Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Varlinukas - ŽAIDIMŲ GALAKTIKA


ŽAIDIMŲ GALAKTIKA

Pajūris – „Auksinių kopų“ poilsio kompleksas Šventojoje

07.10-07.17 (8d. 40 dalyvių, 7-13m., 195 Eur/673 Lt)

Nuotykių, žaidimų, aktyvaus poilsio stovykla. Stovyklos tikslai: įspūdingai, linksmai, turiningai praleisti laiką, susipažinti, draugauti, išmokti ir ilgam prisiminti. Šiam tikslui pasitelksime aibę azartiškų žaidimų: žaidimai atvirame ore ir patalpose, sportiniai ir loginiai, kūrybingumo ir lavinimo – suteiks daug azarto, adrenalino, dinamikos ir puikių nepamirštamų įspūdžių!

1 d.  Atvykimas, įsikūrimas.  Susipažinimo žaidimai,  susipažinimas su aplinka ir taisyklėmis. Pasidalijimas į komandas. Slaptas draugas. Virstame tikromis komandomis: komandos susikuria identitetą, susigalvoja šūkius, kuria komandos simboliką. Dalyviai gauna visos savaitės dienotvarkę. Pilių statymas „Neptūno karalystėje“ bei linksma atidarymo vakaronė!

2 d. Estafečių rungtys. Šaškių ir šachmatų turnyras. Žygis iki jūros ir maudynės. Paplūdimio žaidimai. Įvairūs aktyvūs žaidimai! Vakare madų šou ir diskoteka!

3 d. Įvairios rungtys paplūdimyje: vandens estafetės, maudynės, žaidimai ir kiti smagūs užsiėmimai pliaže.  „Ekologiškos“ atvirutės dirbtuvės. Vėliau Komandos gauna laiškus, žemėlapius ir instrukcijas „lobio" paieškai. Lobio paieška.  Diskoteka!

4 d.  Žygis! Reikės įveikti ilgą trasą su įvairiomis užduotimis ir išbandymais. Smagus žaidimas, kurio metu praverčia įvairiosgudrybės ir budrumas. Milžiniško muilo burbulo pūtimo konkursas! X faktorius ir diskoteka.

5 d. Kvadrato varžybos. Vandens mūšis. Laivų statymas. Viktorina ir proto mūšis. Pižamų vakarėlis. Naktinis žygis!

6 d. Smėlis, jūra ir vanduo. Futbolo rungtynės. Konkursas „Gamtos menas“. O vakare kaip reikiant duosim garo - vyks „Šokių maratonas“!

7 d. Regbio rungtynės ir komandinis žaidimas! Vakare vyks grill fiesta, šarados ir visi darniai dalyvaujame smagioje stovyklos uždarymo vakaronėje!

8 d. Apdovanojimai, siurprizai, nugalėtojų pagerbimas, jūros palydėjimas, fotosesija ir atsisveikinimas. Išvykimas 14.00 val.

APGYVENDINIMAS /  STOVYKLOS VIETA

„Auksinių kopų“ poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę kopų apsuptyje ant Baltijos jūros kranto.  Ramus ir jaukus poilsio namų kiemas su parku ir erdviomis pievomis - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. O rami aplinka su žaidimo aikštelėmis ir kavine - tai, kas padės tėveliams atsipūsti ir pailsinti kojas. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį poilsiautojai mėgsta dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 3-5 vietų poilsio kambariuose su dušais/tualetais.

MAITINIMAS

Maitinimas 4 kartus per dieną. Numatytas grilio vakarėlis.

VADOVAI

Su stovyklautojais dirba kūrybingi, atsakingi ir energingi vadovai. Vienas vadovas prižiūri apie 10 stovyklautojų.

PASTABOS:

- Organizatoriai koreguoja stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose.

- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 079/a arba jos atitikmenį).

- Stovyklautojų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. (siūloma galimybė už papildomą mokestį iš Vilniaus ir Kauno vykti nurodytu autobusu).

Ką reikėtų pasiimti į stovyklą:

Būtina turėti:  

 • stovyklautojui būtina turėti galiojančią medicininę pažymą, kurią išduoda šeimos gydytojas (forma 079/a arba atitikmuo). Be šios pažymos mes neturime teisės priimti stovyklautojo.
 • higienos reikmenis ir didelį rankšluostį;
 • patogią avalynę: sportinius ir laisvalaikio batelius (basutes ar pan.);
 • maudymosi kostiumą, kepuraitę nuo saulės ar skarelę, kremą nuo saulės;
 • šiltus drabužius (megztinį ir striukę) bei kitą aprangą visam pamainos laikotarpiui;
 • vaistus, kuriuos stovyklautojas privalo vartoti (apie šį poreikį būtina pranešti stovyklos vadovui!).

Rekomenduojama turėti (tačiau nebūtina):

 • repelentus (priemones nuo uodų ir kitų vabzdžių);
 • akinius nuo saulės, maudymosi inventorių (plaukimo akinukus, pripučiamas liemenes, plaukmenis ir kt., jeigu vaikas tokius turi);
 • neperšlampamą apsiaustą arba striukę su galvos gobtuvu;
 • savo mylimą puodelį - vandenuko atsigerti kambaryje (geriau nedūžtantį);
 • audeklą ar didelį rankšluostį pasikloti paplūdimyje;
 • kelis drabužius, kurių negaila sugadinti – stovykloje praverstų komplektas drabužių pasirodymams. Vėliau šie drabužiai bus nebetinkami naudoti (sukarpyti, nudažyti ir pan.), tačiau bus originalu ir linksma :)

Nerekomenduojama su savimi turėti brangių asmeninių priemonių (elektroninių prietaisų, telefonų, fotoaparatų), papuošalų ir per didelių sumų pinigų. Organizatoriai neatsako už stovykloje prarastą ar sugadintą stovyklautojo turtą ir vertybes. Į stovyklą draudžiama atsivežti greitai gendančius maisto produktus! Jeigu rūpestinga močiutė tokių visgi įdėjo - apie tai iškart būtina pranešti stovyklos vadovui, kad visa tai greitai atsidurtų šaldytuve :)

Kaip atvykti į stovyklą

Yra keli būdai pasiekti stovyklavietę:
vykstant savo transportu;
kooperuojantis su stovyklautojus vešiančiais tėvais (tokiu atveju kreipkitės į mus, mes pasistengsime surasti pakeleivingą transportą ir suplanuoti išvykimo ir/ar parvykimo maršrutą);
neradus kitų galimybių, už papildomą mokestį organizatoriai išnuomos keleivinį transportą nuvykimui ir/ar parvykimui. Apie tai būtina pranešti mums kuo anksčiau.

Atvykimo ir registracijos laikas „Auksinių kopų“ komplekse prie jūros: pirmąją pamainos dieną nuo 13.00 iki 14.00 val. Išvykimo laikas paskutiniąją pamainos dieną iki 14.00 val.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS