Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Slidinėjimas


Slidinėjimo safaris Austrijoje 8 d. (SkiWelt, Kitzbuehel, Ski Juwel)


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame slidinėti į vieną didžiausių ir moderniausių slidinėjimo centrų pasaulyje Skiwelt Wilder Kaiser-Brixental (www.skiwelt.at). Šiame slidinėjimo centre įrengta net 284 km trasų: 122 km mėlynų, 129 km raudonų ir 10 km juodų, kurias aptarnauja 90 keltuvų. Inventoriaus nuoma, slidinėjimo abonementų įsigijimas. Slidinėjimas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4-5 dienos. Pusryčiai. Vykstame slidinėti į vieną garsiausių ir geriausiai vertinamų slidinėjimo centrų Austrijoje Kitzbuehel (www.kitzbuehel.com). Jame įrengta 179 km įvairaus sudėtingumo trasų, pritaikytų tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams, kurias aptarnauja 54 keltuvai. Slidinėjimo trasos įrengtos Kitzbuhel Alpių šlaituose ir jungia Kitzbuhel kurortą su šalia esančiais kalnų kaimeliais Kirchberg, Reith, Aurach ir Jochberg. Slidinėjimo trasos išdėstytos šiaurės vakariniuose šlaituose, kas užtikrina ilgą slidinėjimo sezoną. Įžymioji pasaulio čempionatų slalomo trasa "Streif" ir snieglenčių trasos ant Kitzbuhelerio kalno dar labiau išgarsino šį kurortą kaip populiariausią ir mylimiausią kalnų slidinėjimo kurortą Tirolyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau (www.skijuwel.com) slidinėjimo centrą, kuriame įrengta 145 km įvairaus sudėtingumo trasų, kurias aptarnauja 46 modernūs keltuvai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

7 diena. Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio. Slidinėjimas Skiwelt Wilder Kaiser-Brixental slidinėjimo centre. Inventoriaus grąžinimas, atsisveikinimas su kalnais. Apie 16:00 išvykstame namų link. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės viešbutyje Rotspitz su pusryčiais; 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir parvežimas į viešbutį autobusu; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

5 vakarienės Rotspitz viešbutyje – 60 EUR; slidinėjimo abonementas (žr. kainų lentelę); medicininės pagalbos užsienyje draudimas; slidinėjimo inventoriaus nuoma ~25 EUR dienai; kurorto rinkliava (privaloma).


Pastabos

Į kelionę vykstama be kelionės vadovo. Bendras regiono slidinėjimo abonementas. Kelionių organizatorius turi teisę keisti slidinėjimo programą atsižvelgiant į oro sąlygas.


Kelionės priemokos
5 vakarienės Rotspitz viešbutyje60,00 €
Kurorto rinkliava (privaloma)10,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:377.1 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS