Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Energetikas - vaikų vasaros stovykla prie Baltijos jūros

PRIE BALTIJOS JŪROSVienos pamainos trukmė 10 dienų

Stovyklautojų amžius: 6 - 18 metų

Stovyklos kelialapis kainuoja 220 Eur.

Pamainos
1-a pamaina 06.20-06.29
2-a pamaina 06.30-07.09
3-a pamaina 07.10-07.19
4-a pamaina 07.20-07.29
5-a pamaina 07.30-08.08
6-a pamaina 08.09-08.18

Stacionari vaikų vasaros poilsio stovykla „Ten, kur saulę nusineša jūra“ įsikūrusi Šventojoje (Kopų g. 21), pušyne ant jūros kranto ir Šventosios upės vingio. Vaikai čia apgyvendinami mediniuose vieno aukšto vasarnamiuose, jiems teikiamas subalansuotas ir sveikas maitinimas 4 kartus per dieną centriniame sveikatos centro ”ENERGETIKAS” pastate.

Aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys, stovyklos vadovai rūpinasi poilsiaujančių vaikų fizine bei dvasine kultūra, ugdo sportinį meistriškumą, skatina kurti, parodyti save, atskleisti savo meninius bei kūrybinius sugebėjimus.

Socialinių - emocinių kompetencijų ugdymui skirtos programos įgyvendinimui šiais metais pasirinkta tema – „Sveikame kūne – sveikas vaikas“.


Pagrindiniai mūsų tikslai:

Fizinė sveikata - veiksmingas ir tikslingas fiznis aktyvumas, diskusijos sveikos gyvensenos temomis, formuojant ir ugdant sveikatai naudingus gebėjimus bei įpročius.
Emocinė gerovė - mokysimės reikšti ir valdyti emocijas, mintis, nuomonę, bendrauti ir diskutuoti, ieškoti atsakymų į aktualius probleminius klausimus.
Pilnavertė vaikystė -  vaikus pakviesime tiesiog pabūti vaikais: skatinsime kūrybinę saviraišką įvairiose meno terpėse, daug dainuosime, žaisime, vaidinsime, mokysimės atrasti ryšį su gamta.

Stovykla išsiskiria tuo, kad turi šildomą vidaus baseiną, lauko teniso kortus, taip pat futbolo, krepšinio, tinklinio aikšteles. Vaikai galės ne tik mankštintis erdviame stovyklos sporto aikštyne, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį, lavinti vaizduotę, išmokti bendravimo ir tolerancijos meno. Nuostabus gamtos prieglobstis šalia banguojančios jūros ir žaliuojančių pušynų - tinkamiausia erdvė aktyviai ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų.

Programoje numatytos veiklos vaikams padės geriau pažinti save ir kitus, rasti atsakymus į probleminius klausimus. Kiekvieną dieną stovyklautojai dalyvaus įvairiuose kūrybiniuose užsiėmimuose, susitikimuose su žinomais žmonėmis (menininkais, atlikėjais, vieno ar kito amato srities žinovais, pedagogais), įgyvendins komandines ir individualias užduotis. Numatyta daug įvairių ekskursijų, kurias mūsų stovykloje vaikai pasirenka patys.

 

 

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS