Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


ROOF CHINA


 

Tarptautinė stogų izoliacijos ir dangos technologijų paroda

ROOF CHINA

Paroda vyks 2015 m. gegužės 9 - 11 d. Guangdžou, Kinijoje

 

Roof China - 5-oji tarptautinė stogų, fasado ir vandens izoliacijos paroda vykstanti kartu su Kinijos tarptautine stogo dangos paroda Guangdžou importo ir eksporto parodų centre, Pazhou komplekse. 2014 m. parodoje dalyvavo 118 eksponentų, įskaitant Chemetall Chemicals, ALUCOBOND Aluminium, DGBK Architects, Guangdong Oriental Yuhong Waterproof Engineering Co., Weifang Hongyuan Waterproof Material Co., Guangzhou Tianjiao Waterproof Technology Development Co. ir kt. Parodoje apsilankė specialistai iš 63 šalių ir regionų (Indijos, Mongolijos, Ukrainos, Malaizijos, Naujosios Zelandijos, Kanados, Australijos, Danijos ir kt.

 

Pagal “Green Building Action Plan”[2013] No. 1) Kinijai reikia daugiau nei 1 billiono kv.m "žaliųjų pastatų". Jeigu norite rasti gerus ir patikimus tiekėjus - paroda Roof China 2015 yra geriausias pasirinkimas! Taip pat Jūs turėsite galimybę susitikti su dar vienos tartptautunės parodos pirkėjais ir eksponentais - China (Guangzhou) Housing Industry Expo, vykstančios paraleliai ir užimančios 40 000 kv.m plotą bei pritraukiančioss apie 700 eksponentų.

 

 

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės kaina nuo 730 EUR asmeniui

Į kelionės kainą iskaičiuota: aviabilietas, oro uostų mokesčiai, Kinijos viza, 4 nakvynės su pusryčiais dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje Guangdžou.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS