Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Savaitgalio kelionės


Paryžius – Versalis – Klodo Mone sodas

PARYŽIUS – VERSALIS – KLODO MONE SODAS

2018 m. biržėlio mėn.

1-OJI DIENA Paryžius (trečiadienis)

Skrydis maršrutu Vilnius-Paryžius. Atskridus pervažiavimas  autobusu iš oro uosto į Paryžių. Apsigyvenimas, laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

2-OJI DIENA Paryžius (ketvirtadienis)

Pusryčiai. Ekskursiją po Paryžių  pradėsime nuo Citė salos, nuo kurios kūrėsi Paryžius, čia prasidėjo ilga ir sudėtinga miesto istorija. Apžiūrėsime žymiąją katedrą Notre-Dame de Paris, kuri buvo pastatyta 1159m. buvusios romėnų šventyklos vietoje. Apžiūrėsime ir Palais de Justice- tai buvę karalių rūmai, kalėjimas, dabar Teisingumo rūmai. Koplyčia, seniausias miesto laikrodis, seniausias miesto tiltas - Pont Neuf. Toliau eisime į dešinįjį upės krantą – Chatelet aikštė, senasis Marė kvartalas - Halės (buvusi Paryžiaus turgavietė), Georges Pompidu centras, Paryžiaus merija, žydų kvartalas, Vogezų aikštė, istorinė Bastilijos aikštė.

Po pietų tęsime ekskursiją po Paryžių.

Apsilankysime Orsay muziejuje, kuris buvo įkurtas 1986 m. pavertus stotį muziejumi, bet buvo išsaugota jos originali architektūra. Keturiuose muziejaus aukštuose eksponuojami XIX a. vidurio ir pabaigos meno kūriniai, art nouveau stiliaus dekoratyvinės dailės kūriniai, paveikslai skulptūros. Viršutiniame aukšte eksponuojami impresionistų ir neoimpresionistų kūriniai. Tarp daugybės impresionistinio meno įžymybių eksponuojama Klodo Monė Ruano katedros darbų serija, spalvingieji Gogeno darbai, Tuluz Lotreko nutapyti Paryžiaus moterų ir naktinio gyvenimo vaizdai, Eduardo Mane „Pusryčiai ant žolės“, Sezano darbai, Van Gogo „Overo bažnyčia“, kurią jis nutapė likus porai mėnesių iki tragiškos mirties, daktaro Polio Gaše portretas ir kt.

Vakare galima keltis į Eifelio bokštą ar paplaukioti laivu Senos upe. Nakvynė viešbutyje.

3-OJI DIENA Versalis (penktadienis)

Pusryčiai. Išvykimas į Versalį apžiūrėti Liudviko XIV-ojo „karaliaus-Saulės“ pastatytus rūmus, kurie tapo ne tik karalių rezidencija , bet ir politine Prancūzijos sostine. Karališkieji rūmai turėjo būti įspūdingi ne tik savo dydžiu, bet didingi viskuo: architektūra, rūmų interjeru, meno kolekcijomis. Jie užima daugiau nei 67 000 kv. m, turi daugiau nei 2000 kambarių. Įspūdingai atrodo Didieji karaliaus ir karalienės apartamentai, Karalių kapela, Veidrodžių galerija, Karo ir Taikos salonai. Šių rūmų interjerą puošia neįkainojami paveikslai, bronzinės ir marmurinės skulptūros, gobelenai, baldai iš brangiausių medžio rūšių ir t. t. Pro Versalio rūmų langus atsiveria nuostabus vaizdas į parka, kuriame daugybė fontanų, pastatyti Didysis ir Mažasis Trianonai. Versalio prancūziško stiliaus parkas užima 815 ha plotą.

Po Karališkųjų rūmų ir prancūziškojo stiliaus parko apžiūros sugrįžimas į Paryžių. Vakare apžiūrėsime menininkų pamėgtą Monmartro rajoną. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

 

4-OJI DIENA Živerni, Klodo Mone sodas (šeštadienis)

Pusryčiai. Autobusu vyksime į Živerny kaimą, kur pajusite nuostabią gamtą ir nenusakomą kaimo ramybę. Šiame kaime dailininkas Klodas Monė praleido daugiau kaip 40 savo gyvenimo metų. Aplankysime jo namą, sodą ir rožyną, kurį jis kūrė per visus tuos dešimtmečius. Po apžiūros sugrįžimas į Paryžių. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5-OJI DIENA Paryžius – Vilnius (sekmadienis)

Pusryčiai. Pervežimas autobusu į oro uostą. Skrydis maršrutu Paryžius – Vilnius.

Kelionės paketo kaina be skrydžio asmeniui 480 Eur (esant grupėje ne mažiau, kaip 12 asmenų.).

Į kainą įskaičiuota: 4 nakvynės dviviečiame kambaryje su pusryčiais 2 žv. viešbutyje Paryžiuje, transporto paslaugos oro uostas – viešbutis – oro uostas, gido paslaugos lietuvių kalba pagal  programą.

Skrydžio Vilnius-Paryžius-Vilnius kaina nuo 90 Eur (tikslinama pirkimo dieną).

Už įėjimus į mokamus objektus ir miesto transportą mokama vietoje (turėti apie 90 EUR).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Paklausimas el. paštu:

Kelionė: Išvykimas iš:
Vilniaus Kauno Rygos Kada: Kiek žmonių: El. paštas:* Kiti pageidavimai:
Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS