Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


"Mažasis genijus" tarptautinė stovykla prie Baltijos jūros Lenkijoje


STOVYKLOS KONCEPCIJA: Stovyklos misija - asmenybės ugdymas. Tad, mūsų stovykla yra ugdomoji, todėl veikla ir užsiėmimais yra siekiama atkleisti vaikų asmenybes, suteikti naujų žinių ir įgūdžių, vertinti žmogiškąsias vertybes laikantis moralės normų. Mums svarbi pozityvi ir produktyvi vaikų komunikacija, kuri yra ypač aktuali šiuo metu, kai vaikai yra priklausomi nuo kompiuterių, iPod‘ų, iPhon‘ų, televizijos ir t.t. Mes mokomės bendrauti realiame gyvenime, puoselėti draugystę, džiaugtis tikrais nuotykiais ir patys kurti savo įdomų gyvenimą. Šalia to, aktyvus gyvenimo būdas, jūra, paplūdimys, sportas, žygiai – stiprina vaikų sveikatą.

STOVYKLOS PRIVALUMAI: esame Lietuvos įmonė "Mažasis genijus", kuri jau 15 metų užsiima įvairių stovyklų vaikams organizacija Lietuvoje bei Lenkijoje. Pas mus atvažiuoja vaikai iš Lietuvos,  Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Anglijos, Vokietijos, Izraelio, Italijos, Vengrijos, Portugalijos, Ukrainos ir Arabų emiratų. Stovykloje draugiška aplinka, puikios apgyvendinimo sąlygos, skanus maitinimas, dėmesys kiekvienam vaikui, griežta disciplina, užimtumas, įdomus ir aktyvus gyvenimas – viskas, ko reikia, kad vaikas pailsėtų. Vaikai turi vos vieną valandą laisvo laiko per dieną. Stovyklos šūkis „Gyvenkime įdomiai!“.

VIETA: stovykla įsikūrusi Lenkijos mieste Jantar, esančiame poilsio komplekse „Viva“ (Gdansko g. 34, Jantar, 82-103 Lenkija), prie Baltijos jūros (tik 550 km nuo Vilniaus).

INFRASTUKTŪRA:  kompleksas pastatytas 2010 metais, skirtas būtent vaikų stovykloms. Tai uždara teritorija, kurioje yra 3 aukštų pastatai skirti vaikams gyventi, erdvi valgykla, kavinė, renginių salės, salės skirtos kūrybiniams ir intelektualiniams užsiėmimams, du atviri baseinai (mažiesiems ir vyresniems vaikams), lauko teniso aikštelė su modernia danga, krepšinio ir tinklinio aikštelės, futbolo aikštelė su dirbtine žolės danga, paplūdimio tinklinio aikštelė, diskotekų salė, veidrodžių salė skirta šokių užsiėmimams, įrengta salė skirta vaizdo montažo pamokom, mini-kinoteatras, virvių kliūčių ruožo parkas ant medžių, laipiojimo siena. Jūra ir paplūdimys - iki jūros 1200 metrų nuostabiu takeliu per pušyną. Paplūdimys – 100-150 metrų švaraus balto smėliuko juosta, puikiai tinkantis aktyviems žaidimams.20140719_105236_zpse55fa450

APGYVENDINIMAS, MAITINIMAS: Apgyvendinimas  3 – 4 vietų kambariai su visais patogumais ir karštu vandeniu visą parą.

Maitinimas – 4-ių kartų (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė). Šalti patiekalai ir salotos – švediškas stalas,  karšti patiekalai - porcijiniai. Išalkus vakare vaikai gali pasistiprinti duona su džemu. Nemokamas geriamasis vanduo ir gėrimas su sirupais prieinami visada. Mums gamina speciali virėjų komanda, tad maistas – naminis ir labai skanus.

SAUGUMAS: stovyklos teritorija aptverta ir uždara, saugoma. Visą parą stovyklos teritorijoje dirba medicinos slaugytoja, esant būtinybei pagalbos kreipsimės į specializuotas miesto medicinos įstaigas. Maudynių metu baseine vaikus stebi gelbėtojai. Jūroje vaikai maudosi prižiūrimi valstybės gelbėtojų, su kuriais sudaryta speciali sutartis. Vaikų maudynes jūroje organizuoja vadovai pagal griežtas saugumo taisykles.

Saugumas – kvalifikuoti vadovai, saugumo priemonės, apgyvendinimo sąlygos, maitinimo organizavimas visiškai atitinka Europos sąjungos reikalavimus ir standartus.

VEIKLOS ORGANIZACIJA: vienu metu stovykloje gali ilsėtis 150 vaikų. Vaikai skirstomi į būrius pagal kalbas. Kiekviename būryje yra po 20 – 22 vaikus ir 2 vadovus. Bendruose pamainų renginiuose oficiali kalba – lietuvių su sinchroniniu vertimu į rusų. Pamainos organizuojamos skirtingo amžiaus grupėms pagal interesus –12 – 14 metų paaugliams ir 15 – 18 metų jaunimui. Pamainų trukmė – 14 dienų.

MŪSŲ PATIRTIS, VADOVAI: Mūsų patirtis - nuo 2001 metų organizuojame vaikų stovyklas prie Baltijos jūros. Tad kai kurie vaikai, kurie užaugo mūsų stovyklose, į jaunesnes pamainas atvažiuoja vadovais ar vadovų padėjėjais. Todėl drąsiai galime sakyti, kad auginame kartas. Rusų ambasada Lietuvoje rekomenduoja mus ir apdovanoja vaikus už puikius pasiekimus kelialapiais į mūsų stovyklą.

Vadovai – tai atsakingų ir patyrusių pedagogų, studentų mylinti vaikus komanda, kuri su malonumu dirba 24 valandas per parą. Tarp jų yra studentai ir profesionalūs pedagogai. 20 vaikų būriui vadovauja du vadovai. Specialioms programoms mes kviečiame specialistus – komandos formavimo (team building) trenerius, vokalo mokytojus, klubinių šokių trenerius, vaidmenų žaidimų specialistus, režisierius, lyderystės trenerius, stilistus, psichologus ir t.t.

2016 metų PAMAINOS Lenkijoje Stovyklos pamainos visada būna tematinės ir kiekvienais metais mes sukūriam naujas temas ir programas.

1.Jaunimui nuo 12–15 metų „ŽVAIGŽDŽIŲ FABRIKAS“. (2016.06.25-2016.07.08). Mes tiksliai žinome, kad kiekvienas vaikas yra genijus. Tik jam reikia padėti atskleisti savo talentą. Tad paaugliams ir siūlome daugybę įvairiausių veiklų, kad galėtų jas išbandyti. O pajutus kūrybinį polėkį, entuziazmą, atrastu sau tinkamą veiklą. Žvaigždės įsižiebs kiekvieną dieną, scenoje, miške, filmavimo aikštelėje, paplūdimyje, šokių aikštelėje, baseine, sportinių varžybų, vaidmenų žaidimų ir teminių vakarų metu.

Dar vienas šios pamainos tikslas – leisti šio amžiaus paaugliams pajausti realaus gyvenimo privalumus lyginant su gyvenimu kompiuteryje. Pamainos šūkis – „Energija taikiems tikslams!“.

2. 15-18 metų jaunimui „TEGYVUOJA ŽAIDIMAS!“ (2016.08.05–2016.08.18). Ši pamaina jau seniai tapo gražia mūsų stovyklos tradicija! Pavadinimas visada toks pats, o turinys kiekvieną kartą vis naujas.

Dvi savaitės aktyvaus gyvenimo ir nuostabių vaidmenų žaidimų – mūsų laukia keturi nauji dideli žaidimai, tradicinė naktinė kova  „MG - partizanai“, filmų kūryba, orientacinis žaidimas, savivaldos diena, teminiai vakarėliai ir diskotekos, Karališka naktis ir diskoteka paplūdimyje.

Visi tie, kurie ne kartą dalyvavo šioje pamainoje patvirtins, kad vaidmenų žaidimai – tai puikus ir naudingas poilsis, kurio metu ugdoma iniciatyva, atsakomybė, organizaciniai įgūdžiai, kūrybiškumas, išradingumas, diplomatija, drąsa ir kitos savybės bei gebėjimai, kurie taip reikalingi šiame gyvenime! O kiekvienas žaidimas – tai mažas gyvenimas! Gyvenkime įdomiai!
Be įdomios programos yra dar viena stovyklos ypatybė – čia atvažiuoja motyvuotas ir aktyvus jaunimas, be žalingų įpročių,  norintys įdomiai ir kokybiškai pailsėti, pabendrauti, pasisemti naujų  žinių, susirasti naujų draugų.

 

2016 metų PAMAINŲ GRAFIKAS Lenkija

 

Pamainos pavadinimas

Trukmė

Pamainos datos

Vaikų amžius

Kelialapio kaina, eurai

„Žvaigždžių fabrikas“  

14 dienų

2016.06.25-2016.07.08

12-15

460,00

„Tegyvuoja žaidimas!”

14 dienų

2016.08.05–2016.08.18

15-18

460,00

Į KELIALAPIO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: apgyvendinimas 3 – 4 vietų kambariuose su visais patogumais, maitinimas (4 kartai per dieną), visos pramoginės ir mokomosios stovyklos programos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: kišenpinigiai (3 – 5 eurai dienai), užsienio piliečiams: vizų įforminimas, draudimas.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS