Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Stovykla ŽAIDIMŲ GALAKTIKA: NUOTYKIAI prie jūros


Data: 07.24-07.31  (8d., 7-13 m.) 195€

(grupės lietuvių ir rusų k.)

Nuotykių, žaidimų, aktyvaus poilsio stovykla. Stovyklos tikslai: įspūdingai, linksmai, turiningai praleisti laiką, susipažinti, draugauti, išmokti ir ilgam prisiminti. Šiam tikslui pasitelksime aibę azartiškų žaidimų: žaidimai atvirame ore ir patalpose, sportiniai ir loginiai, kūrybingumo ir lavinimo – suteiks daug azarto, adrenalino, dinamikos ir puikių nepamirštamų įspūdžių!

1d.  Atvykimas, įsikūrimas.  Susipažinimo žaidimai,  susipažinimas su aplinka ir taisyklėmis. Pasidalijimas į komandas. Slaptas draugas. Virstame tikromis komandomis: komandos susikuria identitetą, susigalvoja šūkius, kuria komandos simboliką. Dalyviai gauna visos savaitės dienotvarkę. Pilių statymas „Neptūno karalystėje“ bei linksma atidarymo vakaronė!

2d. Estafečių rungtys. Šaškių ir šachmatų turnyras. Žygis iki jūros ir maudynės. Paplūdimio žaidimai. Įvairūs aktyvūs žaidimai! Vakare madų šou ir diskoteka!

3d. Įvairios rungtys paplūdimyje: vandens estafetės, maudynės, žaidimai ir kiti smagūs užsiėmimai pliaže. Vėliau Komandos gauna laiškus, žemėlapius ir instrukcijas lobio paieškai. Lobio paieška.  Diskoteka!

4d.  Žygis! Reikės įveikti ilgą trasą su įvairiomis užduotimis ir išbandymais. Smagus žaidimas, kurio metu praverčia įvairios gudrybės ir budrumas. Vandens mūšis! X faktorius ir diskoteka.

5d. Kvadrato varžybos. Laivų statymas. Viktorina ir proto mūšis. Pižamų vakarėlis. Naktinis žygis!

6d. Smėlis, jūra ir vanduo. Futbolo rungtynės. Konkursas „Gamtos menas“. O vakare kaip reikiant duosim garo - vyks Šokių maratonas!

7d. Regbio rungtynės ir komandiniai žaidimai! Vakare vyks grill fiesta, šarados ir visi darniai dalyvaujame smagioje stovyklos uždarymo vakaronėje!

8d. Apdovanojimai, siurprizai, nugalėtojų pagerbimas, jūros palydėjimas, fotosesija ir atsisveikinimas. Išvykimas 14.00 val.

APGYVENDINIMAS /  STOVYKLOS VIETA

ŽAROS poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę vos keli šimtai metrų nuo kopų, ant Baltijos jūros kranto.  Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Komplekse esanti kavinė - tai, kas padės tėveliams atsipūsti ir pailsinti kojas. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį poilsiautojai mėgsta dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami komfortabiliuose 3-5 vietų poilsio kambariuose su dušais/tualetais.

MAITINIMAS

Maitinimas 4 kartus per dieną. Numatytas grilio vakarėlis.

VADOVAI

Su stovyklautojais dirba kūrybingi, atsakingi ir energingi vadovai. Vienas vadovas prižiūri apie 10 stovyklautojų.

PASTABOS:

- Organizatoriai koreguoja stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose.

- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 079/a arba jos atitikmenį).

- Stovyklautojų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. (siūloma galimybė iš Vilniaus ir Kauno vykti organizatorių nurodytu autobusu).

 

Ką reikėtų pasiimti į stovyklą:

Būtina turėti:  

 • stovyklautojui būtina turėti galiojančią medicininę pažymą, kurią išduoda šeimos gydytojas (forma 079/a arba atitikmuo). Be šios pažymos mes neturime teisės priimti stovyklautojo.
 • higienos reikmenis ir didelį rankšluostį;
 • patogią avalynę: sportinius ir laisvalaikio batelius (basutes ar pan.);
 • maudymosi kostiumą, kepuraitę nuo saulės ar skarelę, kremą nuo saulės;
 • šiltus drabužius (megztinį ir striukę) bei kitą aprangą visam pamainos laikotarpiui;
 • vaistus, kuriuos stovyklautojas privalo vartoti (apie šį poreikį būtina pranešti stovyklos vadovui!).

Rekomenduojama turėti (tačiau nebūtina):

 • repelentus (priemones nuo uodų ir kitų vabzdžių);
 • akinius nuo saulės, maudymosi inventorių (plaukimo akinukus, pripučiamas liemenes, plaukmenis ir kt., jeigu vaikas tokius turi);
 • neperšlampamą apsiaustą arba striukę su galvos gobtuvu;
 • savo mylimą puodelį - vandenuko atsigerti kambaryje (geriau nedūžtantį);
 • audeklą ar didelį rankšluostį pasikloti paplūdimyje;
 • kelis drabužius, kurių negaila sugadinti – stovykloje praverstų komplektas drabužių pasirodymams. Vėliau šie drabužiai bus nebetinkami naudoti (sukarpyti, nudažyti ir pan.), tačiau bus originalu ir linksma :)

Nerekomenduojama su savimi turėti brangių asmeninių priemonių (elektroninių prietaisų, telefonų, fotoaparatų), papuošalų ir per didelių sumų pinigų. Organizatoriai neatsako už stovykloje prarastą ar sugadintą stovyklautojo turtą ir vertybes. Į stovyklą draudžiama atsivežti greitai gendančius maisto produktus! Jeigu rūpestinga močiutė tokių visgi įdėjo - apie tai iškart būtina pranešti stovyklos vadovui, kad visa tai greitai atsidurtų šaldytuve :)

Kaip atvykti į stovyklą

Yra keli būdai pasiekti stovyklavietę:
vykstant savo transportu;
kooperuojantis su stovyklautojus vešiančiais tėvais (tokiu atveju kreipkitės į mus, mes pasistengsime surasti pakeleivingą transportą ir suplanuoti išvykimo ir/ar parvykimo maršrutą);
neradus kitų galimybių, už papildomą mokestį organizatoriai išnuomos keleivinį transportą nuvykimui ir/ar parvykimui. Apie tai būtina pranešti mums kuo anksčiau.

Atvykimo ir registracijos laikas „Auksinių kopų“ komplekse prie jūros: pirmąją pamainos dieną nuo 13.00 iki 14.00 val. Išvykimo laikas paskutiniąją pamainos dieną iki 14.00 val.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS