvaujame smagioje uždarymo vakaronėje!

8d. Pašto išdalinimas. Linksmi žaidimai ir atsisveikinimas. Išvykimas iki 14.00 val.

 

APGYVENDINIMAS /  STOVYKLOS VIETA

ŽAROS poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę vos keli šimtai metrų nuo kopų, ant Baltijos jūros kranto. Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Komplekse esanti kavinė - tai, kas padės tėveliams atsipūsti ir pailsinti kojas. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį poilsiautojai mėgsta dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami komfortabiliuose 3-5 vietų poilsio kambariuose su dušais/tualetais.

MAITINIMAS

Maitinimas 4 kartus per dieną. Numatytas grilio vakarėlis.

VADOVAI

Su stovyklautojais dirba kūrybingi, atsakingi ir energingi vadovai. Vienas vadovas prižiūri apie 10 stovyklautojų.

PASTABOS:

- Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose.

- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 079/a).

- Stovyklautojų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. (siūloma galimybė iš Vilniaus ir Kauno vykti organizatorių nurodytu autobusu).

Ką reikėtų pasiimti į stovyklą:

Būtina turėti:  

 • stovyklautojui būtina turėti galiojančią medicininę pažymą, kurią išduoda šeimos gydytojas (forma 079/a arba atitikmuo). Be šios pažymos mes neturime teisės priimti stovyklautojo.
 • higienos reikmenis ir didelį rankšluostį;
 • patogią avalynę: sportinius ir laisvalaikio batelius (basutes ar pan.);
 • maudymosi kostiumą, kepuraitę nuo saulės ar skarelę, kremą nuo saulės;
 • šiltus drabužius (megztinį ir striukę) bei kitą aprangą visam pamainos laikotarpiui;
 • vaistus, kuriuos stovyklautojas privalo vartoti (apie šį poreikį būtina pranešti stovyklos vadovui!).

Rekomenduojama turėti (tačiau nebūtina):

 • repelentus (priemones nuo uodų ir kitų vabzdžių);
 • akinius nuo saulės, maudymosi inventorių (plaukimo akinukus, pripučiamas liemenes, plaukmenis ir kt., jeigu vaikas tokius turi);
 • neperšlampamą apsiaustą arba striukę su galvos gobtuvu;
 • savo mylimą puodelį - vandenuko atsigerti kambaryje (geriau nedūžtantį);
 • audeklą ar didelį rankšluostį pasikloti paplūdimyje;
 • kelis drabužius, kurių negaila sugadinti – stovykloje praverstų komplektas drabužių pasirodymams. Vėliau šie drabužiai bus nebetinkami naudoti (sukarpyti, nudažyti ir pan.), tačiau bus originalu ir linksma :)

Nerekomenduojama su savimi turėti brangių asmeninių priemonių (elektroninių prietaisų, telefonų, fotoaparatų), papuošalų ir per didelių sumų pinigų. Organizatoriai neatsako už stovykloje prarastą ar sugadintą stovyklautojo turtą ir vertybes. Į stovyklą draudžiama atsivežti greitai gendančius maisto produktus! Jeigu rūpestinga močiutė tokių visgi įdėjo - apie tai iškart būtina pranešti stovyklos vadovui, kad visa tai greitai atsidurtų šaldytuve :)

Kaip atvykti į stovyklą

Yra keli būdai pasiekti stovyklavietę:
vykstant savo transportu;
kooperuojantis su stovyklautojus vešiančiais tėvais (tokiu atveju kreipkitės į mus, mes pasistengsime surasti pakeleivingą transportą ir suplanuoti išvykimo ir/ar parvykimo maršrutą);
neradus kitų galimybių, už papildomą mokestį organizatoriai išnuomos keleivinį transportą nuvykimui ir/ar parvykimui. Apie tai būtina pranešti mums kuo anksčiau.

Atvykimo ir registracijos laikas „Auksinių kopų“ komplekse prie jūros: pirmąją pamainos dieną nuo 13.00 iki 14.00 val. Išvykimo laikas paskutiniąją pamainos dieną iki 14.00 val.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS






Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS