Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Slidinėjimas


Slidinėjimas Slovakijos Tatruose 6 d. (Jasna)


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vakare atvykstame į Liptovsky Mikulašą. Nakvynė viešbutyje.

2 - 4 dienos. Pusryčiai. Vykstame į geriausią Slovakijoje ir visoje Rytų Europoje slidinėjimo kurortą Jasna. Inventoriaus nuoma*, susipažinimas su trasomis. Nemokamas slidinėjimo slidėmis instruktažas pradedantiesiems. Jasna slidinėjimo kurorte yra apie 49 km įvairaus sudėtingumo trasų, iš kurių 30 km padengtos modernia dirbtinio sniego gaminimo sistema, veikia 30 keltuvų.  Slidinėjama kurorto šiauriniame ir pietiniame šlaituose. Šiaurinėje Chopok kalno dalyje, šalia „Otupne“ keltuvo, veikia sniego parkas. Šis slidinėjimo kurortas tinka tiek pradedantiems, tiek pažengusiems slidininkams. Vieną iš vakarų, grupei pageidaujant, vykstame į Slovakų nacionalinį restoraną „Kolybą“**. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Slidinėjimas. Inventoriaus grąžinimas, krikštynų apeigos naujokams, atsisveikinimas su kalnais. Maudynės Bešeniovo terminiuose baseinuose*. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Anksti ryte išvykstame iš Slovakijos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais (kontinentiniai); kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas; kiekvieną dieną nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir atgal; 2 slidinėjimo slidėmis pamokos pradedantiesiems.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

kurorto rinkliava (privaloma); slidinėjimo abonementas ~ 114 EUR slidinėjimo inventoriaus nuoma ~ 12 EUR dienai; bilietai į mokamus objektus ~ 18 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas.


Pastabos

išvykimo dieną gali būti pateikti pusryčių paketai; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos
5 vakarienės (meniu iš 2 patiekalų) viešbutyje KULTURA40,00 €
5 vakarienės (meniu iš 3 patiekalų) viešbutyje KLAR50,00 €
Kurorto rinkliava vaikui nuo 10 m. ir suaugusiam (privaloma)5,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:260.1 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS