Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės vaikams, moksleiviams, vasaros stovyklos Lietuvoje ir užsienyje


Disneilendas - Asteriksas


 

 

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Prancūziją. Įdomios istorijos, konkursai, varžybos, prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį prie Paryžiaus. Nakvynė.

 

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. Visa diena skirta pramogoms ir linksmybėms! DISNEILENDAS - įkūnyta Volto Disnėjaus svajonė. Vaikų rojus žemėje, kur viskas galima, skamba juokas, švyti šypsenos, daug žaidimų, karuselių, spalvingų grožybių... Ir visa tai skirta tau! Ženkite pro vartus ir pažiūrėkite, kuo virto suaugusio žmogaus svajonė grįžti vaikystėn ir patobulinti Pasaulį. Pagrindinėje gatvėje puikuojasi Disnėjaus laikų ledainė, malūnininko užeiga, atvira saldumynų kepėjo virtuvė. Tik žingsnis į šoną - ir tu jau kitoje pasakų šalyje. Atversta milžiniška pasakų knyga kviečia į atrakcioną "Taikusis kruizas". Tai kelionė valtimi po žymiausių pasakų pasaulį. Tarp mažučių namelių, pilaičių ir sodų laksto gyvi triušiukai, o Ledo karalienės pilį ir vidurvasarį dengia sniegas. Dar žingsnis - ir tu jau kosminio laivo pilotas, bandantis išgelbėti planetą; povandenio laivo kapitonas, nardantis koralinių rifų labirintais; lenktynininkas, skriejantis greitkeliu Nr. 66. Įveiki baimes, dardėdamas traukinuku Didžiojo Griaustinio kalnais ir kanjonais, išrėki susikaupusį jaudulį, nusileidęs į 999 vaiduoklių pilies požemius... Sutemus, įvairiausiom šviesom sužėri daugiaaukštis iliuminuotų figūrų paradas ir staiga šviesos visame parke užgęsta. 
Tamsaus dangaus aukštybėse sužėruoja mažutė fėja. Mosteli burtų lazdele ir Miegančiosios Gražuolės pilis įsižiebia ryškiausiom spalvom - prasideda fejerverkų fiesta***. Danguje skleidžiasi raudonos ir mėlynos gėlės, trykšta rožiniai šviesų fontanai, ryškiaspalvės vaivorykštės apjungia minią. Visuotinai giedamas Himnas Džiaugsmui! Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Paryžių autobusu ir pėsčiomis: Paryžiaus lopšys - Sitė sala su Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Vandomo aikštė, Invalidų rūmų ansamblis, Bastilijos aikštė su Liepos kolona, „Fragonard" parfumerijos muziejus, prabangioji Ch. Garnier Opera, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, grožėdamiesi vakarinio Paryžiaus vaizdais. Iš paukščio skrydžio apžvelgiate Paryžių **pasikėlę į Eifelio bokštą. Nakvynė viešbutyje.

 

 

5 DIENA. Pusryčiai. Visą dieną praleidžiate *ASTERIKSO pramogų parke. Tai pačių prancūzų mėgstamiausias parkas, pasakojantis linksmą Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Keliaudami per „Galiją", „Romėnų imperiją", „Graikiją", sutiksite ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakafoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlys puodelį magiškojo galios gėrimo. Ir prasideda...

Menhiro greitasis traukinys skries vandens trasa, bobslėjaus rogėmis dardėsite per kalnus, „Griausmavaldis Dzeusas" privers šaukti leidžiantis nuo stataus 30 m aukščio kalno, „Trojos arklys" mėtys žemyn - aukštyn, sukeldamas tikrą turbuliaciją, septyngalvė „Lerno Hidra" negirdės jūsų maldavimų palikti gyvus. Kartu su Asteriksu atkeliausite iki XXI a. Čia galėsite išbandyti „Deguonies laboratoriją" ir „7-tąjį greitkelį". O patiems drąsiausiems skirtas atrakcionas „Oziris"! Ir pagaliau neišvengiamai artėja sunkiausias momentas: reikia palikti Asterikso parką. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

 

 

6 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su vienu gražiausių Rytų Prancūzijos miestų, Lotaringijos sostine Metzu. Turtinga miesto istorija skaičiuoja jau daugiau kaip 2 tūkst. metų. Pažintis su miesto įžymybėmis: St. Louis aikštė su didingais XIV a. rūmais ir arkadomis, citadelė su vokiškaisiais vartais, romaninė Saint - Pierre - aux Nonnains bazilika, kuri yra pati seniausia Prancūzijoje, XIII a. Tamplierių ordino varpinė ir koplyčia, gotikinė XIII-XIV a. Saint - Etienne katedra, kurioje vitražai užima net 6 500 kv. m (keletą vitražų sukūrė Markas Šagalas). Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

 

7 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

 

Kaina:  414 EUR

Išankstinio pirkimo nuolaida  - 15% iki vasario 29 d.!  

 

 

Kelionės datos:


2016 06 27 - 07 03
2016 07 18 - 07 24 
2016 08 09 - 08 15 
2016 08 22 - 08 28

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kelionė autobusu.
• 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose. 
• Ekskursinė programa. 
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• (*) - Mokami objektai. Turistas moka pats už įėjimo bilietus į parkus: apie 100 EUR suaugusiems, apie 92 EUR vaikams iki 12 m.
• (**) Į Eifelio bokštą turistai keliasi individualiai.Bilieto kaina: III aukštas -15,50 EUR, II - 9,00 EUR; jaunimui nuo 12 iki 24m - III aukštas - 13,50 EUR; II aukštas - 7 EUR; vaikams 4-11 m. IIIa - 11,00 EUR; IIa - 4,50 EUR; pėsčiomis lipti iki antros ar pirmos platformos - 5 EUR; jaunimui nuo 12 iki 24m - 4,00 EUR; vaikams 4-11 m - 3,5 EUR.
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Priemoka už vienvietį kambarį ( neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 120 EUR

 

 

Pastabos:
• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• (***) - Disneilende šviesų paradas ir fejerverkai organizuojami nuo liepos 08 d.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS