Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Vaikų vasaros stovykla „ŽVAIGŽDĖ“


Daugiau nuotraukų: ČIA

Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykla „Žvaigždė“ įsikūrusi Birštone, kairiajame Nemuno upės krante. Tai vienas iš gražiausių Lietuvos poilsio kampelių – Nemuno kilpų regioninio parko, apsupties centre. Tai unikali vieta, kurioje Nemunas išvingiuoja keturias kilpas. Gamtos sukurtas šedevras kalba pats už save, ši vietovė verčia dar labiau susilieti su gamta ir pamatyti tikrą jos grožį.

Vaikų vasaros stovykla „Žvaigždė“ yra ant Nemuno kranto, apsupta pasakiškos gamtos, miško šnaresio ir ramybės,  kiekvienas poilsiautojas gėles rasti ramybę  ir atgaivą sielai, bei kūnui.

Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykloje „Žvaigždė“ sudarytos sąlygos nenuobodžiam poilsiui. Pas mus įrengtos gumine danga dengtos krepšinio ir futbolo aikštelės, pliažo tinklinio aikštelė. Mažieji stovyklautojai, galės džiaugtis vaikų žaidimų aikštele.

Vaikų vasaros stovykloje „Žvaigždė“ dirba kvalifikuoti ir atsakingi vadovai, kurie Jūsų atžalai padės atskleisti jo talentus. Šie jauni žmonės dirbantys su vaikais yra įvairių sporto mokyklų treneriai, Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijos absolventai bei kiti pedagogai.

„Žvaigždės“ stovyklą oficialiai globoja Lietuvos akademinio irklavimo žvaigždė, pasaulinių medalių nugalėtojas, Rolandas Maščinskas

Visos stovyklos metu vyks programa, kuri pasipildys net trim naujais būreliais: šaudymas iš lanko, žvejybos būrelis. Ši būrelių ir renginių programa skirta tam, kad vaikai būtų užimti visą dieną, lavintų bendravimo bei savo talentų įgūdžius, susipažintų su įvairiomis meno bei sporto kryptimis, galbūt net ir po stovyklos tobulintų savo atrastus talentus.

Mūsų tikslas atskleisti dar neatrastus vaikų gabumus, todėl su vaikais dirbs patyrę ir kvalifikuoti, jauni vadovai, kurie padės įgyvendinti pačius slapčiausius vaikų troškimus. Taip pat šioje stovykloje labai didelis dėmesys bus skiriamas sportiniam aktyvumui, programoje yra numatyta įvairių sporto šakų užsiėmimai: futbolas, krepšinis, tinklinis, kvadratas, irklavimas, stalo tenisas, sportinės estafetės ir orientacines varžybos ir daug kitų sportinių užsiėmimų. Visas išvardintas sportines veiklas ves kvalifikuoti treneriai.                        

Renginiai: Neptūno šventė, miško šventė, vadovų šou, dainų ir šokių vakarai prie laužo, vikingų valčių varžybos, putų šou, naktiniai žygiai, teminės diskotekos, susitikimai su žymiais sportininkais bei menininkais, futbolo, krepšinio, kvadrato, stalo teniso,tinklinio, orientacinio sporto varžybos, kelionės garlaiviu.

Apgyvendinimas: mediniuose nameliuose. 

Vaikų stovyklos būrelių veikla:

 • Šaudymas iš lanko.
 • Dviračių būrelis.
 • Dainavimo būrelis.
 • Šokių būrelis.
 • Žvejybos būrelis.
 • Gamtininkų būrelis.
 • Fotografijos būrelis.
 • Dailės būrelis.
 • Valties irklavimo būrelis.
 • Ir daugelis kitų būrelių, pagal stovyklautojų poreikius.
   

Vaikų stovyklos sąlygos:

 • Į stovyklą priimami vaikai nuo 6 iki 17 metų. Vienoje pamainoje talpiname iki 80 vaikų, stovykla trunka 10 dienų, stovyklos kaina (185 Eur).
 • Vaikai bus apgyvendinami triviečiuose bei penkiaviečiuose tvarkinguose kambariuose su: wc, dušu, ir kitais patogumais.
 • Maitinimas sotus ir kokybiškas 4 kartus dienoje.  
 • Poilsiautojai skirstomi į grupes pagal amžių, tačiau yra atsižvelgiama į tėvų pageidavimus dėl brolių, seserų apgyvendinimo.
 • Vaikams medicininė pagalba bei priežiūra bus suteikiama visą parą kvalifikuotų medikų.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS