Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Paroda ITM - Poznanė


itm_2009Tarptautinė pramonės technologijų

inovacijų ir pramoninių įrengimų paroda

ITM Poland


Paroda vyks 2014 m. birželio 3 - 6 d. Poznanėje, Lenkijoje

 

ITM Poland - tarptautinė pramonės technologijų paroda, vykstanti kiekvienais metais nuo 1921 m. Praėjusiais metais vykusioje parodoje 20 417 kv.m plote dalyvavo daugiau 934 eksponentai (45% iš užsienio šalių). Parodoje apsilankė apie 16 800 specialistų iš įvairių pasaulio šalių.

 

Parodos metu vyks specializuotos parodos:

HAPE - hidrauliniai, pneumatiniai ir kt. įrankiai (pompos, siurbliai; pramoninės detalės; oro kompresoriai;  mašinos ir įrenginiai bei jų dalys; elektriniai varikliai; transformeriai ir elektromagnetai; izoliacinės medžiagos; jungtys, jungikliai; reguliatoriai; matavimo prietaisai; davikliai ir detektoriai; automatinės sistemos ir jų elementai; puslaidininkiniai elementai; skaitmeninės technologijos; generatoriai ir elektros energijos tiekėjai ir kt.)

MACH TOOL - specializuotos mašinos ir įranga (mechaninio metalo apdirbimo staklės; šaltojo apdirbimo mašinos; karštojo apdirbimo mašinos ir prietaisai; valcavimo staklynas; įrankiai; dirbtuvių ir laboratorijų matavimo prietaisai; mašinų ir įrengimų surinkimas; pramoniniai manipuliatoriai ir robotai; sparčių technologijų įrenginiai ir medžiagos; kiti specializuoti įrenginiai; aušinimo medžiagos ir tepalai)

METALFORUM - metalurgija, metalo pramonė ir liejimo inžinerija (metalurgijos žaliava; metalurgijos ir liejimo inžinerijos įranga ir prietaisai; metalo produkcija)

SURFEX - paviršiaus apdirbimo technologijos (metalo paviršių valymas ir pirminis apdorojimas; šiluminis ir termodinaminis paviršiaus apdorojimas; galvanizavimas; lakavimas, padengimas emaliu, plastiku ir guma; paviršiaus apdaila; perdirbimo linijos, naudojamos paviršiaus paruošimui; kompiuterinės paviršiaus apdirbimo sistemos; matatavimo ir kontrolės prietaisai, tyrimų įranga; aplinkos apsauga; paslaugos; organizacijos ir asociacijos; specializuoti leidiniai)

WELDING - suvirinimas (suvirinimo technologijos, lazerinis, elektroninis ir dujinis suvirinimas, elektrolankinis ir plazminis suvirinimas, paviršiaus apvirinimas, suvirinimas spaudimu, termoplastiko suvirinimas, suvirinimas spaudimu, litavimas, MIG/MAG  suvirinimas, pjovimas lazeriu, plazminis, dujinis, pjovimas vandens srove, purškimas metalu, suvirindamas robotais ir mechanizacija, suvirinimo medžiagos)

 

SCIENCE FOR ECONOMY - moksliniai pramonės tyrimai.

 

WORK SAFETY IN INDUSTRY - darbų sauga pramonėje.

 

KELIONĖ AUTOBUSU
2014 06 02 - 05

06 02 6:00 val. išvykimas iš Vilniaus nuo „Panoramos“ viešbučio (Sodų g.14, prie stoties). 7:30 val. Išvykimas iš Kauno nuo „Statoil“ degalinės (Savanorių pr. 404a). Atvykimas į Lenkiją. Apsigyvenimas viešbutyje. Nakvynė.

06 03 Pusryčiai viešbutyje. Lankymasis parodoje ITM. Vakare sugrįžimas į viešbutį ir nakvynė.

06 04 Pusryčiai viešbutyje. Lankymasis parodoje ITM. Po parodos išvykimas namo. Naktis kelionėje.

06 05 Anksti ryte grįžimas į Kauną, Vilnių.

Kelionės kaina autobusu - 499 Lt/asm. (esant grupėje ne mažiau nei 35 asm.)

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, 2 nakvynės Lenkijoje dviviečiuose kambariuose su visais patogumais ir pusryčiais, vadovo paslaugos, pervežimai autobusu viešbutis-paroda-viešbutis.

Priemoka už vienvietį kambarį - 150 Lt.

Norintiems vykti individualiai užsakome viešbutį, apdraudžiame.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Lenkija
Miestas: Poznanė
Sritis: metalas
Parodos pradžia: 2014-06-03
Parodos pabaiga: 2014-06-06
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS