Tailandas – tikras rojaus kampelis

Bankokas - Kanchanaburis – Pataja - Koh Changas, simbolinės vestuvės salose Krabi, Pukete ir kt.

  • Galima pasirinkti variantą – Tailandą su Kambodža,
  • Galima pasirinkti pigiausią variantą – 2 nakvynės Bankoke + 1 nakvynė Kanchanaburyje + poilsis pagal pageidavimą,
  • Galima pasirinkti tik poilsį gražiausiose salose su simboline vestuvių ceremonija.

1 diena. Išvykstate iš Rygos (galima ir iš Vilniaus). Skrydis į Bankoką.

2 diena. Atvykimas į Bankoką, pasitikimas oro uoste, pervežimas į pasirinktą viešbutį, apgyvendinimas. Poilsis ir laisvas laikas.Pageidaujantiems vakare galime siūlyti plaukimą laiveliu Chao Praya upe su vakariene (už papildomą mokestį). Po vakarienės grįžtate į viešbutį arba – galite susipažinti su naktiniu Bankoko gyvenimu. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Visos dienos ekskursija Bankoke.
Bankokas – visuomet dūzgiantis Azijos metropolis, dar vadinamasis „Angelų miestu“. Tai kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Didžiuliai dangoraižiai stovi lūšnynų rajonuose, o praėjusius šimtmečius mena į amžiną ramybę panirę budistų šventyklos.

Ekskursijos metu aplankysite Bankoko įžymybes: Karališkąją šventyklą bei įspūdingą tajų architektūros šedevrą - Karalių rūmus,gražiausią ir svarbiausią Smaragdinio Budos šventyklą su didžiausiu pasaulyje nefrito monolitu, Auksinio Budos, 46 metrų ilgio Gulinčio Budos šventyklas. Ekskursija miesto vandens kanalais, kurie seniau buvo vieninteliai susisiekimo keliai Tailando sostinėje. Aplankysite vieną didžiausių pietryčių Azijoje brangakmenių parodą-parduotuvę „Gems Gallery“, kur susipažinsite su brangakmenių gavyba, gamyba ir netgi galėsite įsigyti patikusį gaminį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

  

4 diena. Po pusryčių vykstate į Kanchanaburį. Tai miestas, įsikūręs 130 km į vakarus nuo Bankoko. Ekskursijos metu lankote kokoso riešutų fermą, autentišką „plaukiojantį turgų“ - Damnoensaduak, iki šių dienų išlaikiusį senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas, gyvačių fermą (už papildomą mokestį), karališkąjį tajų amatų centrą, kur meistrai drožia puikius dirbinius iš tiko medžio, žymųjį tiltą per Kvai upę. Kvai upė – tikras džiunglių rojaus kampelis, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai. Pietūs.

Po pietų vykstate į dramblių kaimelį, kur norintys galės pajodinėti ant dramblių (už papildomą mokestį). Pailsėję aplankysite Tham Krasae oloje pastatytą Budos statulą, pereisite medinį tiltą ,kuris dar žinomas kaip „Mirties kelias“. Grožėdamiesi uolėtais kalnais, kriokliais, laiveliais plauksite į džiunglių glūdumą. Vakarienė. Po vakarienės Mon kaimelio genties šokių ir muzikos šou (už papildomą mokestį). Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.


5 diena. Pėsčiomis einate į Mon genties kaimelį, pažintis su šios nedidelės, bet draugiškos genties gyvenimu ir buitimi. Išsiregistravus iš viešbučio, norintys galės su gelbėjimosi liemenėmis paplaukti Kvai upe. Tai nepakartojami įspūdžiai tiems, kurie nebijo vandens. Toliau - tajų gydomųjų arbatų degustacija, pažintis su liaudies medicinos tradicijomis, maudynės po gražiaisiais Jerewan kriokliais. Pietūs vietiniame restoranėlyje. Po pietų išykstate į Patajos kurortą. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

  

6-8 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros Patajoje. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.
Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Čia susitinka Rytai ir Vakarai, skirtingos tradicijos ir papročiai. Šiame kurorte puikiai pailsės tiek šeimos, tiek poros, tiek ir pavieniai keliautojai, kurortas garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu, pramogų įvairove.

Pataja siūlo puikius teniso ir golfo aikštynus, nardymą, žvejybą, plaukiojimą burlentėmis ir vandens slidėmis, daugybę kitų pramogų aktyvaus poilsio mėgėjams. Laivu stikliniu dugnu galima išplaukti į koralų salas ar pusei dienos nuvykti į dramblių fermą, išjoti drambliu į džiungles. Teminiai parkai ir vešlūs botanikos sodai sudomins daugelį poilsiautojų. Nong Nooca parke galima pasižiūrėti budistų vienuolių įšventinimo ar tradicinių tailandietiškų vestuvių ceremonijas, folklorinius šokius, dramblių kautynes ir kt.

 

9 diena. Išvykstate į Koh Chang salą. Tai viena iš penkiasdešimties Ko Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando – Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Jūsų laukia malonus poilsis, o už papildomą mokestį organizuojamos ekskursijos po įdomiausias salos vietas, nardymas ir žvejyba jūroje. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.
10 - 11 dienos. Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.
12 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Po pietų vykstate į Bankoko oro uostą. Vėlai vakare skrydis į Rygą.
13 diena. Grįžtate į Rygą, paskui ir Lietuvą.

 

Kelionės kaina: nuo 590 EUR vienam asmeniui/dviviečiame kambaryje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
10 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose: 2 nakvynės viešbutyje Bankoke; 4 nakvynės viešbutyje Patajoje; 3 nakvynės viešbutyje Koh Change; 1 nakvynė Kachanaburyje; programoje nurodytas maitinimas: 10 pusryčių – švediškas stalas, 2 pietūs, 1 vakarienė; programoje nurodyta ekskursinė programa; rusiškai/ angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos kelionės metu; pervežimai pagal programą.

Į kainą neįskaičiuota: lėktuvo bilietas – nuo 499 EUR, medicininis draudimas, viza - 35 EUR.
Pastabos:
keičiantis lėktuvų bilietų, paslaugų Tailande kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis. Nurodyta kaina, kai minimali grupė 6 žmonės. Pervežimas į Koh Chang salą ir atgal iš salos į Bankoko oro uostą - be gido, tik su vairuotoju. Išsiregistravimas iš Koh Chango viešbučio 12:00 val.

Galima pasirinkti antrą variantą – Tailandą su Kambodža, tuomet:

9 dieną. po pusryčių iš Patajos kurorto vykstate į Kambodžos pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, kertate sieną Popiet miestelyje vykstate per Kambodžą į nakvynės vietą.  Pakeliui - ekskursija prie Ton Lesap ežero, kur pamatysite vietinių gyventojų kasdienybę – namukai ant medinių polių, žvejybos ypatumai ir vietinių vaikų šypsenos. Ton Lesap - vienas didžiausių gėlo vandens ežerų Pietryčių Azijoje – jo vandenys sausu periodu papildo Mekongo upę, o kai prasideda liūtys, vanduo įteka į patį ežerą. Nakvynė viešbutyje.

 

10 diena. Pusryčiai. Vykstate į Angkorą – didingiausią šventyklų kompleksą pasaulyje,,kurį khmerų karaliai pastatė iki XII a, kuomet Khmerų imperija buvo pasiekusi savo klestėjimo viršūnę. XV a. karaliai apleido šventyklas ir tik 1961 m. jas iš naujo atrado prancūzų tyrinėtojai. Pirminis Angkoro vaizdas nedaug skiriasi nuo to, kurį pamato dabar čia atvykstantys turistai: šventyklos stūkso džiunglėse,vienišos ir išdidžios, per daug gerai išsilaikiusios, kad galėtume pavadinti griuvėsiais.

Aplankote pietinę Angkoro dalį – Thom, Bayon, Baphuon, Dramblio ir Leper Karaliaus terasas ir karališkąjį Englosure. Toliau lankote Angkor Wat šventyklą. Šią induistų šventyklą Angkoro valdytojas Suryavarmanas II – asis pastatė XII a. kaip karališkąją kapavietę. Vakarienė vietiniame restorane su tradiciniais khmerų šokiais. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. Pusryčiai. Vykstate į Tailando pasienį. Kirtę sieną, išvykstate į Koh Chang salą. Tai viena iš penkiasdešimties Ko Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando – Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

 

12 - 13 dienos.  Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

14 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Po pietų išvykstate į Bankoko oro uostą. Skrydis į Rygą (Vilnių) .

15 diena. Grįžtate į  Rygą (ar Vilnių).

Kelionės kaina su Kambodža: nuo 790 EUR vienam asmeniui dviviečiame kambaryje (jei susirenka 6 asmenų grupė, nesusirinkus – galime nors ir 2 asmenis prijungti prie rusakalbių grupės už panašią kainą).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 9-15 d.


Kaina nuo:590 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS