Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


PRAMOGOS ITALIJOJE: MIRABILANDIJA IR AKVAFANAS


PRAMOGOS ITALIJOJE: MIRABILANDIJA IR AKVAFANAS

VIENA - MIRABILANDIJA -SAN MARINAS - AKVAFANAS - RIMINIS -
VENECIJA - UDINĖ - GERLITCENO KALNAS


VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE

 

IŠANKSTINIAI PIRKIMAI - 6 % nuolaida iki 2014 05 01

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos, konkursai. Prizai ir siurprizai. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su Austrijos sostine Viena: Šv. Stepono Katedra, „Hofburgas" - buvusi Habsburgų rezidencija; Vienos opera, Rotušės aikštė, paminklai J. Štrausui ir V.A. Mocartui, Austrijos parlamentas, Šv. Karolio bažnyčia. Laisvas laikas puodeliui kavos. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Mirabilandijos pramogų parką. MIRABILANDIJA - gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas" - pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės ir versitės per galvą. Nuotaikingi vandens atrakcionai. „Ratatongoje" laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą, o Niagaros banga užlies nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio.

Mėgstantiems reginius patiks kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos" šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis **„Mirabilandijos paplūdimys". Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna", pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto".

Vykstate į viešbutį Italijos kurorte Riminyje. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į San Mariną. Pažintis su seniausia Europoje nepriklausoma San Marino respublika: kelias veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros.

Poilsis ir pramogos *AKVAFANO parke. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame" galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį, „Poseidono" baseine drybsoti po vandens kaskadomis, o mažųjų parko lankytojų džiaugsmui - „Dramblys" su vandens kriokliukais ir „Arktis" su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės" atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje" nuo skardžio lėksitevaltele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą" suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje", stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Grįžtate į viešbutį Riminyje. Laisvas vakaras Riminio kurorte. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Punta Sabioni uostą. *Laivu plaukiate į Veneciją iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome tiesiog pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

6 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes. Atvykstate į Friulio regiono sostinę Udinę, pasižyminčią įvairia ir stebinančia architektūra. Ekskursijos metu pamatysite Centrinę miesto aikštę, gotikos stiliumi statytą Rotušę, Šv. Jono koplyčią ir laikrodžio bokštą, kurio viršuje du bronziniai maurai muša valandas; koloną su Šv. Morkaus liūtais. Seniausia miesto bažnyčia - šv. Marijos katedra. Greta aikštės, ant 26 m aukščio kalvos, stūkso Udinės pilis. Nuo kavos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Kelionė per Italiją, Austriją.

Trumpas sustojimas Austrijos kalnų kurorte prie Ossiachersee ežero. Kalnų keltuvu panoraminiu keliu keliatės į Gerlitceno kalną (1911 m). Prieš akis atsiveria kerintys vaizdai: krištolinio skaidrumo Ossiacher ežeras, pakrantėse įsikūrę kurortiniai miesteliai ir kaimeliai. Pamatysite visa, kas būdinga Austrijos kalnams: žalas karves su varpeliais pakaklėse, senovinius akmens ir medžio piemenų namelius, smaragdinio žalumo pievas ir rūke skendinčias kalnų viršūnes. Kelionė per Austrijos Alpes.

Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Įspūdžiai, žaidimai, kūrybiniai konkursai. Naktį (~3:00 val.) sugrįžtate į Lietuvą.

 

 Kaina 1399 Lt  1358 Lt

Vaikui iki 12 m. 1369 Lt 
1328 Lt

 

Kelionės datos
2014 06 21 - 06 27
2014 07 12 - 07 18
2014 07 28 - 08 03

Į kelionės kainą įskaičiuota
• Kelionė autobusu.
• 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• (*) - Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 82 EUR.
• (**) - „Mirabilandijos paplūdimys" (pageidaujantiems) - 9,50 suaugusiems, 7,50 vaikams, kurių ūgis iki 1,40 m.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 490 Lt/asmeniui.

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS