Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


Tailandas - Samui


Tailandas - Samui

Samui - nuostabi tropikų sala rytinėje pusiasalio dalyje, Tailando įlankoje. Grožiu ir pramogų gausa ji gali varžytis su viena žinomiausių pasaulyje Puketo sala bei jos paplūdimiais. Kaip ir Pukete, Samui saloje galima pamatyti viską: ir natūralų, žmogaus nesuniokotą grožį, ir prabangius viešbučius, galinčius kiekvienam svečiui pasiūlyti poilsį pagal poreikius ir skonį. Be to, Samui žinoma kaip mineralinių vandenų kurortas. Šioje saloje kiekvienas bus pamalonintas skaniu maistu. Apskritai, laisvalaikį čia galima praleisti taip, kad atostogų įspūdžiai ilgai bus nepamirštami. Pasirinkusieji atostogoms šią salą gali pasakyti, kad atsidūrė rojuje. Pirmieji turistai į Samui salą vykdavo ramiai atsipalaiduoti smėlio paplūdimiuose, po kurio laiko jau buvo galima audringai pašėlti paplūdimių vakarėliuose, o dar vėliau atvykusius čia imta vilioti naktiniais klubais, įsikūrusiais po atviru dangumi.

 
Wat Phra Yai Na Muang krioklys Vietos žvejai  

Dabar viskas vėl iš esmės pasikeitė- žmonės vyksta į Samui salą ieškoti ramybės ir sielos atgaivos, sustiprinti sveikatą. Saloje siūloma daugybė sveikatos gerinimo programų. Atostogos čia padeda pamiršti kone visas problemas. Pakrantėse esančiuose paplūdimiuose įsikūrę labai daug aukštos klasės viešbučių, restoranų, parduotuvių, barų ir diskotekų, atitinkančių didžiausius reikalavimus ir įvairiausius lankytojų poreikius. Ieškantiesiems aktyvaus individualaus poilsio čia sudarytos puikios sąlygos užsiimti bet kokia sporto šaka.

Samui salos gamtovaizdis nepalieka abejingų: jūros smėlis, tropikų augmenijos žaluma ir akį traukiančios kalvos susilieja į vientisą peizažą. Jį dar papildo šalia esantis Ang Thong Marine nacionalinis parkas ir prie jo besišliejanti saujelė įstabaus grožio mažų salelių. Tropikų egzotika ir svaiginančiomis pramogomis viliojanti Samui yra ta vieta, kur norisi pabėgti ir pamiršti visus rūpesčius.

Wat Phra Yai Jūros gėrybės Giluminis nardymas Samui

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS