Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


„Mažasis genijus“ stovyklos prie Baltijos jūros Šventojoje


Siūlome 7-12 metų vaikams turiningą poilsį stovykloje „Mažasis genijus“ prie Baltijos jūros. MG1

1. STOVYKLOS KONCEPCIJA:  Vaikai, kurie dar nepasirengę važiuoti į didelę vasaros stovyklą Lenkijoje, mes organizuojame jaukią pamainą Lietuvoje. Vienu metu stovykloje gali ilsėtis 100 vaikų. Kaip visada laukia linksma, draugiška atmosfera ir saugumas, pačios įdomiausios programos ir dėmesys kiekvienam vaikui, disciplina ir pilnas vaikų užimtumas, labai geros apgyvendinimo sąlygos ir skanus maistas – tai nuostabios sąlygos pilnaverčiam vaikų poilsiui. Vaikai turi tik vieną valandą laisvo laiko per dieną, nuobodžiauti nėra kada! Mūsų gyvenimo šūkis „Gyvenkime įdomiai!“. Mes taip ir gyvename. Taip pat, mes manome, kad vaikų poilsis turi būti ne tik malonus ir pramoginis, bet ir pažintinio pobūdžio. Mūsų stovykloje vaikai visada gauna daug naujų žinių ir įgūdžių. Vadovai veda studijas, kurias vaikai renkasi pagal pomėgius. Turime daugybę programų, pritaikytų skirtingoms oro sąlygoms.

2. VIETA, APGYVENDINIMAS, MAITINIMAS:

Stovykla įsikūrusi Šventojoje, ramioje vietoje, poilsio namuose „Žara“ (Jūros g. 50). Vaikams suteikiamas atskiras 3-jų aukštų korpusas.

Jūra ir paplūdimys - Iki jūros – 100 metrų. Platus balto smėlio paplūdimys puikiai tinka organizuoti aktyvius žaidimams. Maudynes organizuoja būrių vadovai laikydamiesi labai griežtų taisyklių, garantuodami vaikų saugumą.

Apgyvendinimas – 3-4 žm. kambariuose. Kiekviename kambaryje visi  patogumai (dušas ir  tualetas). 

Maitinimas – 5 kartus per dieną. Meniu suderintas su Palangos higienos centru, atitinka visas vaikų maitinimo normas. Maitinimą ruošia vietoje, tad maistas visada šviežias ir skanus.

Saugumas – kvalifikuoti vadovai, saugumo priemonės, apgyvendinimo sąlygos, maitinimo organizavimas visiškai atitinka Europos sąjungos reikalavimus ir standartus.

3. MŪSŲ PATIRTIS IR VADOVAI:

MŪSŲ PATIRTIS: nuo 2001 metų kiekvieną vasarą sėkmingai organizuojame vaikų stovyklas prie jūros. Vaikai, kurie užaugo mūsų stovyklose, jau atvažiuoja vadovais į jaunesnių vaikų pamainas. Todėl drąsiai galime teigti, kad auginame kartas.

Vadovai: tai atsakinga, energinga, kūrybinga, mylinti vaikus vadovų komanda, kuri su malonumu dirba 24 valandas per parą. Tarp jų yra studentai ir profesionalūs pedagogai. Specialioms   programoms ir mokymams   mes  kviečiame  specialistus  –  psichologus, šokių trenerius, režisierius, jogos mokytojus ir t.t. Kiekviename būryje yra po 20 vaikų ir du pedagogai.

4. 2016 m. PAMAINOS:

“Aplink pasaulį“ 7-12 metų vaikams.  Išsirinkite pamainą:
(2016.07.10 – 2016.07.19). Kaina: 300,00 EUR / 10 dienų.MG8

(2016.07.10 – 2016.07.24). Kaina: 410,00 EUR / 15 dienų
(2016.07.19 – 2016.07.24). Kaina: 200,00 EUR / 6 dienų.

Mes ir vėl kviečiame smalsius vaikus į smagią kelionę po pasaulį. Neišvykdami iš Lietuvos mes susipažinsime su kitų tautų tradicijomis, istorija, kalbomis, virtuvės subtilybėmis, žaidimais. Vaikai sužinos daug įdomių faktų. Šį kartą mes išsirinkome Ameriką, Kiniją, Prancūziją ir Australiją. Vaikams gerai būtų pasiruošti šiai pamainai, nes bus reikalinga informacija ir kostiumai, nes mes vėl stebinsime poilsiautojus Šventosios spalvinga karnavaline eisena ir koncertu.

„Harmoninga šeima“ tėveliams, mčiūtėms, seneliams su 7-12 metų vaikais (2016.07.19 – 2016.07.24). šeimos

Šioje stovykloje visi – lygūs. Vaikai drauge su tėvais žais kvadratą, kurs šedevrus scenoje, dalyvaus įvairiuose konkursuose, džiaugsis madų šou ir vandens mūšiu ir tai dar ne viskas!Įdomi ir daugialypė veikla suburs šeimą ir sustiprins tarpusavio santykius. Stovykloje taip pat numatyti mokymai, kurie vyks atskirai tiek vaikučiams, tiek ir jų tėveliams. Vaikams – žaidimai, sportas, rankdarbiai, o tėvams – šeimos santykių psichologija, sveikos gyvensenos pagrindai, joga. Toks aktyvus poilsis atneš daug  įspūdžių, džiaugsmo, žinių, ir naudos Jūsų šeimai. O kas gali būti brangiau nei kartų turiningai praleistas laikas?

Kaina: nuo 200,00 EUR/ 1 žm. / 6 dienos

INFORMACIJA: 
Į kelialapio kainą įskaičiuota: apgyvendinimas 3-4 vietų kambariuose, maitinimas (5 k. per dieną), visi renginiai pagal pamainos programą.

Į kainą neįskaičiuotos: transporto išlaidos iki stovyklos ir atgal (40 eurų), pagalvės mokestis vaikams nuo 10 metų (0,30 euro centai/1 naktis/ 2.70 eurai už pamainą).
Vaikui galima duoti kišenpinigius ledams ir saldumynams (2-3 eurai/1d.). Nerekomenduojama vaikams duoti su savim brangius elektroninius  žaislus, mobiliuosius telefonus. Įspėjame tėvelius, kad naktinis poilsis vaikams yra labai svarbus, tad nakčiai visi mobilieji telefonai bus surenkami.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS