Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Stovykla Ispanijoje „Cala Llevado“ lėktuvu

 • 1 diena

  Tarptautinė stovykla „CALA LLEVADO" įsikūrusi Viduržemio jūros pakrantėje Kosta Brava, šalia kurortinio Tossa de Maro miestelio. Dideliame pušyne įsikūrusiai stovyklai priklauso privatus paplūdimys, didelis baseinas su gaiviųjų gėrimų baru, futbolo, tinklinio, minigolfo, diskotekų aikštės. Čia ilsisi 12 - 19 metų vaikai ir jaunimas iš Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Škotijos, Olandijos... Stovyklautojai apgyvendinami 6-viečiuose mediniuose nameliuose. Kiekviename namelyje tualetas, dušas, mini šaldytuvas, virdulys, lauko terasa. Maitinimo tipas: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė - švediškas stalas. Valgiaraštyje - tradiciniai ispaniški ir Europos virtuvės patiekalai. Valgio metu pateikiama arbata, kakava, sultys, vanduo.Gyvenimas stovykloje - tai aktyvus poilsis, pramogos, žaidimai ir draugystė su įvairių tautybių jaunimu. Stovyklos programoje: sportiniai žaidimai paplūdimyje ir baseine, nardymo pamokos, šaudymo iš lanko, alpinizmo pamokos, efektingas kliūčių ruožas, minigolfas, futbolas, krepšinis, stalo tenisas, orientavimosi miške varžybos, išvyka į Loret de Maro vandens pramogų parką, teminiai vakarai pagal išankstinį stovyklos renginių planą ir diskotekos po atviru dangumi (visi teminiai vakarai vyksta anglų kalba). Su grupe dirba lydintis vadovas iš Lietuvos, stovyklos vadovas - grupės kuratorius (anglų k.).Sportinius - pramoginius renginius organizuoja stovyklos animatoriai - instruktoriai (anglų k.). *Skrydis: Vilnius - Barselona. Vykstate į stovyklą. Įsikuriate. Nakvynė.

 • 2 diena

  Pusryčiai. Susipažinimas su stovykla ir jos apylinkėmis. Poilsis, maudynės baseine. Sportinė - pramoginė iškyla „Nuotykių turas". Žygiuojate iki uolų apsuptos miško aikštelės, įveikiate kliūčių ruožą, mokotės šaudyti iš lanko, patyrę instruktoriai organizuoja alpinizmo, nusileidimo lynu pamokas. Pietūs. Trumpa siesta. Sportiniai žaidimai - varžybos stovyklos baseine. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Naktinis pasisėdėjimas prie jūros - pasidalinimas dienos įspūdžiais. Nakvynė.

 • 3 diena

  Pusryčiai. Trekingas uolėtomis Kosta Brava pakrantėmis. Tai ne tik sportinis pasivaikščiojimas, grupės kuratorius supažindins su šių vietų augalija, atskleis kamštmedžių paslaptis, pamokys, kaip gamtoje išsiversti be vaistų, pasitelkiant tik gydomuosius augalus. Poilsis prie jūros. Pietūs. Trumpa siesta. Važinėjimo riedučiais pamokos. Pradedančiųjų riedutininkų varžybos. Minigolfo pamokos. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Nakvynė.

 • 4 diena

  Pusryčiai. Pietūs - sausas davinys. Visos dienos išvyka į Loret de Maro kurotą. Pramogos ir poilsis didžiausiame Europoje atvirame vandens atrakcionų parke „Waterworld“. Pažintis su kurortu. Laisvas laikas, skirtas įsigyti mielų suvenyrų. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Nakvynė.

 • 5 diena

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Paplūdimio žaidimai. Nardymo pamokos (organizuoja stovyklos animatoriai - instruktoriai). Pietūs. Orientacinės varžybos miške „Išgyvenimo pamoka". Poilsis prie baseino. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Naktinis pasisėdėjimas prie jūros. Nakvynė.

 • 6 diena

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Masažo pamokos. Pietūs. Trumpa siesta. Sportinis - nuotykinis renginys „Kliūčių ruožas su paslaptimis ir siurprizais". Poilsis prie baseino. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Nakvynė.

 • 7 diena

  Pusryčiai. Miško keliuku keliaujame pėsčiomis iki Tosa de Maro. Tai viena gražiausių ir romantiškiausių miestelių Kosta Bravoje, garsėjantis auksiniu paplūdimiu ir senoviniu miestu - tvirtove, iškilusiu virš mažos įlankėlės. Ne veltui jis vadinamas Viduržemio jūros perlu, mėlynuoju rojumi. Tai kurortas, vis dar išlaikęs savitą stilių, kuris pastebimas senamiestyje, vadinamame „Vila Vella". Senamiestis buvo pastatytas XII a. ir apjuostas tvirtove su trimis cilindriniais bokštais. Šie gynybiniai įtvirtinimai visam miestui suteikia didingumo. Nuo miesto į šią tvirtovę kyla specialiai turistams įrengti akmeniniai laiptai. Tai viena mėgstamiausių poilsiautojų pasivaikščiojimo vietų. Nuo aukštai iškilusios tvirtovės atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą ir miesto apylinkes. Pažintis su kurortu. Laisvas laikas pirkiniams ir suvenyrams. Maudynės jūroje. Grįžtate į stovyklą. Pietūs. Trumpa siesta. Poilsis prie baseino. Vakarienė. Vakaro renginys pagal stovyklos programą. Diskoteka. Naktinis pasisėdėjimas prie jūros - atsisveikinimo naktis. Nakvynė.

 • 8 diena

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pietūs. Poilsis prie baseino. Atsisveikinimas su naujais draugais. Vykstate į Barseloną. *Skrydis: Barselona - Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Pervežimas: Barselona - stovykla „Cala Llevado“ - Barselona.
 • 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Sportinė, kultūrinė, pramoginė stovyklos programa.
 • Grupės vadovo paslaugos (15-kai vaikų iki 16 m. skiriamas 1 lydintis vadovas).
 • Grupės vadovo - kuratoriaus paslaugos (stovykla grupei skiria 1 anglakalbį kuratorių).
 • Stovyklos animatorių - instruktorių paslaugos (anglų k.).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas. 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis: Kaunas- Barselona- Kaunas – apie 260 Eur ( Wizzair)
 • Orlaivio salono krepšys (  svoris iki 10 kg) gabenamas nemokamai.
 • Registruotas bagažas (iki 20 kg) – 62 Eur.

Papildoma informacija

 • Išvykimas/grįžimas iš Vilniaus. 
 • Minimali stovyklautojų grupė - 10 asmenų.
 • Pirmos ir paskutinės dienos programa gali kisti, keičiantis skrydžių tvarkaraščiui. 
 • Stovyklos renginių ir išvykų grafikas gali nežymiai kisti.
 • Vakariniai pramoginiai stovyklos renginiai nenurodyti konkrečiai, jie priklauso nuo kelionės datos ir bendro stovyklos renginių plano.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.


Kaina nuo:577 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS