Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


HEIDĖS PARKAS – VERNEGERODĖ – SERENGEČIO SAFARIO PARKAS


HEIDĖS PARKAS - VERNIGERODĖ - SERENGEČIO SAFARIO PARKAS

VERNIGERODĖ - GOSLARAS - HEIDĖS PARKAS - BADELANDAS -
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS

Visos nakvynės viešbučiuose


IŠANKSTINIAI PIRKIMAI - 6 % nuolaida iki 2014 05 01

 
1 DIENA. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Malonus atokvėpis Harco kalnų papėdėje įsikūrusiame Vernigerodės mieste (visas miestas saugomas UNESCO). Pasivaikštote žavingo senamiesčio gatvelėmis. Senamiestis išlikusių fachverko architektūros namų dėka vadinamas „Harco kalnų perlu". Trumpos ekskursijos metu pamatysite Vernigerodės rotušę - vieną žymiausių Vokietijos architektūros paminklų, savo grožiu viliojančią jaunavedžius iš visos Vokietijos; Turgaus aikštės puošmeną - geradarių fontaną; kreivąjį namą; patį mažiausią namą, kurio plotas tik 10 m²; puošnų Krumelio namą, kurio fasadas išpuoštas daugybe bareljefų. Spalvingu turistiniu *traukinuku arba pėsčiomis pakylate į miesto centre stūksančią Agnesės kalvą ir apžiūrite grafų *pilį. Aukštai virš miesto iškilusi pilis dažnai vadinama „Harco Noišvanštainu" ir yra geriausiai išsilaikiusi XII a. Vokietijos pilis. Ekskursija po pilį (audiogidas). Nuo pilies terasos apžvelgiate Vernigerodės miestą, apylinkes, matyti net Brokeno kalnas, ant kurio Valpurgijos naktį suskrenda raganos iš visos Europos. Laisvas laikas. Vykstate pasigrožėti senuoju sidabro kasyklų miestu Goslaru. Fachverko architektūra besididžiuojantis miestas mena daugiau nei 1000 metų istoriją. Saugomas UNESCO kaip Pasaulio kultūros paveldo objektas. Ekskursija pėsčiomis: imperatoriaus rūmai, romaninės bažnyčios, turgaus aikštė. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.
 
3 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis" - visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Net 2014-tųjų metų naujiena - „Transilvanijos" šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis" skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Važiuojam išbandyti!
 
Atsipalaiduoti vykstate į Celės baseinų *kompleksą "Badeland". Nepageidaujantys lankytis baseinuose, gali maloniai praleisti vakarą Celėje - buvusioje Braunšveigo - Liūneburgo hercogų rezidencijoje. Celė 2002 m. pripažinta gražiausiu Vokietijos miestu. Senamiestyje išsaugota apie600 fachverko architektūros pastatų, renesansiniai Hercogų rūmai, kuriuose nuo XVII a. veikia pats seniausias Vokietijos teatras („ Schlossteater").
Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.
 

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Serengečio parką. SERENGEČIO SAFARIS - tai gyvūnų pasaulis. Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Jų pilna visur, gali užeiti į beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, kartais tenka net bėgti nuo vagilių markatų. Tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Jūsų laukia net trys safariai. Specialiu autobusiuku leidžiatės į Pasaulio žvėrių safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Keliaudami 10 km trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai - krykštausite ir juoksitės. Aqua safaris - tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas... Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai - Laisvalaikio šalis ir 40 spalvingų atrakcionų! Kelionė per Vokietiją.

Naktis autobuse (kaina A). Nakvynė viešbutyje Lenkijoje (kaina B).


5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kaina 849 Lt (A) 824 Lt
Vaikui iki 12 m. 819 Lt  795 Lt

Kaina 949 Lt (B) 921 Lt                  
Vaikui iki 12 m. 919 Lt   892 Lt


Kelionės datos
2014 06 11 - 06 15
2014 06 24 - 06 28
2014 07 09 - 07 13
2014 07 23 - 07 27
2014 08 13 - 08 17
2014 08 20 - 08 24

Į kelionės kainą įskaičiuota
• Kelionė autobusu.
• 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (kaina A), 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (kaina B).
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 65 EUR suaugusiems, apie 50 EUR vaikams iki 12 m..
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 240 Lt/asmeniui (kelionės kaina A); 300 Lt/asmeniui (kelionės kaina B).

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS