Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Slidinėjimas


Slidinėjimas Austrijoje 8 d. (Zilertalio slėnis)


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3-6 diena. Pusryčiai. Inventoriaus nuoma. Slidinėjimas Zilertal arena (www.zillertal.at) priklausančiuose MayrhofenZell am ZillerFugen kurortuose. Zilertalis - vienas geriausių slidinėjimo regionų Austrijoje. Čia jūsų laukia daugiau nei 600 km puikiai paruoštų trasų, kurios garsėja stora sniego danga, puikiais keltuvais ir aptarnavimu. Vieną slidinėjimo dieną pageidaujantys slidininkų autobusu (skibus) gali vykti paslidinėti Hintertukso ledyne. Taip pat vieną iš vakarų pageidaujantys galės apsilankyti ir jėgas atgauti moderniame “Erlebnistherme” vandens parke* (www.erlebnistherme-zillertal.at). Nakvynės viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio. Slidinėjimas. Inventoriaus grąžinimas, atsisveikinimas su kalnais. Apie 16:00 išvykstame namų link. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės Rotspitz viešbutyje su pusryčiais ; 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir parvežimas į viešbutį autobusu; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

5 vakarienės Rotspitz viešbutyje – 60 EUR; slidinėjimo abonementas (žr. kainų lentelę); medicininės pagalbos užsienyje draudimas; slidinėjimo inventoriaus nuoma ~25 EUR dienai; kurorto rinkliava (privaloma).


Pastabos

Į kelionę vykstama be kelionės vadovo. “Erlebnistherme” vandens parkas už papildomą mokestį. Kelionių organizatorius turi teisę keisti slidinėjimo programą atsižvelgiant į oro sąlygas.


Kelionės priemokos
5 vakarienės viešbutyje Plankenhof60,00 €
Kurorto mokestis (privaloma)10,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:377.1 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS