Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Paroda ISPO Miunchene


Tarptautinė sporto verslo paroda "ISPO MUNICH"

Paroda vyks 2015 m. vasario 5 - 8 dienomis Miunchene, Vokietijoje

ISPO Munich yra didžiausia ir svarbiausia paroda sporto verslui. Istorija pateikia, kad paroda kažkada buvo tik dar vienas sporto renginys, tačiau laikui bėgant tapo vienu svarbiausiu renginiu sporto nišoje. 2014 m. parodoje, 177 600 kv. m. plote lankėsi 81 032 lankytojai. Stenduose save pristatė 2556 dalyviai iš 48 šalių iš viso pasaulio.

 

Pagrindiai parodos sektoriai:

ISPO Health & Fitness - suinteresuoti asmenys gali tikėtis įdomios ir  įvairiapusės rengino programos su žinomais pranešėjais, kurie pristatys naujausius pranešimus. Per keturias dienas bus rengiami įvairūs pristatymai, diskusijos, ekspertų interviu, pristatomos produktų naujovės. Taip pat bus nagrinėjamos sveikos mitybos ir naudos vaikams temos. Visi svarbūs duomenys ir informacija bus iš karto patalpinama parodos duomenų bazėje.

ISPO Textrends Forum - ši platforma bus skirta dizaineriams, produktų vadybininkams ir žiniasklaidai. Čia bus galima atrasti naujausius audinius rūbams, papildus, priedus sportui ir lauko drabužius. Šiame forume bus pateikiamos tekstilės komponentų naujovės.

ISPO Action Sports Summit - pagrindinis dėmesys bus skiriamas dabartinėms problemoms, turinčioms įtakos pramonei ir paslaugoms. Čia galėsite pasisemti įkvėpimo, užmegzti puikius bendradarbiavimo ryšius ir sužinoti aktualios informacijos iš sporto prekių mažmeninkų ir didelių prekės ženklų atstovų.

ISPO ACADEMY - tarptautinio lygio mokymo programos sporto mažmenininkams ir sporto verslo specialistams visame pasaulyje. Čia bus siūlomos konferencijos, mokymai ir seminarai kurie padės sužinoti naujausias tendencijas ir pokyčius pramonėje. Bus galima susipažinti su kitais sporto verslo specialistais iš viso pasaulio.

Bilietas į parodą: vienai dienai perkant internetu 25 Eur (kasoje 39 Eur), keturioms dienoms perkant internetu 34 Eur (kasoje 50 Eur). Bilietai gali būti perkami tik patvirtintų lankytojų kategorijoje. Plačiau ISPO Kortelė 79 Eur (kortelė suteikia galimybe nestovėti eilėse, vaišintis gėrimais ir užkandžiais ekskliuzyviniuose VIP poilsio kambariuose ir nemokamai naudotis viešojo transporto sistema Miunchene ).

KELIONĖ LĖKTUVU

Skrydis į Miuncheną: skrydis nuo 202 Eur (699 Lt) su mokesčiais.

Viešbutis: vienviečio kambario kaina Miuncheno centre nuo 65 EUR parai su pusryčiais, dviviečio kambario kaina nuo 75 EUR parai su pusryčiais.

Užsakome ekskursijas, pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas. Taip pat, galimi ir kiti variantai.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Miunchenas
Sritis: sportas
Parodos pradžia: 2015-02-05
Parodos pabaiga: 2015-02-08
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS