Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


GARDALENDAS - ŠIAURĖS ITALIJOS PERLAI


GARDALENDAS - ŠIAURĖS ITALIJOS PERLAI

UDINĖ - GARDOS EŽERO PAKRANTĖ - LAZISE/ GARDALENDAS - VENECIJA
 VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE

 

IŠANKSTINIAI PIRKIMAI - 6 % nuolaida iki 2014 05 01!

 

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos, konkursai. Prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes. Pavakary atvykstate į Friulio regiono sostinę Udinę, pasižyminčią stulbinančia architektūra. Ekskursijos metu pamatysite centrinę miesto aikštę, gotikos stiliumi statytą Rotušę, Šv. Jono koplyčią ir laikrodžio bokštą, kurio viršuje du bronziniai maurai muša valandas; koloną su Šv. Morkaus liūtais. Seniausia miesto bažnyčia - šv. Marijos katedra. Greta aikštės, pakilus į 26 m aukščio kalvą, nuo pilies sienų atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Veronos apylinkėse. Nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate prie Gardos ežero. Tai didžiausias Italijos ežeras, tyvuliuojantis Dolomitinių Alpių papėdėje. "Žydruoju Italijos perlu" vadinamas ežeras yra paskelbtas UNESCO saugomu objektu ir įrašytas į gražiausių pasaulio ežerų 12-tuką. Visos dienos išvyka nuostabiu keliu aplink Gardos ežerą. Šiaurinę ežero dalį supa uolos ir didingos Alpių kalnų grandinės, o tarp jų įsispraudę pūpso jaukūs, senove dvelkiantys kaimeliai ir miesteliai. Apylinkes supančiuose slėniuose bręsta vynuogės, alyvuogės ir citrusinių vaisių derlius. Aplankote įspūdingiausius miestelius. Lankote kitą Gardos įžymybę - stačių uolų kanjone iš 90 m aukščio krintantį Varone *krioklį. Kylate į kalnus. Panoraminiu, besisukančiu apie savo ašį, *keltuvu pakylate į Monte Baldo kalno viršūnę (1760 m), nuo kurios atsiveria puiki panorama į neregėto grožio kurortą ir nuostabias Gardos ežero apylinkes bei patį ežerą. Rytinėje ežero pakrantėje ryškiausiai žiba istorinis Malcesino miestas, nusėtas žaviomis mažomis kavinukėmis ir parduotuvėlėmis. Miestą lyg tvirtovė supa didžiulė viduramžių pilis, o už jos puikuojasi aukštų, gražių kalnų grandinė.

Vykstate pasigrožėti Gardos ežero pietinėje pusiasalio dalyje įsikūrusiu Sirmionės miesteliu, pelnytai vadinamu Gardos pakrantės puošmena. Siauras ir ilgas pusiasalis, nusidriekęs toli į Gardos ežerą - visa tai Sirmionės miestelis. Dabar tai elegantiškas kurortas, galintis didžiuotis 2000 m. senumo Katulo vilos griuvėsiais, Skaligerių pilimi, tarsi įbridusia į Gardos ežerą; Marijos Kalas vila ir daugybe iš žemės gelmių trykštančių terminių šaltinių. Laisvas laikas prie Gardos ežero. Maudynės Gardos ežere. Dienos pabaigai - romantiškas plaukimas *laivu Gardos ežeru. Kalnų, slėnių ir pakrantes nusėjusių miestelių panorama - tikras poilsis akims. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.

4 DIENA. Pusryčiai. Norintys pasimėgauti poilsiu prie Gardos ežero, vyksta į kurortinį Lazise miestelį, įsikūrusį idiliškoje vietoje, Gardos ežero pietrytinėje pakrantėje. Kiparisai, oleandrai, alyvmedžiai, palmėmis apsodinta promenada, pėsčiųjų zona viduramžiškame senamiestyje, smėlio paplūdimiai, skaidrus Gardos ežero vanduo ir kaitri itališka saulė - puiki poilsio diena.

Ištroškę pramogų, vyksta į Gardalendo parką. *GARDALENDAS - Italijos parkas Nr. 1! „Nuotykių šalyje" tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, plaukiant korsarų laivu, jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Afrikos safaris Tungos upe - tai susitikimas su gorilomis, drambliais, nedraugiškai nusiteikusiaislaukinių genčių kariais, o Vesterno mieste, nusileidę į paslaptingą kanjoną, staiga prarasite laikopojūtį. „Adrenalino šalyje" būtina saugoti balso stygas: Atlantidoje nersite nuo 20 m aukščio krioklio, papuolę į Mėlynąjį Tornado skriesite 70 km/val. greičiu, kosmoso centre šausite į 40 m aukštį, apledėjusiu traukiniu aplėksite visą Vrangelio salą, bėgdami nuo suerzinto mamuto. Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Kvapą atgausite spalvingoje, išmonės ir netikėtumų kupinoje Fantazijos šalyje. Čia net 13 atrakcionų: PiterioPeno laivas, Magiškas kambarys, Pasakų pasaulio ekspresas, išdykę kavos puodeliai, didžiulis pasakų medis, po kurį laipiodamas rasi ir kambarėlių, ir slėptuvių; net keli apžvalgos traukinukai. Gėlių jūra, puošnūs parko takeliai, egzotiškų sodinukų labirintai, nuostabūs ežerai ir smaragdinis dangus virš galvos padės suprasti, kaip atrodo rojus. Vykatate į viešbutį Venecijos regione. Nakvynė.

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių, daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

6 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.


Kaina 1149 Lt   1115 Lt

Vaikui iki 12 m. 1119 Lt  1086 Lt

 

Kelionės datos
2014 06 24 - 06 29
2014 07 15 - 07 20
2014 07 29 - 08 03

Į kelionės kainą įskaičiuota
• Kelionė autobusu.
• 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota
• (*) - mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus: apie 85 EUR.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 420 Lt/asmeniui.

Pastabos
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS