Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Šalys ir jų aprašymai


Tailandas - Bankokas


Bankokas
       Turgus ant vandens

       Tailandiečių virtuvė
      Tradiciniai šokiai
       Karališkieji rūmai

Tai niekad neužmiegantis Azijos metropolis, kurio gyvenimas gatvėse virte verda visą parą, kuriame gausu šventyklų ir senovinių pilių su paauksuotomis aukštų oranžinių stogų viršūnėmis. Bankokas šiandien taip pat ir šalies kultūros, diplomatijos, verslo ir mokslo centras. Bankokas priklauso Chakri dinastijai. Jis užima 1,5 tūkst. kvadratinių kilometrų plotą.


Mieste gyvena apie 6 milijonus žmonių. Tai sudaro 10% visų šalies gyventojų. Tai prieštaringas miestas, pilnas mįslių ir keistų kontrastų, kur šaligatviais plūsta margaspalvės minios, o tarp dangoraižių lėtai juda automobiliai. Vakarietiškas naujumas ir rytietiška mistika čia susilieja į vieną visumą. Į amžiną ramybę pasinėrusios budistų šventovės mena praėjusius amžius.


Tikrai verta nuvykti į išvyką klongomis - seniau šie upių kanalai buvo vienintelėmis susisiekimo sostinėje trasomis. Pasiplaukiojimo metu bent akimirkai galima pajusti anų laikų dvasią. Labiausiai turistų lankomi Karališkieji rūmai ir Smaragdinio Budos šventykla išliko visai nepakitę. Iš tiesų per paskutinius 20 metų Bankokas sugebėjo labai smarkiai pasikeisti: į dangų stiebiasi aukšti modernūs pastatai, pastatytas oro uostas, tiesiami nauji keliai, kurie padeda vietos gyventojams greičiau susisiekti, o turistams - geriau susipažinti su miestu. Parduotuvių tinklų, restoranų, barų ir laisvalaikio centrų pasirinkimas yra be galo didelis. Tailandiečių restoranai gali pasiūlyti spalvingiausią gamą patiekalų iš viso pasaulio virtuvių.


Atvykus į Bankoką galima pasilinksminti Tailandiečių kultūros centre, pasiklausyti klasikinės muzikos koncerto arba pabuvoti airiškoje aludėje, kur groja airių grupės.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMAS
UŽSISAKYTI NAUJIENAS