Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Vasaros stovykla - Žaidimų galaktika: Superherojai Gelbėtojai

 06.30-07.06 (7 d., 7-13 m.) 170€
07.07-07.13 (7 d., 7-13 m.) 170€
07.21-07.27 (7 d., 7-13 m.) 170€
 

Piktųjų mokslininkų gauja įsikūrė Nemenčinės miškuose ir baugina aplinkinius gyventojus. Betmenai, nenugalimosios moterys ir kiti, burkimės į nenugalimą komandą ir suraskime tuos piktadarius! Kiekvieną dieną superherojų komandos mėgins rasti pakvaišusių mokslininkų buveinę, tačiau jų laukia išbandymai, kelionės, užduotys bei nepamirštami nuotykiai.

1 diena

Į stovyklą atvyksta stovyklautojai, tačiau po kelių valandų jie susiburia į grupes ir tampa SUPERHEROJŲ komanda. Sukuria savo superpavadinimą, superženklą bei superšūkį. Po kiek laiko jie gauna raktą, ką su juo daryti? Kaip tai susiję su blogaisiais mokslininkas? Už durų laukia pirmosios užuominos bei užduotys, kad rasti pasislėpusius piktuosius mokslininkus.

2 diena.

Šią dieną kiekviena komanda skylą į dvi grupes – kūrybinę bei sportišką, kad galėtų tinkamai pasiruošti iššūkiams bei komandiškai sustiprėti. Nuotykių estafetės, sportiškos rungtys bei kūrimas super komandos aprangos. Juk kiekviena komanda turi superherojų, kurie turi išskirtinių galių. Taip pat dienos eigoje dar vienas siurprizas – kas taI?

3 diena

Mišką prižiūrintis girininkas atneša naujausias koordinates, kur pasislėpę mokslininkai. Superherojų komandos skuba į nuotykius. Jų laukia kelionė, užduotys bei paslėptas piktųjų mokslininkų lobis. Jame paslėptas planas, kaip piktieji mokslininkai nori užkariauti pasaulį. Dar viena užduotis: kaip juos sustabdyti?

4 diena

Superherojų komandas aplanko miško išminčius, kuris pasidalina magiškųjų burtų legenda, kuri padės sustabdyti piktuosius mokslininkus. Tačiau, kad burtai vyktų, jiems reikia trijų eliksyrų. Kad surasti pirmąjį eliksyrą komanda skylą į dvi grupes – kūrybinę bei aktyvią. Aktyvi grupė turės įveikti kliūtis bei kitas užduotys, kad rastų vietą, kurioje yra paslėptas eliksyras. Kūrybinė turės įveikti kitą kelią, kad rastų raktą, kuris atveria duris nuo skrynios, kurioje laikomas eliksyras.

5 diena

Susitikimas su tikruoju superherojumi, kuris atskleidžia antrąją užuominą: kur paslėptas antras eliksyras. Nemenčinės miškuose pasislėpusi ragana turi jį, tad reikia ją rasti! Super herojų komanda keliauja į kelionę aplink ežerą, kur slepiasi ragana. Laukia užduotys bei iššūkiai!

6 diena

Paskutinį eliksyrą reikia pasigaminti patiems. Super herojams į pagalbą atskuba pats Haris Poteris. Su jo pagalba komandos įveiks užduotis bei ras reikalingus komponentus. Pagaliau piktieji mokslininkai surasti ir nukenksminti eliksyro dėka! Super herojų dūzgės ir pergalės šokiai!

7 diena

Komandų atsisveikinimas. Prisiminimų lentos bei prisiminimų lobio kūrimas.

 

SVARBU: PROGRAMA GALI KEISTIS PRIKLAUSOMAI NUO ORO SĄLYGŲ IR KITŲ APLINKYBIŲ. Šalia pagrindinės stovyklos tematikos kiekvieną dieną vyks daug papildomos veiklos:

  • * Susipažinimo žaidimai, pasiskirstymas į komandas, komandų simbolikos kūrimas bei pristatymas, įvairių komandinių užduočių atlikimas;
  • * Žygiai prie ežero, maudynės, paplūdimio žaidimai, šuoliai į vandenį, vendens estafetės, kiti užsiėmimai paplūdimyje;
  • * Vakaronė prie laužo, grill fiesta, naktinis žaidimas;
  • * Estafečių rungtys, kvadrato rungtynės, įvairūs turnyrai!
  • * Stovyklos krikštynos, X faktorius, madų šou, šokiai, diskotekos ir kiti aktyvūs vakaro užsiėmimai!
  • * Vandens mūšis, viktorina, proto mūšis, pižamų vakarėlis, lobio paieškos ir daug kitos veiklos!

 

Kaip visur suspėsime?! Ogi, pažiūrėsime! Su stipria ir draugiška kompanija net neįmanoma tampa lengvai įveikiama! O ar suspėsi TU? Nesnausk ir registruokis jau dabar - vietų skaičius ribotas.

Preliminari STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą)

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.

8:30-9:00 Rytinė mankšta.

9:00-9:30 Pusryčiai.

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.

13:30 -14:00 Pietūs.

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.

22:00 Miego metas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.


Kaina nuo:170 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS