Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


Neatrastoji Malaizija. Informacija apie šalį

 

NEATRASTOJI MALAIZIJA

 

Malaizijos kultūros mozaiką sudaro trys seniausios Azijos civilizacijos - malajiečiai, kinai ir indai, bei daugybė etninių grupių, iki šių dienų išsaugojusios savo unikalų paveldą.

Malaizija vilioja savo puikiais paplūdimiais, nacionaliniais parkais, saugančiais įstabius gamtos stebuklus. Čia Jus užburs spalvingų festivalių užesys, kvapą gniaužiantys dangoraižiai, senovės šventyklos, kerintis salų grožis.

 

Kas yra Malaizija?

  • Malaizija - tai nuoširdžių šypsenų šalis, kuri pakeri svečius savo užburiančia atmosfera. Malaizijoje senovės tradicijos ir praeiti es palikimas nepastebimai persipina su moderniomis architektūros detalėmis ir unikaliais gamtos peizažais.

  • Tai gyvas, nepaprastas kraštas, apsuptas atogrąžų miškų, kuriuose slypi neįprastas floros ir faunos pasaulis.
  • Malaizijoje galite pasirikti tai, kas Jums patinka: įsisukti į šiuolaikinio miesto sūkurį - parduotuvių ir pramogų čia tikrai netrūksta, paskęsti saulės spinduliuose, mėgautis jūra arba pasinerti į praeities lobyno turtų ir kerinčių gamtos stebuklų pasaulį.
  • Trokštantys aštrių pojūčių galės įkopti ir į Kinabulu, vieną aukščiausių Pietryčių Azijos viršukalnių.
  • Sepilok galėsite iš arti stebėti orangutangų gyvenimo būdą, o Sipadano salos pakrantėje pasigrožėti pasakišu povandeniu pasauliu.
  • Kuala Lumpūre pakilti į vieną didžiausių pasaulyje bokštų dvynių Twin Petronas Towers, kurių aukštis siekia 452 metrus, viršūnių.

Malaizijos regionai

Perlis
Kedah
Penang
Perak
Kuala Lumpur
Putrajaya
Selangor
Negeri Sembilan
Melaka
Johor
Kelantan
Terengganu

Pahang

Sabah

Sarawak

Langkawi
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS