Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


Tailandas - Hua Hin ir Cha Am


Tailandas - Hua Hin ir Cha Am

Hua Hin

Po kelių dienų Bankoke, galima vykti į pietus. Greitai prabėgs 3 valandų kelionė autobusu iki Hua Hin - vieno seniausių ir gilias tradicijas puoselėjančio Tailando kurorto. Šią vietą jau seniai pamėgo ne tik turistai, bet ir patys tajai.  1920-aisiais karalius Rama VII taip susižavėjo tos vietovės grožiu, kad panoro kaip tik čia pasistatyti rezidenciją. Jos puošnumas dar labiau išdabino Hua Hin vietovę, paversdamas ją mažu Tailando rojumi. Karalius Rama VII savo rezidenciją pavadino Klai Kangwon, išvertus tai reiškia “toli nuo visų rūpesčių”.

Pala U krioklys Hua Hin geležinkelio stotis

Šiandien, pailsėti nuo rūpesčių čia gali atvažiuoti ne tik karališkosios šeimos nariai bet ir kiekvienas norintis. Hua Hin širdis- nedidelis žvejų uostas, aplink kurį susispietę daugybė restoranų bei jaukių kavinukių. Čia, stebėdami grįžtančius iš žūklės žvejus, galėsite pasigardžiuoti tajų pagamintais patiekalais. Vakarais į Hua Hin įsiveržia naktinio turgaus šurmulys. Jame galima už nedidelę sumą įsigyti šviežių vaisių, įdomių drabužių, laikrodžių ar vaizdo kasečių.

Cha Am

Cha Am - visai kitoks. Tai nedidelis kurortas, esantis vos už 15 km į šiaurę nuo Hua Hin. Pagrindinės šios vietovės atrakcijos - platūs paplūdimiai ir jūra. Čia taip pat galima nuostabiai atsipalaiduoti išsitiesus palmių šešėlyje bei stebint besiritančias į krantą žydras bangas.

Ving siūlo jums viešbučius esančius ant jūros kranto, tad keliaudami su mumis jūs visą laiką būsite arti saulės ir jūros.

Khao Nang Phanthurat miško parkas Mrigadayavan rūmai Puek Tian

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS