- Pradžia
- Kruizai, kruizinės kelionės
- 15 dienų kruizas. Mauricijus, Seišelių salos, Madagaskaras iš Port Luis (Costa neoRomantica)
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli. Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą. Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kruizai, kruizinės kelionės |
15 dienų kruizas. Mauricijus, Seišelių salos, Madagaskaras iš Port Luis (Costa neoRomantica)
- Uosto mokesčiai
- Plaukimas pasirinktoje kajutėje
- Maitinimas (pilnas maitinimas, gaivieji ir alkoholiniai gėrimai už papildomą mokestį);
- Arbata, kava, sultys - tik pusryčių metu; vanduo - puesryčių ir pietų metu švediško dtalo restorane;
- Pramogos laive
- Programos vaikams, vaikų klubas
- Muzikiniai pasirodymai - šou, gyva muzika, diskoteka, teatras
- Sporto klubas, baseinas, jacuzzi
- Skrydis
- Pervežimas į/iš uosto (galima užsakyti už papildomą mokestį)
- Aptarnavimo mokestis (mokamas kruizo pabaigoje. Vaikams nuo 4 iki 14 m. – 50 proc. nuolaida, vaikams iki 4 m. aptarnavimo mokestis nėra taikomas).
- Vizos
- Gėrimai kruizo metu
- Apžvalginės ekskursijos uostuose
- Asmeninės išlaidos spa centre, kazino, laivo parduotuvėse
Diena | Uostas | Atvykimas | Išvykimas |
---|---|---|---|
1 | Port Louis (Mauritius) | - | 21:00 |
2 | Diena jūroje | - | - |
3 | Diena jūroje | - | - |
4 | Victoria (Seychelles) | 08:00 | - |
5 | Victoria (Seychelles) | - | - |
6 | Victoria (Seychelles) | - | 13:00 |
7 | Diena jūroje | - | - |
8 | Nosy Be (Madagascar) | 08:00 | 19:00 |
9 | Diego Suarez (Madagascar) | 08:00 | 18:00 |
10 | Diena jūroje | - | - |
11 | Tamatave (Madagascar) | 08:00 | 15:00 |
12 | St. Denis (Réunion) | 15:00 | - |
13 | St. Denis (Réunion) | - | 19:00 |
14 | Port Louis (Mauritius) | 08:00 | - |
15 | Port Louis (Mauritius) | - | - |
Į kruizo kainą įskaičiuota:
Papildomai:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
Informacija
Kruizo trukmė: 15 d.
Išvykimo uostas: Port Louis
Laivas: Costa neoRomantica
Maršrutas:
Kajutės kaina asmeniui nuo:
Visos kainos ir datos
Kruizo trukmė: 15 d.
Išvykimo uostas: Port Louis.
Laivas: Costa neoRomantica
Kruizo datos ir kainos vienam asmeniui dvivietėje kajutėje nuo:
Data | Vidinė kajutė | Kajutė su langu | Kajutė su balkonu | Liuksas |
---|
PAKLAUSIMAS