Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


SKYLINE PARKAS IR BAVARIJOS PASAKA


SKYLINE PARKAS IR BAVARIJOS PASAKA

REGENSBURGAS - VONEMARO VANDENS PARKAS -NOIŠVANŠTAINO IR HOHENŠVANGAU PILYS - LINDERHOFO PILIS - OBERAMERGAU - SKYLINE PARKAS

VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE
 

IŠANKSTINIAI PIRKIMAI - 6 % nuolaida iki 2014 05 01

1 DIENA. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Žaidimai ir konkursai. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Regensburgą. Prieš 2000 metų šį miestą įkūrė romėnai. Regensburgas ilgus šimtmečius buvo Vokietijos kaizerių ir Bavarijos hercogų rezidencija, o dabar tai - geriausiai išsilaikęs viduramžių miestas Vokietijoje (nuo 2006 m. saugomas UNESCO).

Regensburgo pasididžiavimas - XII a. pastatytas akmeninis tiltas, jungiantis Dunojaus krantus. Tik perėję tiltą, pateksite į kreivų senamiesčio gatvelių voratinklį, kuriame amžiams sustingę 1200 architektūros paminklų: Šv. Petro katedra su unikaliausiais vitražais; turtingų pirklių ir biurgerių namai, baroko šedevrų gatvelė, Regensburgo „salonas" - trikampė Haidplatz aikštė... Laisvas laikas, kurio metu tiesiog būtina užsukti į seniausią pasaulyje dešrelių užkandinę „Wurstkuchl".

Vakare poilsis *VONEMARO vandens parke: baseinai su dirbtinėm bangom, įvairaus sudėtingumo nusileidimų takeliai, „Išprotėjusi upė", sūkurinės vonios, uolų grotos, soliariumai ir saunos.

Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Bavarijoje.

3 DIENA. Pusryčiai. Visa diena - tai bavariška pasaka „Karaliaus palikimas". Grožėdamiesi kalnų peizažais vykstate į įspūdingą kalnų miestelį Švangau, garsų savo pasakiško grožio Bavarijos karalių pilimis.

Aplankote gražiausią Bavarijos pilį *Noišvanštain. Bavarijos karalius Liudvikas II, įkvėptas padavimų ir romantiškų Richardo Vagnerio operų, ėmė statyti šią pilį su bokštais, smailiais bokšteliais ir net dirbtine ola, o pilies vidų dekoravo net keliais stiliais. Tai viena lankomiausių Vokietijos pilių, dėl savo grožio, paslaptingumo ir puošnumo vadinama „pasakų pilimi". Deja, karalius šia idiliška bokšteliais išpuošta pilimi džiaugėsi tik 100 dienų - po to buvo pripažintas negalinčiu valdyti krašto ir ištremtas. Paradoksalu, bet Liudvikas II Noišvanštaino pilį statė siekdamas pasislėpti nuo žmonių ir turbūt niekada nesitikėjo, kad po 100 metų pilies slenksčius kasmet mins po 1,3 mln. lankytojų. Pilyje yra per 200 kambarių, jos menės išpuoštos piešiniais iš vokiečių mitų.

Stovėdami ant Marijos tiltelio, žvelgsite į bedugnės gelmę; pakėlę akis, žvilgsniu aprėpsite Bavarijos Alpių viršukalnes. Lankote Liudviko II tėvų pilį *Hohenšvangau. Vingiuodami kalnų keliuku pasiekiate Liudviko II „medžioklės namelį" - *Linderhofo pilį. Prancūziškojo rokoko stiliaus pilis su nuostabaus grožio sodais vadinama „Bavarijos Versaliu". Mėgdžiodamas savo dievaitį Karalių Saulę, Bavarijos karalius pastatė Linderhofą kaip Saulės šventyklą, kurioje prancūzišką eleganciją pabrėžia net mažiausios detalės. Įspūdinga ne tik pilis. Stebina ir Veneros grota su dirbtinėje oloje tyvuliuojančiu ežeru, mauritaniškasis paviljonas su povo sostu, marokietiškas namelis. Linderhofo pilis, nuo pirmųjų žingsnių pakerinti prabanga ir spindesiu, perkelia į kitą realybę, į fantastinį Bavarijos svajotojo pasaulį. Pasaka tęsiasi: sustojate Alpių miestelyje Oberamergau. Medžio drožėjai ir tapytojai kiekvieno namo fasadą išdailino vokiškpasakų motyvais. Suksite iš gatvelės į gatvelę, o jūsų gidai šįkart bus broliai Grimai. Kelionė per Bavarijos ir Austrijos Alpes, užburiančias miškų, ežerų ir viršukalnių grožiu.

Nakvynė viešbutyje Bavarijoje.

4 DIENA. Pusryčiai. Smagi diena SKYLINE *parke. Čia sukasi 50 atrakcionų ir visi stengiasi tave pakelti iki dangaus, todėl ekstremalių atrakcijų mėgėjams parkas patiks. Neriame į Adrenalino šalį. Štai „Dangaus bolidas", skirtas tikrai ne silpnų nervų žmonėms. Pakilę į 30 m aukštį, sukami 360° kampu, kylate ir neriate žemyn. Kas vyksta, supranta tik tie, kurie jus stebi tvirtai stovėdami ant žemės. „Dangaus ratas" - adrenalino fanatikų testavimo atrakcionas. Ramiai pakylate į 50 m aukščio kalną ir ...105 km/h greičiu žemyn galva skriejate suktuku. Čia gali treniruotis kosmonautai. „Dangaus propelerį" gali išbandyti tik tie, kurie užaugo iki 1,60 m: 60 m aukštyje tave suks 120 km/h greičiu! Tik super keistuoliai šią pramogą kartoja antrą kartą. Viskas aišku..? Nesigailėk, jei esi mažesnio ūgio, tiems dičkiams taip ir reikia... Lipdamas į atrakcioną „Dangaus kulka" turi tikėti: „Pasaulis priklauso drąsuoliams!" 160 plieninių spyruoklių iššaus permatomą kamuolį į 90 m aukštį, o tame kamuolyje sėdėsi tu. Jei išdrįsi atsimerkti, pamatysi fantastiškus Bavarijos Alpių vaizdus.

Atrakcionai „Dangaus suktukas" (60 km/h greitis), bobslėjaus trasa (40 km/h greitis), kartingų lenktynės (40 km/h greitis), oro kalneliai (50 km/h greitis), laisvo kritimo bokštas - jau nebepriklauso Adrenalino šaliai. Per švelnūs, juose nepritrūksta oro, todėl stūkso Šeimos šalyje. Gali atsipalaiduoti ir viską stebėti plačiai atmerktomis akimis: raftingas kalnų upe, „šlapi" vandens kalneliai, autoskuteriai, 4 D filmas, apžvalgos traukinukai, net baseinas! Romantikai atsigaus Nostalgiškos meilės šaly. Čia gyvena seni geri atrakcionai: sukasi krinolinais puoštos karuselės, apžvalgos ratas, aukštai kyla grandininės sūpynės, yra ir tiras, ir mini zoologijos sodas. Ramiausių lankytojų laukia Vaikų ir Senjorų šalys su daugybe spalvingų traukinukų, laivelių, sūpynių.

Pavakary išvykstate Čekijos link. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Įspūdžiai, kūrybiniai konkursai, ateities planai. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Kaina 999 Lt  970 Lt
Vaikui iki 12 m. 969 Lt  940 Lt

Kelionės datos
2014 06 24 - 06 28
2014 07 26 - 07 31
2014 08 12 - 08 16

Į kelionės kainą įskaičiuota
• Kelionė autobusu.
• 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 Į kelionės kainą neįskaičiuota
• (*) - Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 78 EUR suaugusiems, apie 62 EUR vaikams iki 11 m.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 320 Lt/asmeniui.

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS