Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


Apie Madeirą


MADEIRA

Madeira – sala ir populiarus Portugalijos kurortas, kuriame dėl švelnaus klimato galima atostogauti visais metų laikais. Madeirai priklauso 2 gyvenamos – Madeira ir Porto Santo bei 2 negyvenamos vulkaninės  kilmės salos Atlanto vandenyne.

Madeiros sala nuo Afrikos žemyno nutolusi 495 kilometrus, o nuo Europos – 990 kilometrų. Tai nedidelė nuostabios gamtos sala, kurios plotas yra 741 kvadratinis kilometras. Madeira atrasta 1419 metais. Portugalai buvo pirmieji salos kolonizatoriai, pradėję joje plėtoti prekybą ir jūrininkystę. Būtent Madeiroje Kristupas Kolumbas mokėsi navigacijos ir planavo kelionę. Vėliau salą pamėgo žinomi žmonės, karališkųjų šeimų atstovai ir gamtos mylėtojai iš įvairių pasaulio šalių. Sala ypač turtinga tropikų ir subtropikų augalija , čia plyti bananų ir vynuogių plantacijos, spaudžiamas visame pasaulyje garsus Madeiros vynas, auga daug retų augalų, įvairiaspalvių egzotiškų gėlių.

Pagrindinis salos gyventojų pragyvenimo šaltinis yra turizmas. Įdomūs maršrutai po salą ir nepamirštami kalnų, stačių krantų bei kalnų su savitos architektūros kaimeliais kraštovaizdžiai palieka neužmirštamus įspūdžius

Nuostabiu poilsio kampeliu salą vadina ir dėl jos klimato: dėl Atlanto vandenyno vėsos vasarą čia nebūna labai karšta, o žiemą atgaivina maloni šiluma. Visus metus temperatūra Madeiroje svyruoja nuo 19 iki 25 laipsnių šilumos.

Madeira map


Madeira

Madeira

Madeira

Madeira

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS