Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Stovykla Italijoje "Rinaldi" autobusu


1 diena

Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, žaidimai ir konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes. Vakare atvykstate į stovyklą. Vakarienė. Nakvynė stovykloje.

3 diena

Pusryčiai. Pažintis su stovykla. Poilsis ir paplūdimio žaidimai prie jūros. Pietūs. *Išvyka į „Oltremare" parką. Tai parkas, pasakojantis apie mūsų planetą Žemę. Užsukę į paviljoną „Darvinas", nusikelsite 100 mln. metų atgal: žmogaus dydžio orchidėjos, aligatoriai, dinozaurai ir visur tvyrantis rūkas. „Jūros pasaulyje" pamatysite Adrijos jūros gigantus: ryklius, delfinus, tunus; nusifotografuosite prie didžiojo ryklio iškamšos, o Akvariumų zonoje ne tik grožėsitės įstabių spalvų žuvimis, šimtais jūros arkliukų, bet ir paglostysite tikrą rają. Apsilankysite teatre „Ferma". Aktoriai - kaiulės, antys, ožkos, triušiai... Suprasite, kad naminių gyvūnų pasaulis gali būti įdomus ir žaismingas. „Nuotykių saloje" plaukiant piratų laivu, neišvengiamai įsivelsite į vandens patrankų mūšį, IMAX kino teatre stebėsite 3D dokumentinį filmą, o smagiausia vakaro atrakcija taps delfinų šou dideliame delfinariume. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Naujų stovyklautojų „sūrios" krikštynos prie Adrijos jūros. Nakvynė.

4 diena

Pusryčiai. Poilsis ir paplūdimio žaidimai prie jūros. Pietūs. *Išvyka į pramogų parką „Italija miniatiūroje". Tai tarsi sumažintas šalies šedevrų parkas. Čia per kelias valandas iš specialaus vienabėgio traukinuko galima apžiūrėti daugiau kaip 270 Italijos ir Europos architektūros, istorijos ir gamtos stebuklų (mastelis nuo 1:25 - 1:50). Pro Jūsų akis pralėks šventyklos, soborai, Koliziejus, Vatikanas, Venecijos Šv. Morkaus aikštė ir Didysis kanalas, Pizos bokštas, Etnos ugnikalnis. Šie istorijos paminklai sujungti tarpusavyje geležinkelio ir automobilių keliais, jūrų ir oro uostais. Visa teritorija apsodinta gėlėmis ir miniatiūriniais medžiais. Parke taip pat yra daugybė atrakcionų įvairaus amžiaus vaikams. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Plaukiojimo kanojomis pamokos. Paplūdimio diskoteka. Nakvynė.

5 diena

Pusryčiai. Pietūs - sausas davinys. *Ekskursija į Florenciją - renesanso kultūros lopšį ir senąją suvienytos Italijos karalystės sostinę. Ekskursija po puikiai išlikusį viduramžišką miestą: Šv. Kryžiaus *bažnyčia, kur palaidotas Galilėjus, Mikelandželas, Makiavelis ir kt., stulbinančio dydžio ir išorės dekoro Santa Maria del Fiore katedra, Džoto varpinė - žmogaus amatų enciklopedija, krikštykla su nepaprasto grožio durimis, Mikelandželo pavadintomis "Rojaus vartais", viduramžiškai santūri ir didinga Sinjorijos aikštė, seniausias mieste Vekjo tiltas (XIV a.) su juvelyrinių dirbinių krautuvėlėmis ir paminklu auksakalių tėvui - B.Čelini. Vakare grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Nakvynė.

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pasiruošimas sporto turnyrui. *Išvyka į San Mariną. Tai nedidelė (plotas - 61 km²) valstybė, iškilusi ant Titano kalno, iš visų pusių apsupta Italijos. Ekskursijos maršrutas veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Išgirsite daug įdomaus: San Marinas - pati seniausia konstitucinė respublika pasaulyje; šalies konstitucija, parengta 1600 m., - pati seniausia pasaulyje dar galiojanti konstitucija; tai mažiausiai gyventojų turinti Europos valstybė ir kt. Laisvas laikas įsigyti mielų suvenyrų. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė - siurprizas. Sporto turnyras. Pageidaujantys, lydimi vieno iš vadovų, vyksta į klubinę **diskoteką „Altramonto". Jaunesniems stovyklautojams - vakarinis pasivaikščiojimas iki greta esančio Tore Pedrero kurortinio miestelio. Nakvynė.

7 diena

Pusryčiai. Visos dienos išvyka. Pietūs - sausas davinys. *Išvyka į Riminį ir „Akvafano" parką. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame", užimančiame 2800 m², galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį; „Poseidono" baseinas vilioja vandens kaskadomis; jaunesniųjų parko lankytojų džiaugsmui - „Cartoon Network" su smagiom skulptūrom, „Dramblys" su vandenskriokliukais ir „Arktis" su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Ramybės mėgėjams skirta ir lėtai plukdanti Tinginių upė, o visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės" atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje" nuo skardžio lėksite valtele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą" suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių - tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje", stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Į dienos pabaigą ima atrodyti, jog visas gyvenimas - nesibaigianti pramoga. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys „Teatro naktis". Nakvynė.

8 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Ankstyvi pietūs. *Išvyka į pramogų parką „Mirabilandija". Šis parkas - tikrų tikriausia gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas" - pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės, rangysitės, versitės per galvą. Nuotaikingi vandens atrakcionai. „Ratatongoje" laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą. Plaukimas plaustais Rio Bravo upe, Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio, Siaubo namas, Dinozaurų pasaulis, bolidų trasa, spalvomis trykštanti Bambino šalis. Mėgstantiems reginius
patiks kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos" šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys". Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna", pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto". Grįžtate į stovyklą. Vėlyva vakarienė. Įspūdžių vakaras pajūryje. Nakvynė.

9 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pietūs. Sportinės varžybos ir žaidimai prie jūros. Pavakario renginys „Itališkos dainos konkursas". Atsisveikinimas su stovykla. Vėlai vakare išvykstate. Naktis autobuse.

10 diena

Kelionė per Austriją. Viešnagė Austrijos sostinėje Vienoje. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite Imperijos simbolį - Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą - vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, paminklą imperatorienei Marijai Terezai. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė.

11 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Įspūdžiai, ateities planai ir noras, kad kelionė dar nesibaigtų... Vėlai vakare - naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose Čekijoje.
 • 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
 • Ekskursinė programa.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Sportinė, kultūrinė stovyklos programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) - mokamos ekskursijos ir objektai. Turistas moka pats už visas mokamas ekskursijas ir mokamus objektus - apie 90 EUR.
 • (**) - apsilankymas klubinėje diskotekoje „Altromondo" (pageidaujantiems) - apie 8 - 12 EUR.

Papildoma informacija

 • Išvykimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 11 d.


Kaina nuo:535 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS