Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Paroda Expo MILANO 2015


Tema "Pamaitinti planetą - Energija gyvenimui"

Paroda vyks 2015 m. gegužės 1 - spalio 31 dienomis Milane, Italijoje

Kelionė lėktuvu su grupe:
2015 m. spalio 20 - 24 d.

Kelionė autobusu Nr. 1: 
2015 m.
 spalio mėn. 24 - 30 d.

Kelionė autobusu Nr. 2: 
2015 m. spalio mėn. 24 - 31 d.

Pasaulinė paroda EXPO Milano 2015 atvėrė duris lankytojams gegužės mėn. 1d. ir vyks 184 keturias dienas iki spalio mėn. 31d. Jos tema “Pamaitinti planetą – Energija gyvenimui”. Su savo paviljonais dalyvauja 142 šalys ir tai yra absoliutus rekordas, palyginus su ankstesnėmis parodomis. Laukiama, kad apsilankys apie 21 mln. lankytojų, maždaug po 160 000 žmonių kasdien. Kad užtikrinti gerą darbą parodoje dalyvaus 36 000 savanorių. EXPO 2015 Milane  yra didžiausias renginys organizuojamas maisto ir planetos išteklių klausimais. Čia šalys pristatys naujausias technologijas, sužinosime,  kaip įvairios šalys sprendžia gyvybiškai svarbų maisto poreikį savo šalyse, kaip siekia užtikrinti sveiką, saugų maitinimą, kokių imasi priemonių, kad maisto pakaktų visiems. Parodoje kiekviena šalis nori išsiskirti savo paviljonais ne tik ekspozicijomis, bet ir architektūra. Įdomu bus apžiūrėti ne tik didžiųjų šalių paviljonus, bet ir pačių mažiausių šalių. Įdomus Šventojo Sosto paviljonas, kuris, kaip simbolis, primins uolą. Šventojo sosto plotas bus vienas mažiausių ir užims  tik  360 kvadratinių metų plotą. Lankytojus kvies ant jo išorės sienų pritvirtinti užrašai trylika kalbų: „Ne vien duona“, ir „Kasdieninės duonos duok mums šiandien“. Be dalyvaujančių šalių įrengtų paviljonų, lankytojai galės dalyvauti daugybėje pristatymų, renginių, aplankyti ir susipažinti su naujais teminiais klasteriais.

Pagrindinės parodos temos:

The story of man, stories of food - žmonijos istorija yra pagrindinė tema šioje ekspozicijoje. Čia bus rodomas menas, pragyvenimo šaltiniai, urbanizacija ir komercija. Taip pat eksopozicijose bus kalbama apie išnaudojimą ir žeminimą, kolonizaciją, o visa tai atsispindi žmogaus evoliucijoje. Pradėsite keistis nuo požiūrio į maistą tenkantį kiekvienam pasaulio gyventojui. Taip pat stenduose bus prabrėžiamos atskirų tautybių savybės, žemės ūkio ir ūkininkavimo metodai, ir kaip maistas keitėsi laikui bėgant.

Feast and famine: a contemporary paradox - šiandienos paradoksas yra tai, kad pusė pasaulio susiduria su maisto nepritekliumi, daugelis miršta nuo prastos mitybos gyvenant skurdžiose sąlygose, kur nėra pakankamai geriamo vandens. O kita pusė pasaulio susiduria su fizinėmis ir fiziologinėmis ligomis dėl prastos mitybos ir antsvorio. Parodoje bus mėginama išspręsti šį paradoksą per mokslą, švietimą, prevecijos priemones, tarptautinį bendradarbiavimą ir socialinę bei politinę inžinieriją.

The future of food - koks maistas bus valgomas ateityje? Koks bus mūsų vaikų mitybos pagrindas? Pirmasis žingsnis atsakant į šiuos klausimus yra žinių gilinimas ir supratimas apie naująsias technologijas, mokslo atradimus ir tyrimus, kurie šiandien sudaro pagrindą gerinant rytojaus mitybos pagrindus. Ateities būdas pamaitinti pasaulį, bus atkreipti dėmesį į žemės ūkio techniką ir maisto kokybę.
 

Sustainable food = an equitable world - kaip įmanoma padaryti žmoniją jautresnę ir išlaikyti geresnę pusiausvyrą tarp maisto gamybos ir gamtos išteklių? Pagrindinė ekspozicijos tema yra mityba, apie kurią stenduose bus diskutuojama iš dviejų pozicijų: biologinės įvarovės ir tradicinių kultūrų.
 

Taste is knowledge - valgymas nebūtinai turi būti labai malonus žmonėms. Įvairių skonių ir aromatų deriniai skirtingose kultūrose pasakoja savo istoriją. Šioje ekspozicijoje bus galima padegustuoti įvairių patiekalų ir susipažinti su kitų kultūrų tradicijomis, pažinti individualius gaminius. Lankytojai galės sužinoti apie naudingus maisto išsaugojimo metodus ir įvairius gaminimo būdus, kurie padeda išlaikyti arba pakeisti skonį.

Produktų grupės:

  • Kakava: Dievų maistas
  • Kava: idėjų variklis
  • Vaisiai ir ankštiniai augalai
  • Prieskoniai: prieskonių pasaulis
  • Grūdai ir šakniavaisiai: vėlyvas ir ankstyvas derlius
  • Bio-mediterraneum: sveikata, grožis ir harmonija
  • Salos, jūra ir maistas
  • Sausringos zonos: žemės ūkis ir mityba 
    sausringuose regionuose

Bilietas į parodą: vienai dienai perkant internetu 32 Eur, dviems dienoms 57 Eur, grupinė kaina perkant 2-iems dienoms 33,5 Eur.

KELIONĖS LĖKTUVU PROGRAMA

1 d. Skrydis maršrutu Vilnius – Milanas (Bergamo). Atskridus pervažiavimas viešuoju transportu į viešbutį. Apsigyvenimas. Pažintis su antruoju pagal dydį Italijos miestu Milanu, kuris yra pirmasis bei svarbiausias šiaurinės Italijos miestas, įsikūręs Lombardijoje, turtingiausiame ir tankiausiai gyvenamame Italijos regione, ir yra jos sostinė bei vienas svarbiausių šalies ekonomikos ir kultūros centras. Laivybos kanalais miestas sujungtas su Po upe. Miestas itin garsus savo mados įmonėmis ir parduotuvėmis, jis laikomas vienu mados pasaulio sostinių šalia Paryžiaus, Niujorko, Londono. Tai stilingas ir kosmopolitiškas Italijos miestas. Milano įžymybės gotikinė Milano katedra, garsusis teatras „La Scala“, „Castello Sforzesco pilis“, Santa maria delle Grazie vienuolynas ir kt. Nakvynė viešbutyje.

2 d. Pusryčiai. Išvykimas viešuoju transportu į „EXPO 2015“ parodą. Po parodos lankymo sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.  

3 d. Pusryčiai. Išvykimas viešuoju transportu į „EXPO 2015“ parodą. Po parodos lankymo sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.  

4 d. Pusryčiai. Išvykimas viešuoju transportu prie vieno gražiausių ežerų Komo (Lago de Como), trečio pagal dydį, Lombardijos regione. Ledyno erozija suformavo ežero formą, panašią į dvišakį. Aplink ežerą atsiveria įspūdingos Alpių kalnų panoramos, pakrantėse įsikūrę miestai ir miesteliai gaubia kurortinė ramybė, o istorinės elegantiškos vilos žavi savo prabanga. Poilsis, kurio metu galimos ekskursijos laivu palei krantą užsukant įžymias vietas, ar pasikėlimas į kalnus. Nakvynė viešbutyje. 

5 d. Pusryčiai. Pervažiavimas viešuoju transportu į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės lėktuvu kaina asmeniui: 385 EUR (esant grupėje ne mažiau nei 14 asm.).

Į kelionės kainą įskaičiuota: 4 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais Italijoje, lietuviškai kalbančio gido paslaugos, ekskursinė programa.

Papildomai:
* skrydis maršrutu Vilnius - Milanas (Bergamo) - Vilnius. Bilieto kaina nuo 150 Eur (tikslinama pirkimo dieną.).
* pervažiavimai viešuoju transportu, įėjimo bilietai į mokamus objektus, miesto mokestis, sveikatos draudimas.

* bilietas į parodą: vienai dienai perkant internetu 32 Eur, dviems dienoms 57 Eur. (pageidaujant įtraukiame į sąskaitą)

Pageidaujantiems vykti individualiai ir kolektyvams organizuojame keliones pasirinktu laiku ir maršrutu.

KELIONĖS AUTOBUSU PROGRAMA Nr.1

1 d. Kelionė per Lenkiją, Čekiją.

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Pietų Čekijoje.

2 d.  Austrija – Italija

Pusryčiai. Kelionė per Austriją (Zalcburgą, Insbruką) grožintis nuostabiais Alpių kalnų vaizdais. Pakeliui apsilankymas unikaliame Svarovskio muziejuje “Kristalų pasaulis”. Vakare atvykimas į viešbutį prie Gardos ežero, kuris saugomas UNESCO ir yra įtrauktas į gražiausių pasaulio ežerų 10-tuką Ežerą supa nepaprasto grožio gamta, Alpių kalnai, senoviniai miesteliai, vynuogynai ir pilys, o ežere – daugybė laivelių. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 d. Milanas EXPO 2015

Pusryčiai. Pervažiavimas į Milaną. Atvykus – lankymasis pasaulinėje „EXPO 2015“ parodoje Milane. Po parodos ekskursija po vieną didžiausių ir madingiausių Europos miestą Milaną. Tai ne tik mados sostinė, bet ir meno, kultūros, puikių renginių miestas, įdomus savo istorija. Pamatysite žymiąją Milano katedrą, garsųjį operos „La Scala“ teatrą ir daug kitų įdomių Milano vietų. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 d. Milanas EXPO 2015 - Como ežeras

Pusryčiai. Pervažiavimas į Milaną. Atvykus – lankymasis pasaulinėje „EXPO 2015“ parodoje.

Pageidaujantiems ekskursija prie vieno gražiausių Como ežero, kuris yra Y raidės formos. Tai trečias pagal dydį Italijos ežeras, prie kurio nuo senų laikų mėgdavo poilsiauti turtingiausi Italijos gyventojai. Como ežeras yra ir giliausias Europoje (vietomis iki 400 m.). Nuostabūs peizažai įkvėpė E. Hemingvėjų, M. Tveną, A. Manzoni ir daugelį kitų autorių bei režisierių sukurti savo kūrinius Como ežero fone. Čia filmuojami įvairūs filmai, savo vilas įsigijo žinomi žmonės, kaip Madona, George Clooney, G. Versage, S. Stalone, R. Bransonas ir kt  Ypač malonu pasigrožėti nuostabiais vaizdais, žavingais miesteliais, vilomis iš ežero pusės plaukiant laivu. Po ekskursijos sugrįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 d. Milanas EXPO 2015

Pusryčiai. Pervažiavimas į Milaną. Atvykus – lankymasis pasaulinėje „EXPO 2015“ parodoje  Milane. Po parodos išvykimas link Šveicarijos. Nakvynė viešbutyje pakeliui.

6 d. Dinkelsbiul, Vokietija

Pusryčiai. Išvykimas į Vokietiją. Dienos metu sustojimas žaviame viduramžių miestelyje Dinkelsbiulh pietums. Tolimesnė kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 d. Čekija, Lenkija

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: 435 EUR (esant grupėje ne mažiau, kaip 35 asmenims)

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais (dviviečiai kambariai su visais patogumais) pagal programą, kelių ir ekologijos mokesčiai, vadovo – vertėjo paslaugos.

Už įėjimą į parodą EXPO 2015 (bilietas 1d. - 32 EUR, 2d. - 57 EUR), muziejus, pilis ir kitus mokamus objektus bei miesto mokestis mokami vietoje, planuoti apie 100 EUR.

KELIONĖS AUTOBUSU PROGRAMA Nr.2

1 d. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. 

5.00 val. anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Pietų Čekijoje.

2 d.  Austrija – Italija

Pusryčiai. Kelionė per Austriją (Zalcburgą, Insbruką) grožintis nuostabiais Alpių kalnų vaizdais. Pakeliui apsilankymas unikaliame Svarovskio muziejuje “Kristalų pasaulis”. Vakare atvykimas į viešbutį prie Gardos ežero, kuris saugomas UNESCO ir yra įtrauktas į gražiausių pasaulio ežerų 10-tuką Ežerą supa nepaprasto grožio gamta, Alpių kalnai, senoviniai miesteliai, vynuogynai ir pilys, o ežere – daugybė laivelių. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 d. Milanas

Pusryčiai. Pervažiavimas į Milaną. Atvykus – lankymasis pasaulinėje „ EXPO 2015“ parodoje Milane. Po parodos ekskursija po vieną didžiausių ir madingiausių Europos miestą Milaną. Tai ne tik mados sostinė, bet ir meno, kultūros, puikių renginių miestas, įdomus savo istorija. Pamatysite žymiąją Milano katedrą, garsųjį operos „La Scala“ teatrą ir daug kitų įdomių Milano vietų. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 d. Milanas

Pusryčiai. Pervažiavimas į Milaną. Atvykus – lankymasis pasaulinėje „ EXPO 2015“ parodoje  Milane. Po parodos išvykimas link Genujos. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

5 d. Cinque Terre

Pusryčiai. Lankysimės Činkve Terė (Cinque Terre) – Penkių žemių nacionaliniame parke. Tai raižytas Italijos Rivjeros pakrantės ruožas Ligūrijos regione, saugomas UNESCO su nuostabiausiais gamtovaizdžiais. Činkve Terę sudaro 5 kaimai: Monterosso al Marė, Vernaca, Kornilija, Manarola ir Riomadžorė. Miesteliai ir vietovės iš kitų išsiskiria ryškiaspalviais pastatais, žavingomis krantinėmis, nusileidžiančiomis iki jūros, uolomis ir kalnais su vynuogienojais, skaniais vietinių produktų patiekalais ir vynu jaukiuose restoranėliuose bei vešlia žaluma, ypač pavasarį, kai žydi persikai ir abrikosai, citrinmedžiai ir eukaliptai, mimozos ir rožės. Visa tai palieka neišdildomą įspūdį. Apžiūrėti miestelius galima keliaujant pėsčiomis, plaukiant laivu ar važiuojant traukiniu. Po neužmirštamų vaizdų nacionaliniame Penkių žemių parke vyksime link Florencijos. Nakvynė viešbutyje.

6 d. Florencija

Pusryčiai. Išvykimas į Florenciją. Pažintis su renesansiniu meno miestu: gausiai dekoruota gotikinė Santa Marijos del Fiores katedra, kuri yra ketvirta pagal didumą Europoje, rytinės krikštyklos durys, varpinė, Ponte Vechio tiltas su auksakalių dirbtuvėlėmis, Sinjorijos ir Respublikos aikštės, Florencijos rotušė, Piti rūmaiir kt. Apžiūrėsime Santa Croce bažnyčią, kurią puošia Giotto freskos. Šventojo Kryžiaus bazilikoje (Santa Croce), Italijos Panteone, greta Mikelandželo, Galilėjo Galilėjaus. Džoakimo Rosinio  ilsisi ir kunigaikščio Mykolo Kleopo Oginskio palaikai. Aplankydami pagerbsime Plungėje gyvenusio Lietuvos kunigaikščio, kuris buvo politikas, diplomatas, kompozitorius, atminimą. Šiemet minimos jo 250 –osios gimimo metinės.

Pagal galimybę apsilankymas garsioje visame pasaulyje Ufičių galerijoje. Po ekskursijos Florencijoje išvykimas link Padujos. Nakvynė viešbutyje.

7 d. Paduja

Pusryčiai. Ekskursija į Padują, svarbų kultūros ir mokslo centrą, minimą jau IV a. pr. m. e. Padujos universitetas – vienas seniausių Europoje, įkurtas 1222 m. antrasis po Bolonės. Jame profesoriavo G. Galilėjus. Architektūros paminklai: Radžonės rūmai su 2 aukštų arkadomis, romaninė gotikinė Šv. Antano bazilika, Arenos koplyčia, XVI a. katedra pastatyta pagal Mikelandželo brėžinius, botanikos sodas, įkurtas 1545 m., romėnų amfiteatro, forumo liekanos. Rekomenduojame apsilankyti Enriko Scrovegni pastatytą koplyčią 1303 m. Visas koplyčios sienas puošią gražios scenos iš Kristaus gyvenimo. Šios freskos, kurias nutapė didžiausias Florencijos dailininkas Giotto (1266-1337), laikomas Vakarų dailės tėvu, pasižymi didele pasakojimo įtaiga. Jos pastebimai pakeitė Europos dailės plėtotę. Pageidaujant galima apsilankyti Abano arba Montegroto terminių karštų versmių gydyklose, kurių požeminis karštas, turtingas mineralinėmis medžiagomis vanduo žinomas nuo seniausių laikų. Galimos maudynės ir įvairios procedūros (mokama papildomai).
Po ekskursijos kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje.

8 d. Lenkija

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: 495 EUR (esant grupėje ne mažiau, kaip 35 asmenims)

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais (dviviečiai kambariai su visais patogumais) pagal programą, kelių ir ekologijos mokesčiai, vadovo – vertėjo paslaugos.

Už įėjimą į parodą EXPO 2015 (bilietas 1d. - 32 EUR, 2d. - 57 EUR), muziejus, pilis ir kitus mokamus objektus bei miesto mokestis mokami vietoje, planuoti apie 100 EUR.

Pageidaujantiems vykti individualiai ir kolektyvams organizuojame keliones pasirinktu laiku ir maršrutu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Italija
Miestas: Milanas
Sritis: planetos išsaugojimas, energija gyvenimui
Parodos pradžia: 2015-05-01
Parodos pabaiga: 2015-10-31
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS