Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Italija. Gardalendas 7d.


1 diena

 

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją (Slovakiją). Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos, konkursai, prizai ir siurprizai! Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

 

Pusryčiai. Atvykimas į *Vieną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, *Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – *Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Po ekskursijos vyksite į didžiulį *Praterio atrakcionų parką. Tai nuotykių pasaulis su 250 skirtingų atrakcionų, mirties kilpų, sūpuoklių, siaubo kambarių. Parko simbolis – daugiau nei šimtą metų veikiantis apžvalgos ratas, kviečiantis miesto svečius pažvelgti į Austrijos sostinės panoramą. Parkas vilioja ir žaliaisiais plotais, kuriuose kadaise medžiodavo Austrijos imperatorius Juozapas II. Dabar Vienos gyventojai ir jos svečiai čia ateina pailsėti nuo miesto triukšmo, pasivažinėti dviračiais, surengti šeimyninį pikniką ar tiesiog pailsėti žalumoje. Praleidę linksmybių kupiną popietę išvyksite iš Vienos. Kelionė per Austriją, Italiją. Atvykimas į šiaurės Italijos kurortą Lido di Jesolo, įsikūrusį prie Adrijos jūros. Čia jūsų laukia nuostabūs smėlio paplūdimiai, palmių alėjos, švelnus jūrinis klimatas. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

 

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba visos dienos išvyka į *Mirabilandijos pramogų parką. Čia žydi gėlės, teka sraunios upės, šniokščia kriokliai ir aidi vaikų juokas. Jūsų paslaugoms – daugybė atrakcionų: drąsiausiems – Formulės 1 automobilio greičio jaudulys kalneliuose iSpeed. Iki 100 km per valandą įsibėgėsite per 2,2 sekundės ir skriesite 120 km per valandą greičiu! Katunas – kelionė laiku ir erdve virš majų miesto Sian Ka'an: 1200 metrų ilgio atrakcionu lėksite 110 km per valandą greičiu, įveikdami 360° kilpas! Du dangų remiantys bokštai kvies katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. „Ratatongoje“ laivu plauksite į paslaptingąją Velykų salą, kausitės vandens patrankomis, o 70 km/val greičiu nusileidus nuo 27 m aukščio krioklio jus užlies galinga Niagaros banga. Mėgstantiems aktorių pasirodymus patiks „Policijos akademijos“ šou, žaismingi klounai, gracingi šokėjai, kvapą gniaužiantys nardytojų triukai bei kino filmas. Pailsėti nuo emocionalių įspūdžių galėsite parke įrengtame vandens atrakcijų pasaulyje. Čia jūsų lauks valtelės, srauni upė, kriokliai, linksma vandens čiuožynė, paplūdimys, baseinas mažiausiems, Italijos saulės spinduliai. Pastaba: reikia turėti maudymosi reikmenis, nebijoti sušlapti ir turėti drabužių komplektą persirengimui. Grįžimas į nakvynės vietą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena

 

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba visos dienos išvyka į Veroną ir Gardalendą. Kelionė į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą, aplankant istorinį jo centrą: spalvinga turgaus aikštė, Sinjorijos aikštė su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuošta *Katedra, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantis, puikiai išsilaikęs romėnų amfiteatras, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operos, Džiuljetos namas su garsiuoju balkonėliu. Po ekskursijos išvykimas į vieną didžiausių Italijos atrakcionų parkų – *Gardalendą, įsikūrusį prie nuostabaus Gardos ežero. Kelionėje po svajonių pasaulį Jūs patirsite nepaprastus įspūdžius plaukdami džiunglių upe, aplankysite paslaptingas šventoves ir mįslių kupiną laukinių gyvūnų pasaulį. Jus pakerės akrobatiniai delfinų pasirodymai, ekspedicijoje po Egiptą atrasite faraonų lobį, o juodojo kontinento sengirėje atskleisite safario paslaptis. Pašėlusiu greičiu skrisite viršgarsiniu lėktuvu „Blue Tornado“, o nuo kvapą gniaužiančių atrakcionų galėsite pailsėti Elfų karalystėje. Išvykimas iš Gardalendo. Grįžimas į nakvynės vietą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena

 

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba visos dienos išvyka į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (plaukimų bilietai neįskaičiuoti į kainą). Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur senutės susėdę ant suoliukų siuvinėja ir stebi nutrūktgalvius anūkus, čia spalvotų sienų palanges puošia ne mažiau spalvingi gėlių žiedai, mažakalbiai žvejai grįžta iš jūros, tyliai džiaugdamiesi savo laimikiu, čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba... Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės – salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „Murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius. Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių – kanalai, vietoj automobilių – gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Grįžimas į nakvynės vietą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena

 

Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Atvykimas į Klagenfurtą. Vienas iš miesto traukos objektų – Wörthersee ežeras, pasižymintis šilčiausiu vandeniu tarp visų Alpių regiono ežerų. Ant šio ežero kranto yra įsikūręs austrų ir užsienio svečių itin mėgstamas “Minimundus” parkas, neretai pavadinamas „mažuoju pasauliu“. Tai – 2,6 h ploto teritorija, kurioje galima išvysti apie 150 garsių pasaulinės architektūros šedevrų miniatiūrų (dydžio santykis 1:25). Parke išvysite Laisvės statulą, Sidnėjaus operos teatrą, Eifelio bokštą, Baltuosius rūmus, Tadž Mahalą, Toronto televizijos bokštą, Šv. Petro baziliką, Neuschwansteino pilį ir t.t. Išvykimas iš Austrijos. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį Čekijoje (Slovakijoje). Nakvynė viešbutyje.

 

7 diena

 

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Žaidimai, viktorinos, konkursai, prizai ir siurprizai! Naktį grįžimas į Lietuvą.

 

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4000 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Kelionė autobusu,
  • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (4 iš jų Lido di Jesolo kurorte), 4 vakarienės Italijoje,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • dovanėlės ir suvenyrai kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, vietinių gidų paslaugos Vienoje, Venecijoje, plaukimas į Veneciją, plaukimas į Venecijos Lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją, arbatpinigiai, pietūs, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, kurorto mokestis – 6 EUR asmeniui.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~100 EUR.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:408.27 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS