Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


LOPEC


 

Tarptautinė paroda ir konferencija LOPEC Miunchene


Paroda vyks 2017 m. kovo 28 - 30 d. Miunchene, Vokietijoje

LOPEC – tarptautinė paroda, vykstanti kiekvienais metais. Jos metu skiriamas dėmesys spausdinamajai elektronikai. Parodoje suteikiama galimybė susipažinti su naujausiomis technologijomis, specifinėmis programomis, moksliniais tyrimais ir verslo rinka. LOPEC orientuojasi į idėjų pritaikymą praktikoje. Čia susitinka tyrėjai, mokslininkai, pardavėjai ir vartotojai. 2016 metais vykusioje parodoje ir konferencijoje savo produkciją pristatė 148 eksponentai iš 18 šalių, apsilankė 2100 lankytojų iš 46 šalių, pristatytos 196 prezentacijos. 2017 m. planuojama 200 prezentacijų iš 30 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

  • Medžiagos: substratai, laidininkai, puslaidininkiai, dielektrikai, hermetizavimo, kitos medžiagos.
  • Gamybos procesai: masiniai modeliavimo būdai, skaitmeninis spausdinimas, kiti spausdinimo procesai, vakuminiai procesai, fotolitografija, lazeriai, medžiagos apdorojimas, šviesos sukeliami procesai, dozavimo ir maišymo technologijos, hermetizavimas, clean room, roll-to-roll procesas bei kiti gamybos procesai.
  • Surinkimo ir pakavimo technologijos. Sistemos integracija: elektros kontaktavimas, laminavimas, sistemos integracija, hibridinės sistemos.
  • Apžiūros ir testavimo sistemos: elektros charakteristika, fizinis ir optinis charakterizavimas, cheminė charakteristika, grandinės optimizavimas, bandymai, procesų ir kokybės valdymas, aplinkos poveikio testavimai.
  • Prietaisai: tranzistoriai, diodai, integriniai grandynai, fotovoltiniai elementai, jutikliai, atminties elementai, antenos, akumuliatoriai, kiti įrenginiai.
  • Programos: RFID, garsiakalbiai, apšvietimas, kitos programos.
  • Paslaugos: konsultavimas, profesinės ir prekybos asociacijos, techninės instrukcijos, žurnalai ir kt.

LOPEC konferencija:

  • Verslo formas. Dėmesys skiriamas verslo strategijoms, rinkos analizei, verslo modeliams.
  • Technologijoms skirtas forumas. Orientuojamasi į pramonę ir programas. Skatinamas gaminių ir verslo sektorių tobulėjimas.
  • Mokslinė konferencija. Aptariamos naujausios koncepcijos ir mokslinių tyrimų rezultatai.

Bilietų kainos: 1 dienai - 25 Eur (internetu), 35 Eur (kasoje); 2 dienoms - 37 Eur (internetu), 55 Eur (kasoje).
*Už dalyvavimą konferencijoje mokama papildomai.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 330 EUR. Įskaičiuotas netiesioginis skrydis į Miuncheną , oro uosto mokesčiai ir 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 375 EUR. Įskaičiuotas netiesioginis skrydis į Miuncheną, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.           
Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 320 EUR. Įskaičiuotas tiesioginis skrydis į Miuncheną, oro uosto mokesčiai ir 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 360 EUR. Įskaičiuotas tiesioginis skrydis į Miuncheną, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.

Jums pageidaujant galime užsakyti pervežimą oro uostas - viešbutis - oro uostas, medicininių išlaidų draudimą, bilietus į parodą
Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Miunchenas
Sritis: spausdinamoji elektronika
Parodos pradžia: 2017-03-28
Parodos pabaiga: 2017-03-30
Kaina nuo: 330 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS