Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


WorldFood Azerbaijan - Baku


Kviečiame vykti į 22-ąją tarptautinę maisto pramonės parodą:

2016 metų gegužės mėn. 19 - 21 dienomis Baku, Azerbaidžane.

WorldFood Azerbaijan - tituluojama kaip svarbiausia maisto pramonės paroda Kaspijos regione. 2015 metais joje dalyvavo: 151 eksponentas ir 6,848 lankytojai iš 38 pasaulio šalių. Parodos apimtis - 3,896 m2.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

Maisto produktai: mėsa ir pieno produktai, žuvis ir jūros gėrybės, delikatesai ir egzotiškos jūros gėrybės,  riebalai ir aliejai, koncervai, konditerija ir kepiniai, bakalėjos produktai, šaldytas maistas, dietinis maistas, maistas vaikams, tabako gaminiai, maisto priedai ir ingredientai.

Gėrimai: gaivieji gėrimai, alkoholiniai gėrimai, arbata, kava, natūralios sultys, egzotiški gėrimai, energetiniai gėrimai.

Įranga: prekybos centrams, mėsos ir žuvies apdorojimui, laboratorinei analizei, makaronų ir raviolių gamybai, konservavimui, duonos gamybai, pieno pramonei, aliejaus ir riebalų pramonei, konditerijos pramonei, pilstymui į butelius, pakuočių gamybai ir pakavimui, šaldymui, apdorojimui, sandėliavimui ir transportavimui.

Halal maisto produktai

KELIONĖ LĖKTUVU:

Kelionės kaina į Azerbaidžaną: nuo 480 EUR asmeniui.
Į kelionės kainą įskaičiuota: aviabilietas su tarpiniu persėdimu, oro uostų mokesčiai, Azerbaidžano viza, 3 nakvynės 4* viešbutyje Baku, pervežimas viešbutis-paroda-viešbutis.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS