Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Paroda KWF - Rodingas, Vokietija


Kviečiame į KWF-Tagung 2016 - didžiausią miškų parodą pasaulyje

su vokiškai kalbančiu gidu-vertėju

 

Kelionė autobusu vyks 2016 m. birželio mėn. 7 - 11 d.

Š. m. birželio 9 - 12 d.  Vokietijoje vyks vienas iš didžiausių ir svarbiausių miškininkų susitikimų – tarptautinė paroda „KWF–Tagung“.

Susitikimas vyks 100 ha ploto miškingoje zonoje, pritaikytoje pačioms įvairiausioms demonstracijoms. Parodoje dalyvaus virš 500 dalyvių iš daugiau nei 25 šalių, kurie pristatys savo naujausią miškininkystės įrangą, naujoviškas miškininkystės technologijas.

Šiemet parodos šalis partnerė bus Čekija. Parodos metu vyks 34-ios praktinės demonstracijos, visi dalyvių pasirodymai bus vertinami ir apdovanoti. Bus aptariami įvairūs klausimai apie tvarų miškų ūkį, medienos padidinimą, gamtosaugą bei medžioklę. Bus pristatomos naujoviškos miškininkystės technologijos bei įranga.

Parodoje vyks “Air Show” pasirodymas, kurio metu bus demonstruojami dronai bei suteikta apie juos visa informacija. Parodoje drono pristatymai vyks kiekvieną dieną. 

Taip pat vyks įvairios konferencijos, diskusijos. Demonstracijų metu, kurios vyks kiekvieną dieną nuo 9 iki 18 valandos, bus pristatytos bei aptartos įvairios temos (miško įveisimas, medienos ruoša bei medienos kuro gamyba). Demonstracijos trukmė 30-60 min. Vyks pranešimai apie darbo saugą, ekologiją, miško saugą, logistiką. Norint pamatyti demonstracijas siūloma įsigyti bilietus iš anksto už 15 Eur. Su šiuo bilietu galėsite apsilankyti visose demonstracijose.

Svarbiausi parodos KWF-Tagung 2016 akcentai:

  • Miškų apžvalga dronais,
  • Arklių panaudojimas dirbant su mediena,
  • Medžioklė ir mediena,
  • Medienos drožinėjimas,
  • Medienos keltuvai,
  • Medienos energija ir kt.

Kelionės kaina 285 Eur (esant ne mažesnei, kaip 40 asmenų grupei).

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 4 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais pagal programą, ekskursinė programa, kelių ir ekologijos mokesčiai, vadovo-vertėjo paslaugos.

Parodos bilietų kainos: 1 dienai – 30 Eur, visoms dienoms – 45 Eur, 1 d. su demonstracija ir gidu – 45 Eur, visoms dienoms su demonstracija ir gidu - 60 Eur.

Žemesnės bilietų kainos galioja iki gegužės 13 d. užsakant iš anksto.  Vėliau kainos kils. Pageidaujantiems bilieto kainą įskaičiuojame į bendrą kelionės kainą ir įtraukiame į sąskaitą, nemokamai įforminame ir nuperkame pasirinktus bilietus. Prašome registruotis turizmo agentūroje ŠVITĖ, aiste@svite.lt, tel. 8 5 2629000 ir atsiųsti vykstančiųjų duomenis iki gegužės mėn. 10 d. Reikalingi duomenys: vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, el. paštas.

Kelionė lėktuvu - pagal pasirinktas datas. Klausti el. paštu: dalia@svite.lt

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Šalis:
Miestas: Rodingas
Sritis: miškininkystė
Parodos pradžia: 2016-06-07
Parodos pabaiga: 2016-06-11
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS