Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Poilsinės kelionės


Klasikinis Indijos turas ir Kerala

Delis - Džaipūras - Agra - Kočis - poilsis Keraloje

15 dienų / 14 nakvynių  *Išvykimas pageidaujamomis datomis

1 diena Skrydis Vilnius - Delis
Sutikimas oro uoste, nuvežimas į viešbutį Delyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Delis.
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Delį - Indijos sostinę, vieną pagrindinių šalies miestų.
Jama Masjid: Tai aukščiausia ir vieną įspūdingiausių Indijos mečečių, kurią statė Imperatorius Mughal Shah Jahan 1644 - 1658. Šio senamiesčio įžymybės statybose dirbo 5000 amatininkų. Originalo kalba šios mečetės pavadinimas reiškia "mečetė, atverianti vaizdą į pasaulį". Didingus kupolus puošia vertikalūs raudonų plytų dryžiai, pagrindą sudaro baltas marmuras.
Rajghat: 1948 sausio 31 d. čia buvo surengta paskutinė Mahatma Gandhi ceremonija. Gandhi memorialinis akmuo - aikštės tipo, juodo akmens luitas, kuriame išraižytas paskutinis Gandhi paklotas "Hey Ram". Paprastai turistai, svarbūs asmenys atvyksta į Rajghat pagerbti Gandhi.
Gandhi Memorialinis muziejus - asmeninis, kuriame eksponuojami Mahatma Gandhi reliktai. Saugomi laiškai, nuotraukos, jo išleisti žurnalai.


Bahai šventykla atspindiBahai tikėjimą - plačios pažiūros, tiksli apeliacija į tikinčiųjų širdis bei protus. Šventykla sulaukia daugiau nei keturių milijonų lankytojų per metus ir yra laikoma septintąja svarbiausia pasaulio Bahai išpažinėjų ceremonijų vieta.Naujasis Delis - Laxmi Narayan šventykla - Šią Hindu šventyklą, 1938 metais pastatė Raja Baldev Das Birla, o iškilmingai atidarė pats Mahatama Gandhi. Pačiame Delio centre esanti šventovė skirta Deivei Lakshmi ir Dievui Vishnu. Šventykloje gali lankytis bei melstis įvairių tikėjimų žmonės - svarbiausia, tačiau prieš įeinant būtina nusiauti batus. Šventykloje gausu įvairių Indijos mitologijos Deivių bei Dievų atvaizdų.

Chattarpur Mandir šventykla  - Pietų Indijos stiliaus šventovė, esanti Mehrauli, už Qutb Minar ir pašvęsta Deivei Durga. Šventovės aplinką puošia sodai ir nuostabios vejos.
Indijos vartai: 42 m aukčio akmeninė "Trumfo arka" pastatyta Indijos karių, žuvusių Pirmajame Pasauliniame kare, atminimui. Arka, oficialiai vadinama "Visos Indijos kari memorialu".
Humayun's kapas: Imperatoriaus Humanyuno žmonos mauzoliejus statyba truko aštuonerius metus ir buvo baigta 1565 m. Tai buvo pirmasis statinys, dar lyginamas su garsiuoju Taj Mahal išdygęs gerai suplanuotoje aplinkoje, nuostabių sodų apsuptyje.
Qutab Minaretas:- aukščiausias akmeninis statinys Indijoje - penkių aukštų, 72,5 metrų aukščio bokštas. Jį 1192 m. statė karaliaus Mohammed Ghori vietininkas Qutbuddin Aibak. Pirmieji pastato aukštai buvo baigti dar esant gyvam autoriui, vėliau statybą tęsė Qutbuddin žentas Iltumush. Jis pastatė likusius tris bokšto aukštus.


Rashtrapati Bhavan - oficiali Indijos prezidento rezidencija. Ji išsidėsčiusi priešingame Rajpath gatvės gale, prieš Indijos vartus (arką). 1929 baigti statyti rūmai, puošti didžiuliais variniais kupolais - Mughal ir vakarietiškos architektūros harmonija
Rajpath [ Karalių kelias] - dar vienas naujojo Dheli pasididžiavimas. Be galo platus kelias iš abiejų šonų apsuptas ornamentiniais tvenkiniais. Šia gatve kasmet sausio 26 d. žygiuoja Respublikos Dienos paradas, o reginiu pasigrožėti susirenka milijonai žiūrovų.
Sekretoriatas: šiaurinis ir pietinis Sekretoriato pastatai taip pat yra prie Rajpath ant Raisina kalvos. Įspūdingame pastate, papuoštame mažais kupolais dabar įsikūrusios finansų ministerija ir užsienio ryšių atstovybė. Jantar Mantar - Maharadžos Jai Singh II-ojo observatorija akį traukia oranžiniais atspalviais. Vakarienė ir nakvynė.

3 diena Delis - Džaipūras
Po pusryčių - pervežimas autobusu į Džaipūrą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė.

4 diena Džaipūras
Ryte - ekskursija į Gintaro Fortą (Amber Fort) ir pasivažinėjimas drambliais.
Gintaro Fortas (Amber Fort): yra 11 km nuo Jaipur, pakeliui į Delį. Kadaise tai buvo Jaipur valstijos sostinė. Šiandien Fortas - puikus Rajput architektūros pavyzdys, išsidėstęs kalno papėdėje, prieš ežerą, kuriame atsispindi nuostabios terasos ir pylimai. Įmantrūs laiptai veda į Diwan-I-Am - publikos audiencijos salę, puoštą dviguba kolonų eile ir grotinėmis galerijomis. Laiptai dešinėje veda į nedidukę Kali šventyklą.Vakare - ekskursija po miestą.


Miesto Rūmai - Rajasthani ir Mughal architektūros perlas. Dalis rūmų paversta muziejumi. Čia saugoma įspūdinga meno dirbinių, kilimų, emaliuotų dirbinių ir ginklų kolekcija. Rūmų teritorija pačiame miesto centre. Ji padalinta į galybę kiemelių, sodų ir statinių. Išorinė rūmų sieną statė Jai Singh, tačiau kiti statiniai daug naujesni. Septynių aukštų Chandra Mahal - rūmų centras. Iš jo atsiveria puikūs miesto ir rūmų teritorijos vaizdai. Rūmų apartamentai įrengti itin prabangiai, o muziejuje saugomos kolekcijos byloja apie buvusius turtus.
Jantar Mantar: Radža Jai Singh šią observatoriją pradėjo statyti 1728 m. Jai Singh aistringas domėjimasis astronomija net viršijo jo, kaip kario, narsą. Prieš pradedant šią neeilinę statybą specialistai buvo siunčiami stažuotis į  užsienio observatorijas. Iš penkių Indijos observatorijų ši pati didžiausia ir geriausiai įrengta.
Hawa Mahal:- be abejonės tai vienas įspūdingiausių statinių Jaipur. Smailėjantis Hawa Mahal, arba "Vėjų Rūmai" pastatytas 1799 m., buvo skirtas karaliaus svitos moterimis, norėjusioms stebėti gatvės procesijas, bet negalėjusias to daryti kartu su vyrais. Tai penkių aukštų fasadas, išakytas 593 pridengtais langeliais ir balkonėliais, todėl pastatas vizualiai atrodo dar didesnis. Iš tiesų daugumoje vietų jo storis - ne daugiau nei vienas kambarys.

Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė.

5 diena Džaipūras - Fatehpur Sikri - Agra
Pervežimas automobiliu į Agrą, pakeliui aplankant Fatehpur Sikri. Atvykimas į Agrą, nuvežimas į viešbutį.
Fatehpur Sikri : čia, 40 km į vakarus nuo Agros, 1570 - 1585 m., Imperatoriaus Akbar valdymo laikotarpiu, buvo Mughal Imperijos sostinė. Nors miestas buvo pastatytas per stebėtinai trumpą laiką, greitai jis buvo apleistas. Neradę geriamo vandens tiekimo būdų gyventojai pasitraukė, palikę nepakartojamą Mughal imperijos aukso amžiaus miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė.

6 diena Agra

 Pusryčiai. Ekskursija po miestą, Taj Mahal aplankymas.
Taj Mahal: (uždarytas penktadieniais) - tai vienas ekstravagantiškiausių paminklų meilei. Jį pastatė Imperatorius Shah Jahan po mylimos žmonos Mumtaz Mahal mirties 1631 metais. Mumtaz mirė gimdydama, ji buvo ištekėjusi už Imperatoriaus 17 metų ir pagimdė 14 vaikų. Kelius, vedančius Taj Mahal link skiria kanalas, kuriame atsispindi didingas pastatas. Visą teritoriją puošia nuostabūs sodai, o pats pastatas pakylėtas ant marmurinės platformos.


Agra Fortas - dar viena Agros, Indijos sostinės, įžymybė. Mažiau nei 2 km nuo Taj Mahal, tame pačiame upės krante stūkso įspūdingas Agra Fortas. Nors Agros istorija siekia daugiau nei 2500, tačiau ji suklestėjo tik Mughal viešpatavimo laikais. Mogul Imperijos įkūrėjo sūnus Humayun iš Gwalior Radžos gavo juvelyrinių dirbinių bei brangakmenių (jų tarpe buvo pasiūlytas ir garsusis Koh-i-Noor). Tačiau labiausiai agra suklestėjo Humayuno sūnaus Akbaro Didžiojo valdymo metais. Tuomet ir buvo pastatyta didžioji Agros Forto dalis. Statybos vyko 1156 - 1605 m. Shah Jahan, statęs Fortą taip pat buvo daugelio tvirtovės vidaus statinių autorius.
Itmad-Ud-Daulaho kapas - dar viena iš trijų vietų, kurias būtina aplankyti Agroje.Šiaurėje nuo Forto, kitoje Yamuna upės pusėje yraItmad-ud-daulaho kapas, pastatytas Mirza Ghiyas Beg, Jehangiro vizirio atminimui. Šis pirmasis Mughal architektūros kapas, pastatytas tik iš marmuro dar vadinamas "Mažuoju Taj".

Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė.

7 diena Agra - Delis

Pusryčiai. Ryte pervežimas iš Agros į Delį. Skrydis į Pietų Indijos valstiją Keralą Cochin miestą. Atskridus sutikimas, pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

8 diena  Cochin - Alleppey
Pusryčiai. Pervežimas autobusu iš Cochin į Alleppey. Apsigyvenimas tradiciniame plaukiojančiame name-laive Kettuvallam. Neužmirštamas kruizas po Keralos upes ir kanalus plaukiant tarp palmių, stebint vietinių gyventojų gyvenimą ir gamtą iš laivo. Tradiciniai pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

9 diena Thekkadi
Pusryčiai. Išvykimas autobusu į Thekkadi, unikalų laukinės gamtos ir augalijos prieglobstį, vieną pagrindinių rezervatų Indijoje. Pakeliui apsilankymas kaučiuko, prieskonių ir arbatos plantacijose, pažintis su gamybos procesu. Atvykus apsigyvenimas viešbutyje Thekkadi. Vakare plaukiojmas laivu o Periyar ežerą, apsuptą nuostabios gamtos. Sugrįžus vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

10 diena  Kovalam
Pusryčiai. Kelionė autobusu į Kovalam. Pakeliui sustojimas apžiūrėti prijaukintų dramblių. Atvykus apsigyvenimas viešbutyje. Poilsis. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Kovalam kurorte ant vandenyno kranto.

11-12 diena Poilsis
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Savarankiškas lankymasis Ajurvedos centre, ajurvedos ir SPA procedūros pasirinktinai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

13 diena Santhigiri Ashram - Trivandrum.
 Pusryčiai. Išvykimas autobusu į Santhigiri Ashram vienuolyną, turintį žinomą Ajurvedos centrą, vieną iš žymesnių vienuolynų, kur auginami prieskoniai ir įvairios vaistažolės, džiovinami, rankiniu būdu apdirbami ir čia pat parduodami. Kelionė tęsiama Į Trivandrum, Keralos sostinę, kur galima pasigėrėti įspūdingomis šventyklomis, meno galerijomis, įdomiais kultūriniais statiniais. Pažintis su Trivandrum miesto įžymybėmis. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

14 diena Trivandrum - Delis
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Delį. Atskridus apsigyvenimas viešbutyje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė Delyje.

15 diena Skrydis į namus.
Pusryčiai. Pervežimas į tarptautinį Delio oro uostą. Skrydis maršrutu Delis - Vilnius (su tarpiniu persėdimu). Sugrįžimas į namus.

Mėnuo prieš kelionę rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatito A ir B bei vidurių šiltinės, siūloma dvi savaitės prieš kelionę  pradėti gerti vaistus nuo maliarijos.

Kelionės kaina - nuo 1650 Eur/asm.

 

 kelionės kainą įskaičiuota:

Skrydis Vilnius-Delis-Cochin  ir atgal - Trivandrum-Delis-Vilnius,
Indijos viza,
transporto paslaugos pagal programą,
apgyvendinimas viešbučiuose su maitinimu - pusryčiais ir vakarienėmis,
kruizai laivu pagal programą, 1 nakvynė laive,
ekskursinė programa su vietiniais gidais,

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams,
medicininių išlaidų draudimas.
nenumatyti maitinimai, gėrimai vakarienių metu,
SPA ir Ajurvedos procedūros,
kitos nenumatytos asmeninės išlaidos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 15 d.


Kaina nuo:1650 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika