Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


LEIPCIGO KNYGŲ MUGĖ


Leipziger BuchmesseLeipcigo knygų mugė, vykstanti kiekvieną pavasarį nuo 1946 m. yra puiki leidėjų, rašytojų, skaitytojų bei žurnalistų susitikimo vieta, vertinama specialistų. Kiekvienais metais mugės dalyvių skaičius auga ir mugės plotas didėja. Specialistams yra puiki galimybės susipažinti su tendencijomis knygų rinkoje, rasti partnerius, susisiekti su autoriais, leidėjais, rasti knygas ir žmones.

Mugės metu vyks plati renginių programa: skaitymai, specialistų paskaitos, diskusijos, karjeros mokymo renginiai ir apdovanojimų ceremonijos. Nacionalinės ir užsienio leidyklos pristatys savo programas ir naujus leidinius. Įžymūs autoriai bei daug vilčių teikiantys debiutantai pristatys savo knygas.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

 • Grožinė ir kt. literatūra;
 • Laikraščiai ir žurnalai;
 • Meno knygos;
 • Religinės knygos;
 • Vaikų ir paauglių literatūra;
 • Švietimo knygos ir vadovėliai;
 • Informacinė literatūra, specialistų leidiniai,mokslas ir technologijos;
 • Audio knygos
 • Knygų industrijos paslaugų teikėjai;
 • Muzika. 
 • Book art & graphics. Viskas, kas susiję, su knygų iliustracijomis, apipavidalinimu. Šis sektorius ypač aktualus dailininkams, kolekcionieriams bei tiems, kurie vertina gražias knygas.
 • Tarptautinė erdvė.
 • Leipcigo antikvarinių knygų paroda

KELIONĖ LĖKTUVU
Organizuojame individualiai pageidaujamomis datomis. Kreiptis: dalia@svite.lt

KELIONĖ AUTOBUSU
2018-03-13  - 2018-03-17

13 diena  (antradienis)
Anksti ryte išvykimas iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją. Atvykus į viešbutį apsigyvenimas ir nakvynė.

14 diena  (trečiadienis)

Pusryčiai. Kelionė į Leipcigą. Atvykus lankysimės žymioje Leipcigo knygų mugėje, kurioje šiais metais garbės svečias - Lietuva. Po lankymosi mugėje galima ekskursija po Leipcigo miestą arba apsilankymas žinomame restorane - rūsyje su didingais XVI. a. skliautais, įamžintame nemirtingajame Goethe‘s kūrinyje „Faustas“. Po ekskursijos atvykimas į viešbutį. Nakvynė.

15 diena (ketvirtadienis)

Pusryčiai. Atvykimas į Leipcigą. Lankymasis Leipcigo knygų mugėje. Tolimesnė pažintis su Leipcigo miestu: didinga gotikinė Šv. Tomo bažnyčia, kurioje nuo 1723 m. chorvedžiu dirbo J.S.Bachas. Čia yra ir kompozitoriaus kapas. Pageidaujant galima apsilankyti kompozitoriaus muziejuje arba Grassi muziejuje, kuris yra vienas iš didžiausių Vokietijoje muziejų kompleksų, kuriame  yra 3 ekspozicijos: Etnografijos muziejus su eksponatais iš viso pasaulio; muzikos instrumentų muziejus su didžiule kolekcija, taikomosios dailės muziejus su vertingais ir brangiais dirbiniais. Nakvynė viešbutyje.

16 diena (penktadienis)

Pusryčiai. Lankymasis Leipcigo knygų mugėje. Pageidaujantiems galima ekskursija į Veimarą.

Atvykus į Veimarą pažintis su miestu, Vokietijos istorijos brangakmeniu, kuris suklestėjo valdant kunigaikščiui Karlui Augustui. Mieste gyveno daug įžymių ir iškilių asmenybių: Goethe ir Schilleris, Herderis ir Wielandas, Nietzsche, Fürnbergas, Lisztas, Bachas, Corneliusas. Gropiusas, Feiningeris, Klee, Ittenas... 1919 m. čia buvo įkurta pirmoji Vokietijos teritorijoje respublika – Veimaro Respublika. 1919 m. mieste įsteigta Bauhauso mokykla, siejama su menininkais. Lankymasis muziejuose pasirinktinai.

Po ekskursijos išvykimas į Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

17 diena (šeštadienis)

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare atvykimas į Lietuvą.

Kelionės kaina asmeniui: 285 Eur (esant grupėje  ne mažiau nei 25 asm.).

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir ekologijos mokesčiai, 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose kambariuose pagal programą, ekskursinė programa, vadovo - vertėjo paslaugos.

Neįskaičiuota: bilietas į Leipcigo knygų mugę, kiti lankomi mokami objektai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Leipcigas
Sritis: literatūra, leidyba
Parodos pradžia: 2018-03-15
Parodos pabaiga: 2018-03-26
Kaina nuo: 285 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS