Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


STOVYKLOS TAURO GUOLIS VIETA, MAITINIMAS, UŽSIĖMIMAI, ŠVARA IR HIGIENA, STOVYKLOS AUGINTINIAI


„TAURO GUOLIS“

STOVYKLOS VIETA
Stovyklos TAURO GUOLIS vieta Šakių raj., Šakių sen., tarp Gelgaudiškio ir Plokščių miestelių, Panemunių regioninis parkas.

STOVYKLOS KIEMAS
Planuojama 1 ha., teritorija, aptverta ginybine siena, su sargybos bokšteliais, pašiūrėmis valgymui ir kitiems užsiėmimams. Miegojimas palapinėse. Planuojama jog visi dalyviai turės senovinius rūbus nuo galvos iki kojų.

STOVYKLOS MAITINIMAS
Visas maistas gaminamas stovyklos sąlygomis, gaminant virš laužo katiluose. Tris kartus per dieną.
Meniu: mėsa, grūdinės kultūros, daržovės, kiaušiniai, varškės sūris, pienas, žuvis, medus, duona. Visi maisto produktai iš ekologinių ūkių.

STOVYKLOS UŽSIĖMIMAI
Kiekviena stovyklos grupė turės po 4 skirtingus amatininkus, 2 amatai bus labiau moteriški, 2 amatai labiau vyriški. Laukia kasdien žygis miškais ir įvairios užduotys.
Treniruotės su įvairiais to meto tolimos kovos ginklais (ieties svaidymas, šaudymas iš lankų ir arbaletų). Pradiniai jojimo įgūdžiai-mokinimasis joti, su profesionaliu žirginio sporto instruktoriumi. Įvairios individualios ir grupinės (komandinės) rungtys. Įvairios varžytuvės dėl daugelio senovinių baltiškų prizų.
Laukia daug įvairių staigmenų. Kiekvieną vakarą laukia įvairūs pokalbiai prie laužo, senovinių dainų ir šokių mokinimasis ir dainavimas skambant kanklėms. Kiekviena grupė kartą savaitėje, organizuos bendrai tradicinę šventę, su vainikų pynimais ir apeiginių laužų kūrenimu. Šiemet visi dalyviai pamatys, įvairius senovinės žvejybos būdus su bučiukais ir žeberklais, taip pat turės galimybę paplaukioti upėje senoviniu mediniu luotu.

STOVYKLOS DALYVIŲ ŠVARINIMASIS IR HIGIENA
Įrengta atskira uždara lauko pašiūrė prausimuisi, vietinis dušas, maudymasis upėje.
Lauko tualetas.

PAPILDOMI STOVYKLOS GYVENTOJAI
Gyvasis senovės baltų kultūros paveldas-žemaitukų veislės žirgai, senovinės ožkos, avys, žąsys, vištos, karvė, laukinis šerniukas (knislius).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS