Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Paroda Moda Manhattan - Niujorkas


Tarptautinės mados parodos Niujorke

Parodos vyks 2014 m. rugpjūčio 3 - 5 d. Niujorke, JAV

Moda Manhattan - tarptautinė mados, drabužių ir aksesuarų paroda vykstanti kiekvienais metais kelis kartus per metus. Rugpjūtį vyksiančioje parodoje bus pristatomi kasdienai skirti drabužiai ir aprangos detalės. Bus pristatytos rudens, atostogų ir kurorto kolekcijos.

 

 

Children's Club - tarptautinė vaikų drabužių paroda nuo naujagimių iki 12 metų amžiaus. Parodoje eksponuojami vaikų kraitelio reikmenys, mados aksesuarai, avalynė, žaislai ir dovanos. Dalyvių eksponuojamos prekės atspindi eklektišką naujų dizainerių bazę. Children's Club yra puiki galimybė būti pastebėtiems visuomenės, susitikti su mažmenininkais ir specializuotų parduotuvių atstovais. Children's Club paroda Niujorke vyksta keturis kartus per metus sausio, kovo, rugpjūčio ir spalio mėnesiais.

 

 Accessorie Circuit - tarptautinė moteriškų aksesuarų ir avalynės paroda. Paroda vyksta nuo 1987 m. Parodoje eksponuojami papuošalai, rankinės, avalynė, kaklaskarės, diržai ir dovanos. Accessorie Circuit paroda vyksta 3 kartus per metus - sausio, gegužės ir rugpjūčio mėnesiais. Kartu su ja vyksta Intermezzo Collections paroda. Tai puiki galimybė didiesiems moterų mados rinkos atstovams ir mažmenininkams papildyti visą jų paruoštą dėvėti -  kasdienių ir vakarinių drabužių inventorių. Intermezzo paroda vyksta 3 kartus per metus - sausį (pavasaris / vasara), gegužę (Ruduo / žiema) ir rugpjūtį (Poilsio/ Kurorto kolekcijos).

Įėjimas į parodas nemokamas, tik su išankstine registracija.

KELIONĖ LĖKTUVU

Skrydžio iš Vilniaus į 2014 08 01/02 - 2014 08 6/7 (su tarpiniu persėdimu) kaina nuo 3940 Lt

Viešbutis: 

Nuo 160 eurų, dvivietis kambarys 3* viešbutyje, su pusryčiais, miesto centre,Manhetane. Nuo 130 eurų, dvivietis kambarys 3* viešbutyje, su pusryčias, atokiau nuo centro. 
Nuo 180 eurų, dvivietis kambarys 3* viešbutyje, su pusryčiais, miesto centre, Manhetane. Nuo 150 eurų, dvivietis kambarys 3* viešbutyje, su pusryčias, atokiau nuo centro.
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: JAV
Miestas: Niujorkas
Sritis: Mada, drabužiai, aksesuarai
Parodos pradžia: 2014-08-03
Parodos pabaiga: 2014-08-05
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS