Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Stationery Show Hong Kong


Kviečiame vykti į tarptautinę raštinės reikmenų parodą

Stationery Hong Kong

Paroda vyks 2015 m. sausio 12 - 15 d. Hongkonge, Kinijoje

15-oji tarptautinė raštinės reikmenų paroda Honkonge yra didžiausias ir svarbiausias šio sektoriaus renginys Azijoje. Paroda vyksta kiekvienais metais. Praėjusiais metais vykusioje parodoje 5061 kv.m plote savo produkciją pristatė 224 eksponentai iš 19 šalių,  įskaitant Korėjos, Taivano ir Tailando paviljonus bei individualius tiekėjus iš Australijos, Austrijos, Bulgarijos, Čilės, Kinijos, Prancūzijos, Vokietijos, Honkongo, Indijos, Indonezijos, Japonijos, Malaizijos, Olandijos, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės ir JAV. Parodoje apsilankė 20 276 specialistai iš 109 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

  • DIY reikmenys (figūriniai skylamušiai, reljefiniai antspaudai, rašalo pagalvėlės, kaspinai ir juostos, lipdukai, iškarpų albumai ir kt.)
  • Vaikai ir mokykla (piešimo ir tapymo reikmenys, piešimo lentos, kuprinės, penalai, žemėlapiai, projektoriai, pietų dėžutės ir kt.)
  • Rašymo priemonės ir popierius (rašikliai, pieštukai, žymekliai, rašalas, kalendoriai, užrašų knygelės, nuotraukų albumai ir kt.)
  • Dovanos (atvirukai, reklamė atributika, dovanų krepšeliai ir dėžutės ir kt.)
  • „Išmanusis“ biuras (skaičiuotuvai, printeriai, pelės, klaviatūros, toneriai, USB jungtys ir kt.)

Įėjimas į parodą nemokamas su išankstine registracija.

KELIONĖ LĖKTUVU

2015 01 11 - 16 kelionės kaina nuo 1022 Eur (3530 Lt) asmeniui gyvenant 3 žv. viešbutyje ir nuo 1080 Eur (3730 Lt) asmeniui gyvenant 4 žv. viešbutyje.
Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas Vilnius - Honkongas - Vilnius su tarpiniu persėdimu, 4 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje su pusryčiais Honkonge.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS