Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Dienos stovykla - VISI SAVI


   

Dienos sporto, nuotykių ir žaidimų stovykla VISI SAVI! (grupės lietuvių ir rusų k.)

Stovyklautojų amžius: 7-12 m.

Stovyklos trukmė: 5d. 80€ / 1d. 17€ 

Stovyklos pamainos: 06.27-07.01 | 07.04-07.08 | 07.11-07.15 | 07.18-07.22 | 07.25-07.29 | 08.01-08.05

Stovyklos tikslai: nuotykiai, linksmybės, iškylavimai, žaidimai, rungtynės, maudynės, diskotekos, tematiniai vakarėliai, laužasgamtos apsuptyje... Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus ir jaunimą į sportišką vasaros poilsio stovyklą,vyksiančią nuostabių pušynų apsuptoje vaizdingoje miško stovyklavietėje. Stovykla skirta vaikams ir jaunimui, mėgstantiemsaktyvų ir turiningą poilsį: pramogausime, nepervargdami sportuosime, susipažinsime su naujais draugais, patirsime linksmųnuotykių, azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime.

APGYVENDINIMAS /  STOVYKLOS VIETA
„Viva Green Resort“, Tuščiaulių k., Nemenčinės sen., Vilniaus raj.

Nutolęs apie 20 km nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlužio ežerų bei Neries upės įsikūręs "Viva Green Resort" poilsio kompleksas - viena iš didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, užsiėmimų salės, restoranas, šalia esantys ežerai bei upė. Dušai ir tualetai atskirai berniukams ir mergaitėms, modernia įranga aprūpinta virtuvė.

MAITINIMAS: 2 kartus per dieną jaukiame restorane su modernia ir rūpestinga virtuve. (galimybė papildomai užsisakyti ir pusryčius)

Preliminari STOVYKLOS PROGRAMA*:

Dalyvavimas stovyklos komandų veikloje. Kvadrato varžybos, maudynės, krepšinio ir futbolo rungtynės! Kelionė aplink ežerą, kurios metu laukia įvairių užduočių įvykdymas. Lobio paieškos, paplūdimio tinklinio rungtynės ir vandens estafetės! Madų konkursas, šokiai ir diskotekos! Viktorinų rungtis, „Crazy krepšinis", vandens mūšis. Grill vakarėlis prie įspūdingo grožio laužavietės ir miško diskoteka. Talentingiausių, sumaniausių, vikriausių ir kitų „-iausių“ stovyklos dalyvių pagerbimas.

*dienos stovyklos programa derinama prie tuo metu poilsiavietėje vykstančios stacionarios stovyklos programos. Dienos stovyklos dalyviai įsilieja į vykstančią veiklą su savo idėjom ir indėliu: visi kartu draugiškai varžosi, atlieka užduotis ir smagiai leidžia laiką.

Atvykimas: ryte apie 08.00 val. Išvykimo laikas vakare apie 19.00 val. (arba atskiru susitarimu)

STOVYKLAVIETĖS ADRESAS: „Viva Green Resort“ Ryšininko g. 1, Ryšininko k., Nemenčinės sen., Vilniaus raj.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS